BareFaced Beauty

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: LVL, Módosítva: 2013. október 17.

Lelőhely:   online külföldről

100%-os tisztaságú mineral szemhéjpúderek.

Az árnyalatait, úgy tervezték, hogy egyedülálló vitalitást, melegséget, és szépséges tekintetetérhessünk el vele.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Camilla_B

2014. január 1.

Még Angliában vettem nagyon szeretem ezt a márkát. Nem harsányak a színek, de kellemesek és jól pigmentáltak. Magyarországon hol lehet kapni ezt a márkát?

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. január 1.

Színezékek: CI 77491, CI 77499, Manganese Violet / CI 77742, Titanium Dioxide / CI 77891, Ferric Ferrocyanide

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.