bareMinerals

Ár:   $29   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nyimuska, Módosítva: 2018. március 5.

Ár:   $29
Kategória:   Hidratáló krémek

Akár 215%-kal megnöveli 1 hét alatt a bőr hidratáltságát.

Ár: 7500 Ft (+ PK) , Eladó: anneshirley
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy utalást követően postán maradó küldemény
KERESEM bareMinerals Complexion Rescue Tinted Hydrating Gel Cream SPF30
Ár: megegyezés szerint , Eladó: zimmbo
Állapot: új, Helyszín: --, fizetés: --
BTLaura

2019. december 16.

Nemrég értem a végére, és csak azért nem veszem újra, mert mással kísérletezem. Fedése nem sok, ahogy már korábban leírták, de pont amiatt szerettem. Birch 1.5 árnyalat az enyém és akkor működött a legjobban, ha fényvédővel vegyítettem. Önmagában egy picit száraz érzetet hagyott maga után, de ezzel a módszerrel tökéletesen elégedett voltam. Mindenképpen megéri kipróbálni, főleg hogy ennyire szuper összetevői vannak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 16.

Chrissy

2019. november 24.

Szuper termék, egyszerűen imádom! Amikor szép állapotban van a bőröm és nem igényel erősebb fedést, vagy, amikor rohanásban vagyok és nincs idő komolyabb sminkre, mindig szívesen nyúlok érte. Kellemesen kézreálló a csomagolása, a tubus nyílása pedig szűk, ígynagyszerűen lehet adagolni a mennyiséget. Nekem a 4.5 WHEAT árnyalat van meg, ami tökéletes választásnak bizonyult, nem vagyok tőle se sárga, se rózsaszín, se falfehér. Nem szeretem, ha világosabb a bőrömnél az alapozó vagy színezett termék, mert sápaszt. Ez nem sápaszt, nagyszerűen illik hozzám. Valahol azt olvastam nehéz ennél a terméknél mellélőni a színnel, mert nagyon szépen alkalmazkodik a bőrhöz. Én interneten keresztül választottam színt, nagyon szépen leírják az egyes árnyalatoknál, hogy melyik milyen bőrtónushoz passzol, úgyhogy nem volt nehéz választani és sikerült is eltalálnom a megfelelőt, de más árnyalatot nem próbáltam, lehet azok is jók lennének. Nekem a cél egy light to medium szín volt, mert se light se medium nem vagyok, amolyan normál bőrszínem van és a neutral undertone-os árnyalatok passzolnak, a 4.5Wheat megfelel ezen kritériumoknak.
Gél krémként definiálják az állagát, nehéz szerintem ezt belőni, mindenesetre nagyon kellemes állag, könnyed, szépen eloszlatható. Úgy használom, mint egy krémet, alaposan bekenem vele az arcom, finoman felsimítom és bemasszírozom, kicsit bele is ütögetem a bőrbe. Sosem lesz foltos és nem emeli ki a száraz részeket. Gyönyörű bőrképet ad, egységesíti az arszínt és egészséges ragyogással vonja be, ad egy szép bőrfényt. Sokkal szebb tőle a bőröm. Viszont vállalhatatlanul fényes lesz a T-vonalban a nap folyamán, ezért oda csakis úgy tudom kenni, hogy mattító primert teszek alá, most éppen az Aura márka szuperzöld színű primerjét használom és ezzel, meg fixáló púderrel tökéletesen működik. Mivel nagyon szép a finise sajnálom mindenütt lepúderezni, így csak a T-vonalba használok púdert, az orcákon hagyom érvényesülni.
Tartós is, a nap végén van mit lemosni, de azért persze veszít a szépségéből a nap folyamán.
A fedése áttetsző, inkább "bőrtökéletesítő" hatással bír, mint fedéssel, vagyis adja a már említett egeszséges bőrfényt és egységesíti az arcszínt, de nem tüntet el bőrhibákat, a pattanások piros nyomait egyáltalán nem fedi, ehhez korrektoros kiegészítés szüksges. De finomabbnak látszanak tőle a pórusok és ragyogóbb a bőr, szóval megéri az árát, ezt nem tudja minden BB krém, vagy színezett hidratáló művelni ilyen színvonalon.
A hidratálás, amit ígér talán kicsit költői túlzás, de kétségkívül van hidratáló hatása, a lemosását követően is szép a bőröm, nem szárítja egy kicsit sem és nem okoz pattanásokat sem, nem irritálja a bőrt, nem csípi még az orrfújástól meggyötört orromat sem.
És hát fényvédős, szóval nagyon praktikus, könnyen használható és szép eredménnyel, úgyhogy most azt gondolom így lassan 1 hónapos folyamatos használat mellett, hogy újra fogom venni és nem próbálok ki mást, mivel ez nagyon bevált. Színezett hidratáló kategóriában nekem hozza mindazt, amit elvárok, maximális pontszámmal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 24.

