Barfuss

Ár:   175 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2018. augusztus 3.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Lábápolók

Limitált kiadás

Frissítő lábfürdősó természetes tengeri sóval, mentollal és szőlőmagolajjal.

Tvylvis

2018. november 3.

A mentol frissességének köszönhetően valóban nagyon frissítő élmény, jól esik a fáradt lábaknak, élménnyé teszi a pedikűrt. Kellemesen dezodorál is. Egy kis extra egy sima lábvíz helyett. Nem kizárt, hogy újból megveszem Az a kis luxus, ami nem kell, de jól esik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 3.

szeliger

2018. augusztus 20.

Jól van, szuper fincsi kis cucc ez is. Bár nem is tudom, hogy egy lábsón mit lehet olyan nagyon elrontani, talán az illattal lehetne nagyon mellélőni. Itt erről szó sincs, túlnyomóan ananász, kis mentolos beütéssel. A leírás szerint 5 literhez megy egy tasak, én bizony megfeleztem, így is jó volt. A szemcsék gyorsan, maradéktalanul feloldódtak, a bőr finom ananászos illatú lett. Nem is akartam nagyon elrontani, utána a Baleás holt-tengeri lábkrémet használtam, nagyon szuper. Reméljük, jövőre is lesz majd valami hasonló.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil

Színezék. Barnás sárga.