bareMinerals

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erzsi73, Módosítva: 2011. május 20.

Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

• Multi-Tasking SPF 20 Concealer 0,57 g
  • 2 db mini ecset

Erzsi73

2011. július 8.

Nekem bevált közepes fedés és lélegzik alatta a bőr az extra érzékeny bőrömnek sem okoz gondot és az ára is pénztárca barát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. július 8.

Színezékek: Bismuth Oxychloride / CI 77163, Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77499, CI 77492, CI 77491