Barilent

Ár:   3400 Ft és 6000 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   40 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mujerconfused, Módosítva: 2017. augusztus 3.

Ár:   3400 Ft és 6000 Ft
Kiszerelés:   40 ml és 100 ml
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Harmonizáló illóolajokkal: csábító ylang ylanggal, melyet a frissen reszelt limehéj illatjegyei fokoznak, levendulába burkolva. Ez az érzékien nyugtató összetétel segít az elme tisztításában és a testi-lelki egyensúly helyreállításában.

Meleg szinergiájának köszönhetően az aktív hatóanyagok könnyebben szívódnak fel a bőrbe.

Az E-vitaminban és antioxidánsokban gazdag szójaolaj maradéktalanul beszívódik a bőrbe, táplálja és bársonyossá varázsolja azt. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Fontanesia

2018. február 26.

Különleges hangulatot adott ez a masszázsgyertya. Újdonság volt számunkra, de ez az illatvilág teljesen elvarázsolt minket. Az ára sajnos elég magas, ezért csak 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 26.

Viki9727

2018. január 20.

Egy kis mintám van belőle. 2 hátra is elegendő volt az adag. Nagyon jó citrusos illata van. Nekem tetszett. ☺

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 20.

mujerconfused

2017. augusztus 6.

Nekem is KM boxos minta, anyukám fájós vállának nagyon jól esett vele a meleg masszázs. Sajnos leginkább csak a citrust érezni az illatokból, a levendula hamar elillan belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

Antioxidánsok: Tocopherol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.