BareFaced Beauty

Ár:   1500-5000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   1,5 g és 10 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Oswin Oswald, Módosítva: 2014. február 3.

Ár:   1500-5000 Ft
Kiszerelés:   1,5 g és 10 g

Finomszemcsés ásványi alapozó. 100%-ban természetes, alkohol- és vegyszermentes, vegán termék.

Rétegezhető, szárazon és nedvesen is használható. A porból víz, vagy bármilyen hidratáló krém hozzáadásával folyékony alapozó készíthető, rétegezve korrektorként is funkcionál. Púderként alkalmazva matt finist add.

Kiszerelés: 1,5 g; 10 g.

petoandika

2016. augusztus 16.

nekem nagyon bejött, mondjuk az árát én is sokallom. sárgás tónusú színt választottam rendeléskor, szerencsére nagyjából el is találtam az arcbőrömhöz illőt, de többször van, hogy csak korrektorként használom, és nagyon jól működik. első találkozás volt a mineral foundation-ök világába, de azt hiszem nem az utolsó. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 16.

Zsuzsu7

2016. április 13.

Vízzel szoktam felvinni,összekeverve a kézfejemen.Nagyon szépen fed,viszont tényleg kiemeli a száraz részeket egy idő után.
Pro: erősen pigmentált,jók az összetevők,nem üt ki
Kontra: kicsit szárít,a színek megtévesztőek a webshopban

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 13.

Pro: erősen pigmentált,jók az összetevők,nem üt ki
Kontra: kicsit szárít,a színek megtévesztőek a webshopban

Dius86

2015. december 4.

Nekem sajnos nem jött be. Szemcsés, poros állagú, és a bőrömön nagyon csúnyán mutat, mert rettenetesen kiemeli a szárazabb részeket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 4.

gilmorelany

2015. október 12.

Mintam van belole, nem olcso (egyetlen hatranya). Sokaig nem mertem hasznalni, valahogy nem tudtam elkepzelni, hogy por allagu alapozo hogy tud mukodni. Aztan most utazasra ezt vittem magammal, teljesen odavoltam tole, nagyon szep egyseges fedest ad (szerencsere nekem nem nagyon problemas a borom), egeszseges szine lett az arcomnak, pudert sem nagyon hasznaltam, igaz, nehany ora mulva ra kellett segiteni ilyenkor, egesz nap rajtam maradt, csak ajanlani tudom, raadasul vegyszermentes, levonnek egy pontot az ara miatt, de igazabol biotermek, igy valahol ertheto.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 12.

BloodEve

2015. június 2.

Állaga: nagyon finomra őrölt szemcsék, semleges illat, matt finish
Szárazon alkalmazva a következőket tapasztaltam.
Fedőképessége:közepesen jó, kisebb bőrhibákat és pattanásokat közepesen fedi el, egységesebb bőrkép
Hátrány: tág pórust és száraz bőrterületet kiemeli
Maszkhatás: könnyű viselet
Szárítás: a pattanásokat leszárítja
Zsírosít:-
Pattanást, irritációit okozott-e?:-
Gazdaságos:+
Ára: drága (mintám van)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 2.

Állaga: nagyon finomra őrölt szemcsék, semleges illat, matt finish
Szárazon alkalmazva a következőket tapasztaltam.
Hátrány: tág pórust és száraz bőrterületet kiemeli
Gazdaságos:+
Ára: drága (mintám van)

amatar

2014. augusztus 16.

Első találkozásom az ásványi alapozókkal és nagyon bevált. Mintakiszerelést vettem de ez is nagyon-nagyon sokáig elég volt. A legvilágosabb árnyalat sajnos még nekem is kicsit világos volt annak ellenére, hogy elég fehér a bőröm, de ezt púderrel tudtam korrigálni. Nagyon szépen fed, kevés is elég belőle, korrektorként is tökéletesen működött szem alá és pattanásokra is és valami elképesztően tartós is. A szárazabb részeket nem emeli ki jobban, mint amit egy porállagú valamitől várnék (sőt talán még kevésbé). Az érzékeny bőrömet egyáltalán nem készítette ki, egyszerűen nem tudok hibát mondani, nagyon-nagyon jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 16.

Doroti_13

2014. július 17.

Nagyon jól fed, és nem tömíti el a pórusokat. Egész nap tartós, photoshop hatás :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 17.

Fényvédők: Zinc Oxide
Színezékek: Ultramarines, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.