Barr Sweden

Ár:   6700 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online a Biofitt-n megnézem

A krémet feltöltötte: postareb, az összetevőket feltöltötte: BlackRose101, Módosítva: 2020. szeptember 21.

Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online: Biofitt,

• Olaj terhes nők számára, amely hatékonyan megelőzi a terhességgel járó striák kialakulását, a bőr kényelmetlen feszülését és felrepedését.
  • Az organikus olaj használata rugalmasabbá, ellenállóbá teszi a kismamák bőrét a feszüléssel szemben, emellett pedig puhává és egészségesen vibrálóvá varázsolja azt.
  • Használata  már a terhesség elején elkezdhető, hogy a bőr időben felkészüljön a változásokra és egészen a szoptatási időszak végéig, de a szülést követő három hónapig még ajánlott a használata, hogy a bőr megfelelően regenerálódjon és visszanyerje eredeti, terhesség előtti feszességét.
  • Mivel a terhesség egy igen kritikus szakasz minden nő életében, a Barr különösen odafigyelt a termék alapanyagainak összeválogatása során, amelynek elkészítése a legszigorúbb svéd előírások mellett lettek biztosítva.

Ár: -- , Eladó: Biofitt
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

BlackRose101

2020. szeptember 19.

A Laponie márka mellett ez a másik északi bőrápoló márka, amit nagyon kedvelek. Őket még a barátnőm ismertette meg velem korábban, s ezzel a termékkel kezdtük anno a sort, amikor ő babát várt. Neki gyönyörűen ápolta, helyrehozta a bőrét, elképesztő, hogy milyen rugalmas, feszes volt a bőre végig és a terhesség után is. Ezt nem is csodálom, hiszen ez tényleg egy "luxus olaj", csupa természetes, extra jóval, amik lágyítják a bőrt és növelik a vérkeringést a terhesség alatt. Azt ígéri a gyártó: "Már az első pillanattól kezdve harcol a zavaró terhességi csíkokkal, hidratáló és feszesítő összetevői mélyen behatolnak a bőrbe, ahol javítják annak rugalmasságát." Én még nem voltam terhes, viszont egy nagyobb, komolyabb diétán, 30 kg-os fogyáson már túl vagyok, s akkor használtam ezt az olajat, hogy próbáljam megelőzni a bőröm megnyúlását, és a striákat, fogyás csíkokat. Kiválóan működött erre is, ráadásul testápoló olajként is kiváló, hisz teli van jótékony növényi olajokkal, melyek számos vitamint, értékes antioxidánsokat tartalmaznak (pl. a napraforgómag-olaj, szezámmag olaj, shea vaj, vagy a szkvalén - ezek mind mind feszesítik, ápolják a bőrt, teli omega 6 zsírsavakkal, antioxidánsokkal és vitaminokkal.) Imádom ezt az olajat, már ugyan nem használom napi szinten, de télen testápolóként, a hidegebb napokra, vagy a tavaszi fogyó-méregtelenítő kúrák idején érdemes visszatérni hozzá akkor is, ha már az ember lánya nem várandós, vagy egy komolyabb, hosszan tartó diétában van éppen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 19.

Antioxidánsok: Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Squalane eo 1 0