Batiste

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Rossmann, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kklaudia, Módosítva: 2016. augusztus 25.

Lelőhely:   Rossmann, Müller
Kategória:   Samponok

Cseresznyés illatú szárazsampon, amely tökéletes megoldás a hajmosások között. Gyorsan revitalizálja a hajat és eltávolítja a felesleges olajat. Használatától a haj felfrissül, emellett megemeli a hajtöveket és tartást kölcsönöz a hajnak.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Scara

2022. június 27.

Ha valaki egy évvel ezelőtt azt mondta volna nekem, hogy szárazsampont fogok használni, az a minimum, hogy körberöhögtem volna.
Inkább keltem sokszor akár egy órával is korábban, hogy mindig friss és szép legyen a hajam.
Aztán megérkezett az idei nyár is, ami már a második elviselhetetlenül meleg nyár a számomra és a hajam extra gyorsan zsírosodik ilyenkor, a vége pedig kiszárad.
Plusz, az 1 éves manó mellett a napi hajmosás luxus időtöltés, amikor csak ide a ház melletti parkba (játszóra) megyünk le sétálni a reggeli és késő délutáni órákban.
Tettem egy próbát és megnyert magának. Valószínűleg klasszisokkal jobban működnek a mostani szárazsamponok, mint amit utoljára ~20 éve próbáltam. Persze távolról sem adja a frissen mosott haj érzést, de látszatra egészen elfogadható tőle a hajam. Megkapja tőlem az 5 csillagot, mert tényleg szívesen használom, amikor nincs extra programunk és hajmosással/szárítással sem akarok vesződni a közel 40 fokban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. június 27.

rencike666

2022. május 5.

Hogy miért nem ezzel kezdtem a száraz samponozást azt nem tudom. Talán kicsit drágának tartottam eddig de most már csak ezt fogom venni. Sötétbarna szinte fekete hajamon sem hagy foltot, illetve használatkor persze fehér lesz de könnyen ki lehet borzolni a hajból és tök jó tartást is ad. Nincs fullasztó szaga mint a többi márkának. Heti 2-3 alkalommal fogom használni, remélem elég lesz csak havonta vennem mert azért még most sem gondolom olyan olcsónak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 5.

Isabell

2022. április 25.

Nagyon szeretem! Többféle szárazsampont próbáltam már, de idáig ez vált be a legjobban. Dúsít, sokáig elég, nálam nem hagy fehér foltot. A csomagolása is nagyon cuki :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 25.

malnahal

2022. április 19.

Több éve az egyetlen szárazsampon, amit használok. Általában a 4.napon kell érte nyúlnom, ha nincs idő rendesen hajat mosnom és mindig tökéletesen működött. Szépen dúsít, nem kell a fél flakont elhasználnom hogy látszon is a hatása, pedig sok hajam van.. ja és nem hagy fehér foltot, pedig sötétbarna a hajam. Az illatával nekem nincs gondom, de akit zavar, annak talán jó hír, hogy felfújás után 10 perccel már alig érezni, csak pont annyira, hogy esetleg a tipikus "zsíros szagot" elnyomja. Szeretem, hogy könnyen elérhető és normális az ára is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 19.

sildi

2022. február 4.

Már a haradik flakont vettem meg, és mintha kevésbé lenne hatásos így sokadjára. Pedig csak havi 2-3x fordul elő, hogy érte nyúlok, szóval azt se mondanám, hogy nagyon megszokta volna a hajam, nem tudom, miért lehet ez. Talán egy pár hónapra keresek helyette másikat, hátha egy kis szünet után megint olyan jó lesz, mint az elején.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. február 4.

Krisztiii0513

2021. november 29.

Gyorsan zsírosodó, vékonyszálú hajam van, amire mindenféle gyógynövényes sampont kipróbáltam. Próbáltam a hajmosások számát is csökkenteni, több-kevesebb sikerrel, de nagyon nehéz vol elviselni a látványt, ami 2 nap után látható volt a fejemen. Száraz sampont korábban még nem használtam, de nem sok reményt fűztem hozzá. Keresgéltem, hogy milyen száraz samponokat ajánlanak és akkor találtam erre a csodára. Kirpóbáltam és maximálisan elégedett vagyok a termékkel. Nem is fújtam sokat a hajamra, de olyan volt a használata után, mintha valóban hajat mostam volna és mindezt 2 perc alatt. Imádom! Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 29.

sigma

2021. november 24.

Ez a kedvencem. Vele tenyleg olyan hatas erheto el, mintha most mostam volna hajat - az altalam eddig probalt szarazsamponok maximum bemattitottak a hajtoveket, de ugyanolyan lapos, lenyalt maradt a fejem. Ezzel nem. Nem marad feher a hajam es az illatat is szeretem. Tok jo, 5*!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 24.

Cserne

2021. november 11.

UPDATE: Még mindig szeretem. És egy Protip: lefekvés előtt befújom, bemasszírozom és másnap vállalható frizurával (nem zsíros) kelek.
(Másik szárazsamponos posztnál láttam, de gondolom megosztom itt.)

2021. szeptember 11.
Megváltás számomra! Látom, hogy van néhány rossz értékelés, én leszögezném, hogy ritkán használom, tényleg, amikor szükségét érzem (pedig gyorsan zsírosodó a hajam, de inkább hajat mosok).
Szóval, amitől leesett az állam: edzés után, jól leizzadt hajtövekkel készültem bulizni, ezt felfújtam, mert nem volt időm hajmosásra + szárításra, összeborzoltam a hajtöveknél és WOW! Nagybetűsen: friss, dús haj. Másnap se kellett összefognom a hajam, ami nagyon nagy szó nálam. Emiatt 5*.

Még egy kis infó: barna hajon egész jól el lehet masszírozni, ha esetleg fehér nyomot hagyna. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 11.

(Másik szárazsamponos posztnál láttam, de gondolom megosztom itt.)

2021. szeptember 11.

Zsofeszka

2021. szeptember 15.

A legjobb szárazsampon. Vannak olcsóbbak, de azoknak többnyire elviselhetetlenül erős az illata, ennek pont kellemes és teszi a dolgát. Szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 15.

pacsirszkyh

2021. szeptember 6.

2021.09.06. Update: valószínűleg a korábbi szárazsampon hype miatt, de darabokban hullott a fejbőröm. (amint abbahagytam a használatukat elmúlt, ha újra elcsábultam visszajött a probléma)

Kellemesen frissíti a hajat, 1-2 nappal kihúzható vele a hajmosás, tartást is ad,
Próóbáltam rengeteg féle szárazsampont, de mindig visszatértem ehhez!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 6.

Próóbáltam rengeteg féle szárazsampont, de mindig visszatértem ehhez!

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: Cetrimonium Chloride
Tisztítószerek: Cetrimonium Chloride
Illatanyagok: Parfum/Fragrance
Tartósítószerek: Cetrimonium Chloride

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.