Batiste

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Rossmann, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kklaudia, Módosítva: 2016. augusztus 25.

Lelőhely:   Rossmann, Müller
Kategória:   Samponok

Cseresznyés illatú szárazsampon, amely tökéletes megoldás a hajmosások között. Gyorsan revitalizálja a hajat és eltávolítja a felesleges olajat. Használatától a haj felfrissül, emellett megemeli a hajtöveket és tartást kölcsönöz a hajnak.

Tanomi

2021. március 22.

Ez előtt csak a Balea világoshajra való szárazsamponját használtam, úgyhogy nincs túl sok összehasonlítási alapom, de ennek kellemes az illata, szép az eredmény és semmien negatív hatást nem tapasztaltam. (Beleértve, hogy nehezedne a hajam stb.)
De, egy eszembe jutott. Nem tudok egy kézzel fújni a hajamra és közben a másikkal eloszlatni. (Biztos béna vagyok.)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 22.

adriennf28

2021. március 18.

Nemrég kezdtem el használni, korábban drogériás saját márkás szárazsamponokat alkalmaztam, azokhoz képest egy csoda! Nagyon szeretem, hiszen tényleg hatásos, nem lapítja le a hajat, nagyon finom illata van, ami órákig érezhető.. És ami a lényeg, valóban frissen mosottnak tűnik a haj a befújás után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 18.

agii067

2021. március 17.

Jó kis cucc tényleg eléggé hatásos :) 1 nappal bőven ki lehet tolni a hajmosást vagy akár 2-vel is. Fekete hajam van, hagy némi fehér foltot maga után de ezt elég könnyen lehet kezelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 17.

vaneessa

2021. március 7.

Egyszerűen imádom, de a márka bármelyik másik száraz samponját is ugyanúgy ajánlom, más fajtával már nem is kísérletezem ezután.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 7.

Londa

2021. január 9.

Más szárazsampont használtam amivel amúgy is meg voltam elégedve. Egyszer a DM-be járva ez a cseresznyés tubus kacsintgatott rám... egye fene... le a polcról. Egyszerüen imádom. Az illata olyan furi cseresznye... de az illata engem amúgy sem érdekel... arra van más. A fehéres árnyalat pedig ami keletkezik , ha nem elég távolról fújjuk, nekem kifehezetten tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 9.

veci

2021. január 5.

Ez az első Batiste termékem, most használom kb 1 hónapja. A hatása körüli hype-ot abszolút értem, tényleg frissen mosottnak tűnik tőle a haj. Kicsit óvatosan kell bánni vele, mert túl közelről fújva fehér foltot hagy, illetve szerintem az illata köszönő viszonyban sincs a cseresznyével, de azért ez egy szuper termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 5.

MagdaLiza

2020. december 29.

Nagy kedvencem a Batiste cseresznyés illatú száraz samponja. Egy napot simán ki tudok még vele húzni a hajmosás nélkül, szépen teszi a dolgát. A cseresznyés illata már csak hab a tortán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 29.

IldiWolford

2020. december 13.

Elég jó száraz sampon, kár hogy a hatása nem tart sokáig

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 13.

Elég jó száraz sampon, kár hogy a hatása nem tart sokáig

neakardtudnihogyki

2020. december 10.

Ezek a termekek legjobbak katehoriajukban, ez a cseresznyes a szemelyes kedvencem sokaig a hajnan marad az a finom gyumolcsos illata 🍒😋

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 10.

HRenata

2020. november 18.

Több márka többféle szárazsamponjának kipróbálása után végül ez az, amit màr többször újravettem és maradok is már ennél. Ezt vagy az original verziót szoktam venni. Valóban segít felfrissíteni a hajat, ha reggel úgy látom, hogy ajajj ez nem vállalható így...A hatás egész nap tart, nemcsak egykét órát hogy aztán ebédszünetben újra lelapult haj látványa fogadjon. Én csak 1 napot szoktam így kitolni a hajmosást, ha reggel használom, aznap este hajat is mosok. Jól fel kell rázni, nekem még sose volt darabos vagy csomós. Legjobban az jön be, ha pár perc után törölközővel eldolgozom. Az illata is jó, nem fullasztó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 18.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: Cetrimonium Chloride