BareFaced Beauty

Ár:   4300 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gothy, az összetevőket feltöltötte: miomio, Módosítva: 2013. november 8.

Lelőhely:   online külföldről

2.000 Ft BareFaced Beauty Mineral Blusher - Athena árnyalat
Ár: 2.000 Ft + postaköltség , Eladó: ABarbara
Állapot: néhányszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Bp. Corvin negyednél lehetséges, FoxPost, MPL csomagpont, és postán maradóként postázás is megoldható
edestyukom

2016. február 7.

Egy ideig nem is használtam, mert féltem a csillámoktól. A bőrön, viszont nagyon szépen és természetesen mutat.
Talán azért nem gyakran nyúlok hozzá, mert könnyű túl sokat felvinni ecsettel a kiszerelés miatt (másrészt meg a MAC pirosítók a legtökéletesebbek minden szempontból).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 7.

miri77

2014. december 19.

Nekem is az Athéna árnyalat van meg :) És imádom *-* az eddigi legjobb pirosítóm. Amióta megvan csak ezt használom. Rendívül pigmentált, és egész nap fennmarad az arcomon, tehát a tartósságára sem lehet panasz. Bővebben itt írtam róla : http://nature-skin.blogspot.hu/2014/12/teszt-barefaced-beauty-pirosito.html

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. december 19.

kolettmiller

2014. december 17.

Szintén Athena :) Szeretem mert tartós, szép üde szín,a kis csillámokat nem látom az arcomon. Majdnem minden sminkeléskor használom és alig fogy, mondjuk nem is kell belőle sok, ez is jó pont. Viszont nekem nem jön be a csomagolás... nem tudom teljesen bezárni, hogy ne jöjjön ki a kis lyukakból szóval óvatosan kell letekerni a tetejét, hogy ne boruljon ki mindenhova :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 17.

lide81

2014. augusztus 29.

Az Athena árnyalatnál jobbat nem is találhattak volna ki nekem! Remélem sose fogy el!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 29.

Doroti_13

2014. július 17.

Nekem a Freya szín van meg, nagyon szeretem :) Szuper tartós és nem pattogok ki tőle mint más pirosítóktól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 17.

adryennbeauty

2014. július 1.

Az Athena nevű árnyalatban van meg nekem
Nagyon tetszik a színe, ez a halvány rózsaszínes-barackos árnyalat.
Apró csillámok találhatók benne, de engem ez egyáltalán nem zavar.
Arra kell figyelni, hogy nagyon kevés is elég belőle, mert elég pigmentált.
Én úgy szoktam ezt megoldani, hogy a pirosító ecsetet egy kicsit bedugom az adagoló lyukakon, így éppen annyi kerül az ecset végére, ami nekem megfelelő ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 1.

Az Athena nevű árnyalatban van meg nekem
Nagyon tetszik a színe, ez a halvány rózsaszínes-barackos árnyalat.
Apró csillámok találhatók benne, de engem ez egyáltalán nem zavar.
Arra kell figyelni, hogy nagyon kevés is elég belőle, mert elég pigmentált.

rekag

2013. december 1.

Tényleg nagyon pigmentált, egy kicsit macerás a megfelelő mennyiséget kiügyeskedni a tégelyből, de a színe a fénye és a tartóssága mindenért kárpótol. :) Az aranyos csillogás nálam elég jól érvényesül, főleg napsütésben, lehet hogy az alatta lévő alapozótól függ, nem tudom...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 1.

gelus

2013. október 29.

Mivel elég fehér bőröm van, így csodálatosan érvényül ez a pirosító rajta. A szín csodás, az állaga, szuper, a használata könnyű, az összetevője meg hát extra csodálatos ! 10 pontos termék! Vagyis 5 csillagos :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. október 29.

zsazsa

2013. október 28.

Gyönyörű színe van!!, jól pigmentált, tartós is. Különösen örülök neki, hogy natúr. Nagyon szeretem használni, ez a kedvencem a Pixiboxból :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 28.

Azrail

2013. október 28.

A színe meseszép. Egyetértek az előttem szólókkal vigyázni kell vele erősen pigmentált. Ez volt a legjobb termék a Pixiboxban :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 28.

Színezékek: CI 77492, CI 77491, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891, Manganese Violet / CI 77742, Ultramarines

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.