Barbara Hofmann

Ár:   €10   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. május 19.

Ár:   €10
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Egyéb

Kiszerelés: 100 ml

Andzsella

2018. február 14.

Én a Müllerben vásároltam. Alapozó ecsetemet tisztítom vele. Erős a szaga, kellemetlen belélegezni, olyan, mint mikor valaki agyondeózza az öltözőt, ez a na ettől leszek majd rákos szag :D Amúgy hatékonyan tisztít tökéletes ecsetlemosó, de mindig szellőztetek és még mindig keresek kevésbé mérgező alternatívákat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 14.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance