BareFaced Beauty

Ár:   1500-5000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   1,5 g és 10 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Oswin Oswald, Módosítva: 2015. február 23.

Ár:   1500-5000 Ft
Kiszerelés:   1,5 g és 10 g
Lelőhely:   online külföldről

Finomszemcsés ásványi púder. 100%-ban természetes, alkohol- és vegyszermentes, vegán termék.

Fixálja az alapozót, megakadályozza a kifényesedést, csökkenti a kisebb bőrhibákat, egységessé teszi a bőrképet.

Libra

2014. május 3.

Vállalhatatlanul sárga a Jasmine árnyalat. Egyébként tökéletesen megegyezik a webshopok képén látható szín az itteni képpel, vagyis elvileg halvány rózsaszínnek kellene lennie, vagyis átverés - már bocsánat, pedig az első megjegyzésben leírtam, hogy direkt felhívtam, és megkérdeztem őket, hogy stimmelnek-e a színek... Szóval én még ilyen sárga színű arcot, illetve alapozót/krémpúdert nem láttam, amire ez jó lenne. Bár lehet, hogy én vagyok fantáziátlan... Ezenkívül még a metálos ragyogása is vállalhatatlan. Gondolkodtam rajta, hogy veszek egy English Rose-t, de valahogy nem nagyon akarok mégegyszer kidobni 5000 Ft-ot az ablakon... ezek után... Na meg persze, lehet, hogy ott a szín stimmelne, de a metálos ragyogás... Komolyan mondom/írom, még szórakozóhelyre se tenném fel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 3.

Fényvédők: Zinc Oxide
Színezékek: Ultramarines, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.