Batiste

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Rossmann, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kklaudia, Módosítva: 2016. augusztus 25.

Lelőhely:   Rossmann, Müller
Kategória:   Samponok

Cseresznyés illatú szárazsampon, amely tökéletes megoldás a hajmosások között. Gyorsan revitalizálja a hajat és eltávolítja a felesleges olajat. Használatától a haj felfrissül, emellett megemeli a hajtöveket és tartást kölcsönöz a hajnak.

Batiste Cherry Dry Shampoo ~ 400Ft
Ár: 400Ft , Eladó: KataViki
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen kp, vagy átutalás
Nyuszii22

2019. március 6.

Igaz még csak egyszer próbáltam,de akkor jól teljesített,vagyis úgy mint az előző száraz samponom ami syossos volt.Azt is szerettem tette a dolgát,viszont nekem az illata annak kevésbé tetszett,ezért vettem meg helyette ezt.Az illata is nagyon tetszik,nekem friss és tavaszias,teszi a dolgát,nincs nagy elvárásom,csak legalább 1 nappal tolja ki a hajmosást.

Nyuszii22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 6.

Szandika12

2019. február 22.

Update 2: Továbbra is azt mondom kincset ér, mondjuk igyekszem hetente egyszer, max 2-szer használni, mert elvileg mindennap túl káros lenne használni :D, mondjuk nem is kell, de annyira jól eltünteti egész napra a zsirosságot, jó volument ad a hajnak, szép lesz egész nap valamint nagyon jól jött egy itteni krémmániásnak a tanácsa, aki azt mondta minden fújás után rázzuk meg a szárazsampon flakonját?, hogy ne legyen fehér a haj, és igy tényleg fehér foltoktól mentes lesz a haj, át sem kell dörgölni törölközővel sem :). Ja és egy nappal tolja el a hajmosást.

Update: Nem rég 3 napon keresztül ezzel mostam hajat, és nagyon jól teljesített. Úgy lesz igazán jó a hatása, ha előző este lesz befújkálva, sajna az utolsó napon kicsit túl toltam, és ott maradt egy fehér réteg a hajamon, amire a barátom testvére azt hitte őszülök :D. De nagyon jó terméknek találom továbbra is. Ja azt elfelejtettem, hogy kicsit 2-3 perc, hajszárítóval is meg kell szárítani. Sos helyzetekre alapdarab és nagy segitség hogy nem kell órákat vacakolni a szép hajért :).

Nagyon Imáádom már most :)). Most próbáltam nagyon zsíros hajra, hát olyan mintha megmostam volna :D, csak közben nincs víz ami tönkretenné a hajam :). Nagyon szép lett és ad ilyen plusszokat például tök jó tartást ad a hajnak, jó az illata a hajamnak.
Egyszerű volt használni, nem volt fullasztó hatása sem, nagyon tetszik a csomagolása is, újra fogom venni :).

Szandika12
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 22.

Naoto

2019. február 13.

Ez a verzió nekem nem jött be, számomra a szaga egy az egyben WC illatosító :( Amúgy a hatása nem rossz, ugyanazt tudja mint a Blush változat. Vállalhatóvá teszi a hajat, egy nappal kitolja simán a hajmosást. Viszont nekem hiányzik belőle az a plusz amit az XXL volume verzió ad, mivel nem lesz dúsabb a haj, csak kinézetre megszűnik a zsírosság. Jól bele kell dörzsölni a hajba, és akkor nem hagy fehér réteget. A hatás + SZAG együtt nekem 3*-ot ér.

Naoto
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 13.

lauraszolloskei

2019. február 2.

Az illata valóban jó, de nem tartós és szerintem semmivel nem jobb, mint pl. a Balea szárazsamponja - amiből egyébként a tropical coconut illatú a kedvencem -. Ezt is folyamatosan rázni kell ahhoz, hogy ne feheredjen ki, de legalább jól dúsítja a lelapult hajat.

lauraszolloskei
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 2.

pont

2019. február 1.

igazából egészen pozitív csalódás, sokkal rosszabbra számítottam. tényleg ki lehet vele tolni a hajmosást +1 nappal. sajnos nekem a 3. napon már olyan 'határeset' a hajam, de nem szeretném 2 naponta mosni se. szóval erre pont jó, nem lesz tőle olyan rossz se a haj állaga, bár téní, hogy nem a frissenmosott érzés nekem az illata is tetszik (bár iagzából tök felselges). egyetlen bajom vele, hogy az alkohol hosszútávon biztosan nem tesz jót a hajnak sajnos. még csak 2x használtam, szóval erről nem tudok érdemben nyiltkozni, de alapvetően igyekszem minden alkoholos dolgot kerülni (külsőleg hehe).

pont
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 1.

Moni1980

2019. január 31.

Magazinhoz volt csomagolva. Örülök, hogy kipróbálhattam, és nagyon kellemeset csalódtam. Számtalan próbálkozásom volt már a száraz samponokkal, különböző márkáktól, de egyik sem csinált semmit a hajammal. Viszont ez a cucc tényleg jó: valóban frissíti a zsíros hajat, így kitolható a hajmosás 1 nappal. Az illata is kellemes, bár nem érződik sokáig.

Moni1980
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 31.

Szandi880609

2019. január 30.

A legjobb szárazsampon! Sok félét kipróbáltam, de mindig ehhez térek vissza. A Cherry-s a legjobb illatú és nekem ez is vált be a legjobban is. Próbáltam a a sötét hajra valót és a többi illatot is, de egyik sem volt az sem az igazi.

Szandi880609
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 30.

MariaJulianna

2019. január 30.

Valóban eltünteti a zsírosodást, és még egy napot hajmosás nélkül ki lehet húzni vele ! Az összes Batiste termékkel elégedett vagyok !! :) viszont a sötét hajú hölgyeknek nem ajánlom, mert fehér por állaga van.

MariaJulianna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 30.

hógolyó

2019. január 28.

Hogy ez milyen jó cucc!! KMBox szerzemény. Elaludtam a hajam és mosnj is kellett volna. Idő persze semmi. Oh, gondoltam próbáljuk ki ezt. Szuper. Egy másodperc alatt lett frizurám. Szándékozom megvenni a teljes kiszerelést! (Vagy valamelyik tesóját)
Up. 2019.01.28. Megvettem a teljes kiszerelést! Köszönöm KMbox!

hógolyó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 28.

Up. 2019.01.28. Megvettem a teljes kiszerelést! Köszönöm KMbox!

Mila85

2019. január 7.

Drogériás száraz samponokkal eddig még csak befürödtem (dove, herbal essence). Klorane az all time favourite, de ahol lakok ott nem kapni, ezért mindig neten rendelem. De kari előtt elfelejtettem a rendelni, úgyhogy erre esett a választása, mert húgom kint Angliába mindig ezt veszi. Teljesen pozitív volt amit tapasztaltam, nem jön ki sok cucc, jól porlaszt, jól adagol, kellemes az illat, szerencsére nem erős és nem leng körbe egész nap. Klorané azért jobb egy fokkal. Meglátjuk mikorra fogy el, én főleg frufrumra vetem be, az a kritikus.

Mila85
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 7.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: Cetrimonium Chloride