Barilent

Ár:   5990 Ft   Kategória:   Testápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vidamgabica, Módosítva: 2016. október 25.

Kategória:   Testápolás

"Ébreszd fel érzékeidet a grapefruit és petitgrain (keserűnarancs) zamatos kombinációjával, melyet a pálmarózsa varázsol igazán különlegessé. Ez az élénk keverék jókedvre derít és üdítő lehetőséget biztosít tested és elméd felpezsdítésére

100 ml-es méretének köszönhetően bárhová (akár a repülőre is) magaddal viheted, hogy egy napot se kelljen nélkülöznie a bőrödnek. Gyújtsd meg a gyertyát, hagyd megolvadni a viaszt és élvezd a meleg olajos ápolást. Használd masszázsolajként vagy hidratáló testápolóként a száraz bőrfelületeken."

Heloise

(!)
2017. május 8.

Nekem ez az energetizáló változatú kis minta lapult a KM Beauty boxában. Nagyon tetszik a koncepció, még nem találkoztam ilyennel. Az illata citrusos, a grapefruit és a petitgrain kesernyés fanyar illata a domináns, párom szerint a nyári szúnyogriasztós gyertyáknak van hasonló aromája. :) Én kifejezetten szeretem az ilyen típusú egyedi illatokat.
Először azt hittük túl forró lesz, de kellemesen volt meleg, nem égetett. Szerintem nagyon klassz, hogy nem simán masszázs olaj kerül a bőrre, hanem extra élményként még meleg is, télen abszolút bejövős lehet. :)
Nem szívódik be túl hamar a bőrbe, így egészen sokáig lehet masszírozni vele. Annyi az észrevételem még, hogy én este 11 után tudtam csak kipróbálni, és ez elég nagy hiba volt. Ahogy a nevében is jelzik energetizáló, és a hatása tényleg nem csak szöveg, annyira élénkítettek az olajok kombinációi, hogy sokkal nehezebben és lassabban tudtam elaludni. Szóval elalvás előtt egy másik fajtát használjon az aki aludni is szeretne, mert ez inkább reggelre, napközbenre való. :)
Egy alkalommal szerencsére nem használtuk fel az egészet, így ha ügyesen spórolunk, vagy nem nagy felületre kenjük akkor akár három rövidke masszázs is kijöhet egy mintából. Sajnos a nagy kiszerelést az ára miatt biztosan nem veszem meg de egy élmény volt kipróbálni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 8.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil