Best of Beauty 2019

bareMinerals

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld, online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bizsuka, Módosítva: 2014. április 9.

Lelőhely:   külföld, online külföldről

Krémes, könnyed pirosító, mely egészséges, friss, élénk színt ad az arcnak

Ár: 4000 Ft + posta/futár , Eladó: agotamaci
Állapot: Újš, bontatlan, Helyszín: Mosonmagyaróvár, fizetés: fizetés banki utalással, szállítás postával/futárral
bara89

2017. március 7.

Nem vagyok oda a pirosítókért általában, de ez fantasztikus. Valóban könnyed, ragyogó. Mondanám, hogy újraveszem, de a 0,85 gramm szerintem örökké elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 7.

Carillon

2016. november 16.

Természetes ragyogást kölcsönöz az arcbőrnek, tartóssága is kiváló. Nekem nagyon bejött :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 16.

bizsuka

2014. augusztus 10.

Chuckle árnyalat van meg, nagyon szép babarózsaszín és az illata!! Az a kedvencem, gyümis illatú... Jól pigmentált, vigyázni is kell vele :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 10.

_ca_

2014. április 23.

Vivacious árnyalatban van meg, és nagyon szeretem. Nem nehéz felvinni, nagyon szépen élénkíti az arcszínt és meglehetősen tartós is, a nap végéig a helyén marad. Egyébként szerintem nagyon illik a Chanel La Raffinée rúzsához, de ez már csak mellékes szempont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 23.

Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Bismuth Oxychloride / CI 77163, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Carmine / CI 75470