Barry M

Ár:   1790 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: Szütyő Beauty blog, az összetevőket feltöltötte: karaibrahimgil, Módosítva: 2019. október 30.

Kategória:   Sminkek szájra

Lágy, krémes hidratáló rúzs, széles színválasztékban. Tökéletes fedőképesség, nagyon tartós minőség. A rúzsokban található természetes hidratáló anyagok nem engedik, hogy az ajkak kiszáradjanak.

szoszike125

2017. január 19.

Nemrég szereztem be a 154-es Pale Nude árnyaltot a Pink Pandáról, de elég vegyes érzéseim vannak a rúzzsal kapcsolatban. Egyrészt a színe egészen más mint amire a képek alapján számítottam, de természetesen ez benne van a pakliban netes vásárlás esetén. Én inkább egy rózsaszínes tónusú nude árnyalatot vártam, és amit kaptam az egy narancsos barackos árnyalat. Maga a rúzs nagyon krémes, a legpigmentáltabb rúzsom, ami egy nagyon igényes matt csomagolásban van elrejtve. A rúzs nagyon picike, valamiért sokkal kisebb mint a többi rúzsom (nem tudom hogy a csomagolása csalókás, vagy valójában kisebb az átlagos rúzs méretnél). A legnagyobb problémám a termékkel h iszonyatosan szárít.Ilyet még soha nem tapasztaltam egy rúzsnál sem. Igazából nem tudom, hogy el fogom-e használni, mert nagyon kellemetlen a viselete ebből kifolyólag. Szemezek még a Marshmallow árnyalattal is..nem tudom érdemes e kockáztatni . ( hidratáltak az ajkaim, nincs száraz rész amit kihangsúlyozhatna, mégis iszonyatosan szárít)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 19.

laura07

2017. január 14.

3 árnyalata is megvan.
Egyik kedvenc rúzsom. Hihetetlenül fed, nem kenődik le az ajkakról, nagyon tartós és nem szárít. Imádom <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 14.

3 árnyalata is megvan.

nyappyberii

2014. november 15.

ez volt az első sminkcucc, amit angliában vettem. rengeteget piszkáltam a tesztert, és a 151-es árnyalatban haza is vittem :D azóta is velem van, egy nagyon szép korallos szin, gyönyörű fedéssel, a textúrája is szuper, matt. A hátránya annyi csak, hogy azért annyira nem tartós, elég hamar kopik, ennek ellenére szuper vétel volt! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 15.

Szundikacica

2014. július 13.

A Sheer Pink árnyalat van meg és imádom! Nagyon szépen fed, pedig nekem a legtöbb rúzs megül a ráncokban, sajnos nem tökéletes a szám, de ez hibátlanul teljesített nálam! :) Kényelmes a viselete, nem éreztem, hogy szárítaná a számat és a tartóssága is megüti nálam a mércét! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 13.

bizsuka

2014. március 6.

Shocking Pink árnyalat van meg, nagyon élénk színe van, egyszerűen imádom. Én nem tapasztaltam, hogy szárítaná a szám és ez a legtartósabb rúzsom <3
update: sajnos pár óránként azért fel kell frissíteni, mert összecsomósodik néhány helyen :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 6.

nikike

2013. december 22.

3 arnyalat van meg, ket erosebb rozsaszin, inkabb pink (153 Pink ribbon, 145 punky pink) es egy vilagosabb rozsaszin (140 pink sparkle) Igen pigmentaltak, es nem nagyon hordok ilyen szineket, inkabb bulikba tudom elkepzelni, mint hetkoznapokra, munkaba vagy iskolaba. Az en szamat nem szaritotta (nem kentem ala balzsamot) de nem tul jo erzes viselni. Az ara amugy nem rossz, tenyleg pigmentalt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 22.

dirob108

2013. december 15.

A makeuplaza honlapjáról rendeltem meg a 154-es Pale nude árnyalatot. Az egy dolog hogy a színe inkább egy barackos, mert látatlanban nagyon nehéz a megfelelő színt eltalálni, de annyira szárít hogy egyszer sem tudtam viselni. Már a felkenéskor kihangsúlyozza a száraz részeket és az ajakápolókkal se hajlandó együttműködni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 15.

Lexiiii

2013. november 2.

A Pale Nude árnyalat van meg. Sokan írják itt hogy kihangsúlyozza a hibákat, szárít, stb. Nos, először is egy nude rúzshoz makulátlan, azaz tökéletesen ápolt száj kell. Ilyen rúzs felvitele előtt érdemes radírozni, aztán balzsammal átkenni az ajkakat, majd primer arra rá pedig a rúzs.( a primer hanyagolható) Így ugyanis tökéletesen fog kinézni a szánkon és szárítani sem fog. Én így csinálom, nekem így vált be! :) És tényleg nagyon csúnya cserepes vagy száraz szájra felhordva, úgyhogy hölgyeim ha ilyen rúzst szeretnétek hordani készüljetek fel erre! :)
Összegzésül nagyon jó kis rúzs ez, jobb mint a Sleek True Color rúzsai, krémes textúrájú, mégis tartós!
Nálam ez 5*!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 2.

Nálam ez 5*!

Kodi

2013. augusztus 12.

A 132-es Pinkie gold árnyalat van meg, sajnos már az angol honlapon sincs fenn, pedig nagyon szép arany fényű áttetsző rúzs. Még csak hasonlót se látok a drogériás piacon. Ötlet valakitől, hogy mi hasonlít rá a leginkább?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 12.

PaperMama

2013. június 6.

Egy fokkal kenhetőbb és puhább mint a Sleek True Color rúzs de azért még ez is eléggé szárítja az ajkaimat. Sajnos a színválasztást itt is elbénáztam, a Peachy Pink árnyalatot rendeltem (hiába, kerestem a tökéletes barackos nude rúzst...azóta is), ami önmagában rajtam elég rikító, ez alá is elkél az ajakceruza. Így meg már nekem macerás a használata. Na mindegy azért majd csak elkenegetem..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 6.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate