bareMinerals

Ár:   $23   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   6g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nyimuska, Módosítva: 2015. április 7.

Ár:   $23
Kiszerelés:   6g

Építhető színű, 8 órán át tartó pirosító

Ár: 3000 , Eladó: hajagosvirag
Állapot: Új, Helyszín: Bp, fizetés: Kp vagy posta

Lencseee

2017. január 6.

itt vettem egy kedves eladótól. valahol olvastam, hogy a nars-hoz hasonlítgatják ezt a blush-t. nos, nekem a nars jobban bejön, az én bőrömön a kicsit jobban mutat a "csillámos". meg is válnék tőle, bármennyire is szuper, mindig a másik győz...ő pedig csak árválkodik a polcon...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 6.

Antioxidánsok: Tocopherol, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.