bareMinerals

Ár:   €33   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: giudittina1978, Módosítva: 2016. október 10.

Ár:   €33
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Díjnyertes ásványi poralapozó

Klinikailag bizonyított, hogy minimalizálja a pórusok megjelenését. Hibátlan fedést ad természetesen matt finish-sel, akár 8 órán keresztül. A könnyű ásványi anyagok felszívják a felesleges olajat, anélkül, hogy kiszárítanák a bőrt.

20 árnyalatban kapható

Hyper7

2019. november 16.

Csak egy púdert kerestem napközbeni alapozó (Double Wear az orromon fényesedik picit) frissítésre, de megláttam ezt a terméket és úgy döntöttem kipróbálom. Az eladóval kikerestettem azt a színt ami illik a DW alapozómhoz hátha mégis együtt használnám a jövőben őket.
A csomagolása nagyon tetszik, végre nem kell aggódni hogy úgy végzi a púder mint a többi: leesik és széttörik. Megvettem a Beautiful Finish ecsetet is, (ami drágább volt mint az alapozó...) de bele szerettem a finom sörtékbe és szeretném profin felvinni a terméket.
Az ásványi alapozó használata szerintem nem macerás, nagyon szépen terül az arcomon, olyan mintha nem lenne semmi rajtam mégis nagyon szép és egységes bőrképet ad. Tartósságát most tesztelem, eddig nagyon tetszik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 16.

Fényvédők: Titanium Dioxide
Színezékek: CI 77947 / Zinc Oxide, Iron Oxides