Batiste

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Rossmann, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kklaudia, Módosítva: 2016. augusztus 25.

Lelőhely:   Rossmann, Müller
Kategória:   Samponok

Cseresznyés illatú szárazsampon, amely tökéletes megoldás a hajmosások között. Gyorsan revitalizálja a hajat és eltávolítja a felesleges olajat. Használatától a haj felfrissül, emellett megemeli a hajtöveket és tartást kölcsönöz a hajnak.

Batiste Cherry Dry Shampoo ~ 400Ft
Ár: 400Ft , Eladó: KataViki
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen kp, vagy átutalás
Batiste Cherry Dry Shampoo + Batiste XXL Styler 2 db
Ár: 2150 , Eladó: szyrup
Állapot: új, 1-szer próbált, Helyszín: Balatonmáriafürdő, fizetés: Személyesen, vagy előre utalás után kívánság szerint küldöm
InternationalTraveller

2019. május 14.

Mini kiszerelésben szoktam venni utazáshoz. Szeretem az illatát. Ha kicsit zsíros a hajam még pont segít rajta. Nagyon fehér, jól el kell dolgozni, masszírozni, fésülgetni. Én néha még utána hajszárítóval lefújom a “felesleget’, ha van rá lehetőségem. Nem viszket tőle a szuperérzékeny fejbőröm, de másnap hajmosásért kiállt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 14.

Mancsoska

2019. május 9.

Nagyon szeretem, amikor még csak kezd zsírosodni a hajam, akkor tökéletes, több napos hajon már sajnos nem segít. Nem viszket tőle a fejbőröm, nem ragad, nem lesz kemény. Talán csak annyi a problémám vele, hogy jól el kell dolgozni ahhoz, hogy ne hagyjon fehér foltot a sötét hajamon. Ja, és az illata sem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 9.

Black Fairy

2019. április 21.

Ez a cucc gusztustalan...Undorító szaga van, nem bírom elviselni...Az olajos érzést nem szünteti meg, nem szívja fel a zsírt, de legalább fura fehér masszává tapad a fejemen (két naponta mosok hajat, ha nincs időm, ezzel a harmadik napokat próbáltam megmenteni - egyébként többször is, mindig ugyanazzal a lehangoló eredménnyel). Ha ez nem lenne elég, az egyik használatnál, csak úgy kirobbant belőle a termék...Nem vittem sehova, egész "életét" a polcomon töltötte, ÁLLÓHELYZETBEN, soha nem járt a táskámban, nem ejtettem el, semmit nem csináltam vele, és megnyomtam a szórófejet, a fej alatt meg 360°-ba ment a cucc belőle...Legalább feltakarítani nem volt nehéz, de azért át kellett öltöznöm, mert foltos ruhában mégse mehetek egyetemre...

Ritkán gyűlölök termékeket, mert néhány szépségápolási kacat semmi ahhoz, hogy intenzív reakciót váltson ki belőlem, de volt egy-két nem épp kedves gondolatom, hogy a gyártónak melyik testnyílásaiban szeretném viszont látni ezt a vackot leghamarabb, amikor éppen a székem anyagából próbáltam kidörzsölni...(a nedves törlőkendő segít, sorstársaim, ha vagytok)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 21.

PDL201

2019. április 20.

Legjobb szárazsampon. Finom illata van, nem hagy nyomot és olyan üdévé varázsolja a hajam mintha következő nap nem is hajmosásra készülnék😀 2 nappal simán meg lehet vele hosszabbítani a hajmosást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 20.

DorothySoldier

2019. április 14.

Ha lehetne inkább 10es csillagot adnék erre a termékre, annyira szeretem! Ez az első szárazsampon, amit eddig használtam és az itteni vélemények alapján esett erre a választásom. Eddig 4-5 alkalommal használtam, könnyen eloszlatható, nem marad fehér a sötétbarna hajamon sem. Nagyon látványos a hatása, nem csak felfrissíti a hajat, hanem kissé dúsítja is. Érzed azért, hogy már koszos a hajad, nyilván egy hajmosással nem ér fel, de nem is arra való.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 14.

VickyV

2019. április 10.

Nagyon tetszik!
Próbáltam már más márkát, ami vagy agyon volt parfümözve, vagy csak rontott a helyzeten. Ez viszont mintha "tartósítaná", és nagyon jól bírja napközben a hajam, nincs zsíros kinézete később sem. Kellemes illata van, tényleg nem tolakodó. Megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 10.

Nagyon tetszik!

skin

2019. április 9.

Amikor megjelent a Batiste nálunk azt kell mondjam sokkal jobb volt. Sajnos szerintem ezt is elérte ,hogy nem az a minősége amit mondjuk Bécsben tudunk megvenni. Ez kifejezetten lepke szárny ,az illata műcseresznye és a hatása is nulla. Ezzel az erővel akár rizs port is használhatnának és még alkohol sincs benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 9.

wildrose

2019. április 9.

Kellemes, nem túl tolakodó illatú száraz sampon, nem porol, jó tartást ad, de meglepően gyorsan fogy.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 9.

Cosette

2019. április 5.

Ugyanazt tudja, mint a márka többi szárazsamponja, vagyis volument ad, de nem fehéredik ki tőle az ember feje. Vagyis sokkal jobb ebből a szempontból, mint egy sajátmárkás, amik ráadásul még fujtanak is. Általában este használtam, lefekvés előtt, majd felkonytoltam a hajamat és reggelre tényleg frissen mosottnak tűnt, bár az én hajam annyira nem problémás. Az egyetlen bajom az illatával van, olyan furcsa, erős, egyáltalán nem szerettem, a blush illata mérföldekkel jobb. Elhasználtam egy flakonnal, de végül más illat után néztem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 5.

brigditd

2019. április 2.

Ez volt az első száraz samponom teszi a dolgát nagyon jó illata van. Ha valahol le van árazva mindig veszek párat. Csak vigyázzni kell, hogy mennyit használunk, és hogy jól dolgozzuk el ne, hogy maradjon fehér foltos a hajunk.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 2.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: Cetrimonium Chloride