estrella13

2019. augusztus 1.

Régóta keresek jó fényvédős hidratálót, ez az első színezett, amit próbálok. Alapozót sosem hordtam, mert nem szeretem ha nem látszik a bőröm. Viszont érdekelt a színezett hidratáló műfaj, és gondoltam megkönnyíti a reggeleket a 3 az 1-ben hidratáló+fényvédő+smink. Nagyon megszerettem ezt a krémet, nekem tetszik az egységesítő hatása, ennél több fedést semmiképp sem szeretnék. Sokféle árnyalat közül lehet választani, szépek az összetevői, nem csillog tőle a bőröm. Hátránya, hogy eleve hidratált bőrön lehet csak használni, mert kiemeli a szárazabb részeket. Összességében meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 1.

KezdoManias

2019. március 24.

4.5 Whey árnyalatban rendeltem meg - ez most picit sötét ( aktuálisan 1N2 ecru árnyalatot használok EL Perfectionist-ből, illetve light árnyalatot a Double Wear Light-ból). A fedése tényleg jelképes, így az, h9gy nem találtam el az árnyalatot, valójában nem probléma. Szépen egységesít ugyanakkor, ebből a szempontból hozza, amit egy színezett hidratálótól el lehet várni. Bőrproblémát nem okozott (nem minden nap használom).
Az összetevői csodaszépek, különösen annak örülök, hogy végre van egy fizikai szűrős, színezett naptejem arcra, ami nem csillog-villog - a Clinique city block 25-höz képest legalábbis.
Az én száraz (vízhiányos) sebhorreas bőrömre a hidratáló hatása viszont kevés, kell más is alá. Ennyiben sajnos nálam nem teljesülnek az ígéretek. Fiatalabb, normál, vagy akár vegyes bőrre viszont pont jó lehet. Mindettől függetlenül jó termék szerintem is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 24.

mariib

2018. december 31.

Többször vettem már újra, anyukámat is rászoktattam, szuper termék! Egy rétegben valóban minimális a fedése, inkább csak egységesít, de remekül lehet építeni, kismama fotózáson ez volt rajtam Mac púderrel és elég volt.
Babával vagyok itthon, és most inkább vékony rétegben kenem csak fel, ez a kedvenc “my skin but better” krémem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 31.

VelvetTeddy91

2018. október 17.

Én 10-est adnék rá, ha lehetne. :) A párom hozta nekem Írországból. Egyszerűen szuper. Tényleg jól hidratál és nekem a fedése is bőven elég. Szivaccsal viszem fel, nagyon szép a végeredmény. Egészséges fényt ad a bőrnek és gyönyörűen egységesít, ráadásul az összetevői is barátságosak. Bátran ajánlom mindenkinek (akinek nincs szüksége teljes fedésre), tökéletesen megéri az árát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 17.

anneshirley

2018. január 4.

Először itt vettem a Krémmánián, és nagyon megszerettem. Tényleg nem sok fedést nyújt, de mégis jobban mutat tőle az arcom, olyannyira, hogy ezt viselve többször kaptam bókot, hogy milyen szép a bőröm (pedig sajna nem az...sóhaj). Ad egy ilyen egészséges bőrfényű ragyogást, vagy hogyismondjam. Szépen hidratál, de nem nehezít el. Púder nélkül viszont az én kombinált bőrömön hajlamos "diszkógömb-effektust" produkálni és/vagy elcsúszni, úgyhogy csakis púderrel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 4.

tea34

2017. szeptember 10.

