bareMinerals

Ár:   £21   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld, online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nyimuska, Módosítva: 2013. szeptember 25.

Ár:   £21
Lelőhely:   külföld, online külföldről

Hibátlan bőrt ad, miközben véd a káros UVA és UVB sugarak ellen. Ragyogóvá teszi a bőrt, és lágyítja a finom vonalakat.

BareMinerals SPF25 Mineral Veil szett
Ár: megegyezés szerint , Eladó: horgi
Állapot: új, Helyszín: Tiszafüred, fizetés: postán maradó, előre utalás
Veronika8614

2018. július 4.

Nekem sajnos nem jött be :( utolsó próbálkozásként vettem, mert zsíros bőröm van, a legtöbb alapozó csúszkál rajta, viszont a púdertől meg csúnya lesz a bőröm, beleül a pórusokba, vonalakba, es száraz hatást kelt, még akkor is, ha fújok valamilyen sprayt.
Minden púderrel ez volt, gondoltam adok egy esélyt egy magasabb árkategóriásnak, de ugyanaz az eredmény, úgyhogy beletörődtem a fénylő, de legalább hidratált hatású arcba.
Az még csak ráadás, hogy olvastam, hogy a fizikai fényvédős porpúder nem túl praktikus, hisz könnyen belélegezheti az ember, de ettől eltekintve nekem a bőrömön se mutatott szépen, persze hozzáteszem, hogy még soha egyetlen púder sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 4.

NC

2015. július 5.

Én nagyon szeretem, egy éve használom, Londonban vettem kezdőcsomagban 2 tégely alapozóval, és a Warmth all-over face colorral plusz ecsetekkel.
Bár nem olcsó, nagyon megszerettem a márkát; arckrémet, arclemosót, szemhéjpúdert is tőlük használok. A picinek látszó tégely ellenére sokáig elég, mert kevés kell belőle és a megfelelő ecsettel+techinával szépen eloszlatható bármilyen alapozó fölé. Jól mattít és természetesnek hat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 5.

moorm

2015. július 3.

Szuper púder, nagyon szép, egyenletes a végeredmény! Az extrán zsíros bőrömet is 5-6 óráig biztosan lemattítja. 5 csillag!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 3.

Nyimuska

2015. június 5.

Életemben jó sok púdert elhasználtam már, ez az egyik legtartósabb mattítást nyújtja. + hibátlan összetevők, mi kell még?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 5.

hajnalka39

2013. október 15.

Az alapozó nem is a kedvencem de ez a kis csoda igen. Nagyon szép végeredményt ad,folyékony alapozó után csak puha ecsettel felviszem ,és végigsimítom a t-vonalam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 15.

Hidratálók: Magnesium Stearate