Barfuss

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Lábápolók
Kiszerelés:   1 pár   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Martu0508, Módosítva: 2019. június 14.

Ár:   2000 Ft
Kiszerelés:   1 pár
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Lábápolók
Bőrtípus:   Száraz

A hámlasztó zokni levendula kivonattal, segít a bőrkeményedés és a sarkak repedéseinek eltávolításában.

Már 3-5 nap múlva kezdődik a hámlási folyamat. A régi bőrsejtek leválnak. Körülbelül 14 nap elteltével a regenerációs folyamat befejeződik.

koborzoja

2019. október 29.

Egész nyáron gumiszandálban jártam-keltem, strandon, bulikban, mindenütt abban voltam, és szeptemberre csúnyán bekeményedett a sarkam. Korábban sosem volt még ilyen.
Reméltem, hogy megúszhatom életem első látogatását a pedikűröshöz, így megvettem ezt a zoknit.
Első héten semmi nem történt szinte. Utána rettentő gusztustalan módon elkezdett hámlani a lábam, de persze a vékony részeken, a sarkam tovàbbra kis kemény maradt. Aztán nehezen, de kibírtam a két hetet. Szépen leszedte a nagyját, de a kritikus részek kemények maradtak. Egy habfürdős àztatás, majd intenzív habköves reszelés viszont megoldotta ezt is. Most újra szép és puha a lábam.
Összessègében pozitív a vélemènyem, megéri az árát, de ez a két hèt pokol volt. (Tipp: nyàron felejtsd el. Csakis zárt cipőben járj, a párod előtt pedig kizárólag zokniban mutatkozz)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 29.

Martu0508

2019. szeptember 15.

Többfajta hámlasztó zoknit is használtam, és ez egy kicsit lemarad a kedvencemtől. Megfelelő méretű a zokni, nem csordult ki belőle a folyadék. A 4. napon indult meg a hámlási folyamat, úgy kell elképzelni, ahogy az előttem szóló írja. Nekem egy héttel tovább tartott, mint amire számítottam (emiatt nem ez lett a kedvencem), de szép lett a végeredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 15.

matula

2019. augusztus 7.

A használat nem okozott gondott, feltettem, ha jol emlekszem másfél óra a labon majd le kell mosni. Akkor nem is tortenik semmi, a hámlás kb. a 4. napon indul be. DE. senki ne számítson semmi olyasmire, amiket az IG videókban lát, hogy majd egyben szépen lejon a bőr. Pontosan olyan a hámlás, mint egy napégés után, cafatkákban jön le a lábfej teljes területéről és mintegy 10 napig tart. Utána viszont gyönyörű a bőr.
Én elkövettem azt a hibát, hogy esküvő előtt egy héttel raktam fel, amitől az agyam durrant el, mert erosen hámlott a lábam az eskuvon, tehat érdemes inkabb 2 héttel esemény elott használni.
Ma készulok újravenni, eloszor Muller napokon vettem, de a teljes ártát sem sajnálom, ha jol emlékszem, nem volt 2000 forint sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 7.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol, Urea, Lactic Acid, PEG-40
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid, Lactic Acid, Salicylic Acid

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

További info az összetevőről a KM-blogon >>