Ez az első szinezett hidratálóm és nagyon elégedett vagyok vele. A fedése minimális, viszont sokkal egészségesebbnek tűnik tőle a bőröm. Egyáltalán nem matt de nem is túl glowy. Púderezni feltétlenül kell utána mert hajlamos elcsúszkálni a nap folyamán. Nagy melegben nem ajánlanám de hidegebb időben tökéletes

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 10.

Lencseee

2017. május 9.

két jelzője közül, inkább hydrating, mint tinted. gyenge bb-krém fedése van talán. de bareminerals bb primerrel szépen együttműködik, egységes képet varázsol. biztos tud annyit egy jól megválasztott bb krém is, mint az említett két krém együtt, de muszáj volt kipróbálnom. a bőröm szereti, azonban, mint írtam a hatására rá kell segíteni. (talán a babapopsi arcúaknak jobban fedhet?) rosszat nem tudok róla mondani, mert szeretem. azért a reklámszöveg, ami szerint egy hét alatt 200%-kal növeli az arc hidratáltságát, hááááát....NEM! valószínűleg egy erősen hidratálásra szoruló arcon tud 200%.-kal működni, de egy átlagoson ez mission impossible....ha őszinte akarok lenni, bármennyire is rokonszenves ez a márka, ez nem csodaszer, sem fedés, sem hidratálás szempontjából...de jajh, annyira szerethető kence ez a sok jóságért, ami benne van...(nem is érzem, hogy viselem, és általában nem is látom, mert a ráncokban nem gyűlik össze, nem kopik, vagy legalábbis nem látványos a kis fedésének kopása)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 9.

bara89

2017. március 12.

Egyetértek a többiekkel, miszerint a fedése nagyon enyhe. De nem is ígér mást, ha jól tudom. Tényleg hidratál. Egyszerűen egészségesebbnek nézek ki, ha ezt használom. Nem emeli ki a száraz foltokat, kényelmes viselni, és nekem nagyon lassan fogy, pedig nedves szivaccsal használom. A hozzá járó ecset (smoothing face) nem képes olyan szép eredményt felmutatni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 12.

Gyulladáscsökkentők: Globularia Cordifolia Callus Culture Extract
Hidratálók: Propanediol, Trehalose, Glycerin, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Magnesium Stearate

Squalane eo 1 0

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.

Az agar tengeri vörösmoszatokból nyert poliszacharid-keverék. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint gélképző, viszkozitást szabályozó (sűrűség szabályozó), megkötő (a krém jobban a bőrhöz „tapadjon”) hatású összetevő, de szagokat, ízeket semlegesítő hatása miatt is használják a kozmetikumokban. Mivel rengeteg vizet vesz fel, ezért a bőr nedvesítésében van szerepe, kiváló vízmegkötő és bőrsimító hatással bír. Általában zselés jellegű pakolásokban és krémekben használják, a biokozmetikumok géljeinek egyik fő alapanyaga.

Gubóvirág össejt-kivonat. A gyártó által megadott információ szerint elősegíti a szöveti regenerációt,  a sejt méregtelenítő funkcióját a proteaszóma aktivitás fenntartásával és a sejtek élettartamát a szirtuin-1 szintézis stimulálásával.

In vivo (embereken végzett) tesztek szerint csökkenti a bőr pirosságát (-13.4% placebohoz képest) és növeli a bőr ragyogását (+ 9.2% placebohoz képest).

forrás

Sziksófű kivonat. A hivatalos funkció besorolás szerint bőrkondícionáló összetevő. Egy 2008-s tanulmány az összetevő antioxidáns és pigmentfoltok elleni tulajdonságát vizsgálva in vitro (kémcsőben végzett) kísérletek alapján arra a megállapításra jutott, hogy a sziksófű ígéretes anti-aging összetevő kozmetikai használatra. Az Annamarie Börlind cég szerint az összetevő fokozza a víztartalmat és emeli a bőr nedvességtartalmát. Az ezt alátámasztó szakirodalmat sajnos nem sikerült megtalálni.

Az orvosi somkóró kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint összehúzó, a bőr komfortérzetét növelő, szagokat, ízeket semlegesítő hatású összetevő.