Barry M

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Nailland, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gyorsi, Módosítva: 2012. szeptember 14.

Lelőhely:   Nailland, online

A Barry M márka egyik sikerterméke! Intenzív, vízálló, hosszantartó luxus crayon-ceruzák. Használhatóak önmagukban, vagy alapnak. Nappali és éjszakai sminkekhez is kitűnő választás.

reku0304

2015. december 22.

A fehéret rendeltem meg. Szemhéjon tökéletesen el lehet satírozni, szépen színez, de azért vettem, hogy a vízvonalon használjam.... Na arra nem alkalmas. Ha ott használom olyan, mintha nem lenne pigmentált, egyáltalán nem színezi be és, ha ott is marad a színe fél óra múlva eltűnik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 22.

Szundikacica

2014. július 15.

Szemhéjon könnyen használható nagyon jó állaga van, tartós és nagyon szép, nekem is a bronz van meg, nagyon tetszik! :) Vízvonalra nem használtam, szerintem ahhoz túl puha, bár úgy reklámozzák, hogy oda is használható, szerintem ez az állítás nem állja meg a helyét...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 15.

gyorsi

2012. szeptember 10.

A leírtak alapján sokat vártam ettől a ceruzától. Bronz színt választottam, és persze ez is arany inkább, halvány, nem jól kenhető, nem fed, vízvonalra egyáltalán nem használható, és szinte egyből lemászik. Lehet én használom rosszul, de nekem semmire se jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 10.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.