Barr Sweden

Ár:   5800 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a Biofitt-n megnézem

A krémet feltöltötte: postareb, az összetevőket feltöltötte: BlackRose101, Módosítva: 2020. augusztus 10.

Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: Biofitt,

Az olaj a terhes nők és gyermekeik számára, nemcsak arcra, hanem az egész testfelület hidratációjában és táplálásában biztonságos és tápláló termék.

Ár: -- , Eladó: Biofitt
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

BlackRose101

2020. augusztus 7.

Barátnőmnek született kisfia, aki most lett fél éves. Nekik ajándékoztam a minap egy flakonnal ebből az olajból, mert szerettem volna valami igazán jót és természeteset adni neki. Nagyon szeretik, mert nagyon finom, kellemes olaj, és mikor a kisfiú bőrén kiütések jelentek meg, azokat is egy-két nap alatt helyrehozta, gyógyította. Univerzális olajkánt mindenhol működik, a fürdővízhez adagolva, simán csak babaolajként a bőrre kenve, vagy a fejbőr és a fül mögötti területek tisztítására. Mi felnőttek is kipróbáltuk: valóban nagyon gyengéd, finom, kellemes és tiszta olaj, érezni minden cseppjén, hogy természetes. Ez nem is csoda, hiszen az összes összetevő 100%-ig természetes eredetű, 99,9%-ban ráadásul organikus és biogazdálkodásból származik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 7.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil