Batiste

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Rossmann, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kklaudia, Módosítva: 2016. augusztus 25.

Lelőhely:   Rossmann, Müller
Kategória:   Samponok

Cseresznyés illatú szárazsampon, amely tökéletes megoldás a hajmosások között. Gyorsan revitalizálja a hajat és eltávolítja a felesleges olajat. Használatától a haj felfrissül, emellett megemeli a hajtöveket és tartást kölcsönöz a hajnak.

Luca05

2020. január 21.

A cosmopolitanhez volt anno csomagolva egy kis termékminta. Magamtól szerintem soha nem vettem volna meg de tényleg hatásos. Nem mondom azt, hogy frissen mosott nak tűnik a hajam tőle de a zsírosságon és a lelapult hajon tényleg segít és még az illata is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 21.

MissKenedy

2020. január 9.

Abszolút 5*-os. Amióta rövid a hajam és nem nyerhetek a lófarokkal +2 napot a hajmosásig, azóta már a 2. flakonnal használom.

Alaposan befújom, főleg a fejem tetején a választékoknál, itt akár úgy, hogy ujjnyi tincsenként haladok fújok picit, újabb tincs, megint. Eleinte picit fehér a barnás hajtövemen, de előre hajolva összeborzolom, kifésülöm és ahogy vissza egyenesedek máris tök jó tartása van a hajamnak és a zsíros csillogás is eltűnik. Ha ezt még egyszer alkalmazom másnap, már nem lesz ugyanolyan tökéletes az eredmény, szerintem az ideális ha 2 hajmosás között max 1x alkalmazzuk. Nekem pl száraz a hajam, nem zsírosodik, így kb. a 3. napon szoktam ezzel csalni, majd a 4. napon hajmosás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 9.

JErzsi

2019. december 22.

Imádom a Batiste szárazsamponokat, kipróbáltam már jópár félét, de ez a márka számomra a legmegbízhatóbb. Ezt a cseresznyéset is már többször újravettem. Hihetetlenül szépen felfrissíti a hajat, 1-2 napot ki lehet tolni vele a hajmosást, ami egy gyorsan zsírosodó haj számára óriási segítséget jelent a mindennapokban.
Befújom, rajtahagyom amíg megcsinálom a sminket, kifésülöm, kissé összerázom a hajam és kész is. Az illata is nagyon kellemes, egyáltalán nem fullasztó. Nagy mennyiség, sokáig elég, az árát nagyon megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 22.

BRebi

2019. december 17.

Már többször újravettem. Az illata csodás, illetve ad egy kis volument a töveknél. Még több Batiste szárazsampomt tervezek kipróbálni, de szerintem hozzá mindig vissz fogok térni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 17.

dreammiyss

2019. december 10.

Ez az első szárazsamponom volt, és nem kifejezetten vannak jó élményeim róla, hiszen folyamatosan mérgelődtem amiatt, hogy van benne és mégsem tudok fújni a hajtövemre. Amikor sikerült használnom nem volt rossz, sőt, kifejezetten segített a hajam tartásán, akár 2 napig is, de lehúzom a csillagot a negatív tapasztalataim miatt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 10.

Lills

2019. november 23.

Nagyon szeretem a Batiste termékeit, és ez is hozta az elvárt hatást. 2-3 nappal ki lehet tolni vele a hajmosást, eltünteti a zsíros hatást a hajtőről, frissnek érzem tőle a hajam, semmi kellemetlen ragacsos érzés. Az illata viszont nekem nem volt cseresznyés, még egy picit sem emlékeztetett rá, amit nem bántam, csak hát na.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 23.

HDorina

2019. november 4.

Termékmintaként volt az egyik újsághoz csomagolva. Nekem semmit nem használt, pedig mindent a leírtak szerint csináltam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 4.

GDora

2019. október 28.

Tesómtól kaptam, mert neki nem vált be. Nekem kicsit bonyolult úgy használnom, hogy ne látszódjon a hajtövem két árnyalattal világosabbnak, törölközővel szoktam kicsit áttörölni és akkor jobb. Egy-két nappal simán kitudom tolni a hajmosást vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 28.

mSzandika

2019. október 22.

Továbbra is a nagy betűs Szárazsampon a számomra :). Imádom a hatását, az illatát. Csak ha már érzem, hogy zsírosodik a hajam, akkor vetem be, tehát az oldalfufrum elkezd zsirosodni, csak akkor használom. Mert annyira jót a fejbőrömnek tuti nem tesz, mostanában a hajmosást preferálom inkább. Persze attól független tényleg szeretem a terméket és ajánlom mindenkinek :).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 22.

Michelanghela

2019. október 16.

A Batiste száraz samponjai a legjobbak amiket valaha próbáltam. Azonban van különbség a hatásuk között. Van ami csak 1, van ami 2-3 nappal tolja ki a hajmosást. Ez a utóbbiak közé tartozik. Egyetlen dolog, ami az összesben zavar, hogy tök random módon, hol nagyon jön belőle a por (főleg első használatkor), hol meg alig. Ennek a legjobb az illata, meg a pink virágosnak (annak szerintem jázmin illata van, ha azóta nem változtatták). Nekem egy must have, valamilyen mindig kell otthon legyen. Abszolút újravevős, a brunette-et is imádom (az nem hagy fehér port)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 16.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: Cetrimonium Chloride