bareMinerals

Ár:   £24   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: k.gabi, Módosítva: 2016. április 14.

Ár:   £24

Préselt ásványi fénypúder

2 árnyalatban kapható: The love affair (dusty pink), The shining moment (fénylő arany)

Lencseee

2018. július 4.

Pont az elottem szolonal sikerult lecsapnom erre a bajos csodara (ezuton is koszonom!). Mar most a proba utan erzem,hogy nagy kedvenc lesz. Meseszepek a szinei,jol mutatnak a boron. Maximalis elmeny-latvany-elegedettseg; csak 5 csillag lehet!

Update: ezzel a highlighterrel/skinfinishsel, nem is tudom hogy hívjam, kezdődött a highlighterezési korszakom. Sokat kipróbáltam (tarte, mac, colourpop, ud), na de ez viszi a pálmát. Párban használom a bareminerals ready bronzerjével és ha magamhoz is őszinte akarok lenni, ennyivel meg is lenne a bronzosítós rutinom, és feleslegesen szereztem be a többi kencét...Szóval, még mindig CSO-DÁ-LA-TOS!!!!!!6* azt hiszem, ezek lesznek az első kencéim, amik valóban el lesznek fogyasztva....:-)

Update2: életemben ez az első highlighter, amit elhasználtam...valahogy ezek a bareminerals sminkek úgy vannak kitalálva, hogy egymással maximálisan passzolnak. Nagyon szerettem!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 4.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.