Batiste

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Rossmann, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kklaudia, Módosítva: 2016. augusztus 25.

Lelőhely:   Rossmann, Müller
Kategória:   Samponok

Cseresznyés illatú szárazsampon, amely tökéletes megoldás a hajmosások között. Gyorsan revitalizálja a hajat és eltávolítja a felesleges olajat. Használatától a haj felfrissül, emellett megemeli a hajtöveket és tartást kölcsönöz a hajnak.

sophialeslie

2020. június 11.

Egyetlen szárazsampon, ami nem hagy nyomot, sokáig illatozik, és tényleg használ. Többihez képest kicsit drága, de megéri!!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 11.

egyno

2020. június 7.

Az itt olvasott vélemények alapján vettem meg. Jól tettem. Ekkor tesztelgettem még a száraz samponokat. Szerettem. Sokáig elég, jó az illata. Ha fehér lesz a hajam is könnyen eldolgozható, ár érték arányban szuper. 2 szarazsampon van nálam ami befuto, ő az egyik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 7.

farkaslulu

2020. május 24.

Ez a legjobb szárazsampon a piacon! Higgyétek el nekem, kipróbáltam az összeset... Tökéletesen ellátja a feladatát, nem hagy fura száraz érzést a hajon és az illata is jó. Abszolut csillagos 5ös!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 24.

Tvylvis

2020. május 3.

Teszi a dolgát, 1-2 nappal kitolható a hajmosás. Én mindig este fújom be vele a hajam, átfésülöm. Így reggelre eltűnik a fehéres szín, és szépen felszívja a felesleges zsírt. Az illata szerintem kicsit sok, de hamar elillan. Kicsit fakóvá, fénytelenné teszi a hajat. Egyebekben nem gondolom, hogy többet tudna, mint például a Balea szárazsamponjai. Erős négyest azért megérdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 3.

KaradyAnn

2020. március 29.

A nagy hype miatt választottam ezt mondván, hogy amit ennyire dicsérnek, annak nálam is működnie kell. Sajnos nem így lett :DD Az illata nekem nem jött be, elég erősnek találom. Nem tudtam rendesen eldolgozni, mert beleragadt a hajamba, ami azért elég gáz szerintem. 1-2 óra múlva pedig semmi nyomát sem láttam, hogy tettem volna valamit a hajmosásra szoruló fejem érdekében. Biztos ez is fejbőr és/ hajszerkezet kérdése, de nekem nagyon nem újravevős. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 29.

Dorotii66

2020. március 17.

Imádom az illatát, nagyon hatásos, és ki tudom tolni a mosás idejét 1-2 nappal.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 17.

Imádom az illatát, nagyon hatásos, és ki tudom tolni a mosás idejét 1-2 nappal.

lawolpertinger

2020. március 1.

Kipróbáltam, nekem tetszett az illata és hajmosás idejét is ki lehet tolni vele 1-2 nappal. Pozitívum az is, hogy egész jó tartást ad a hajamnak (vékonyszálú, jelenleg középhosszú, lelapulú hajam van). Egy bosszantó negatívum viszont jelentkezett nálam is, amit láttam már többen említettek, valóban eléggé mattít. Ezzel együtt viszonlag sokat kell dolgozni vele mire eltűnik a fehérség, szóval ha indulás előtt szeretnéd gyorsan javítani a hajad állapotát számolni kell egy jó 5 perccel mire elfogadható lesz ezzel az eredmény. Összegezve: elképzelhető, hogy újra veszem de sajnos azért nem csodaszer.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 1.

Azalea

2020. február 27.

Sajnàlom, hogy le kell pontoznom. Egy nappal tudtam kitolni a hajmosàst és tényleg segìt a zsìrossàgon, de nagyon matt lett a végeredmény. Ràadàsul rengeteg pattanàs lett a fejbőrömön, ami azelőtt soha. Màs új terméket pedig nem hasznàltam... Nem veszek többet!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 27.

Zsan31

2020. február 23.

Én leszek most akkor a hirtelen halál a termék számára. Egyáltalán nem szerettem és vártam azt a pillanatot amikor elfogyott. Nekem eléggé ragacsos érzetet hagyott maga után és ahogyan írta valaki "erősen mattítja a hajat", ezt tapasztaltam én is. Dús, természetes mélybarna hajszínem van...igen, mondhatjuk feketének ha úgy tetszik és nekem ettől a szárazsampontól nehézkes lett tőle inkább a hajam, plusz a fehéredés is előfordult. Nem tudom az okát, mert alapvetően jó a Batiste márka és nem is veszek mást. Ez viszont nem jött be, még az illata sem. A feje sem működött rendesen, lehet kifogtam egy hibásat. Passz, de nem tetszett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 23.

summerglowup

2020. február 21.

Ugyanazon a véleményen vagyok mint az előttem szólók.
Nagyon hatásos, múltkor az egyik barátnőm azt hitte hogy frissen mosott a hajam, pedig csak őt fújtam rá 3 napos hajamra. :) Pluszpont hogy egész elfogadható árkategóriában van. Nagyon finom az illata és igaz hogy fehér lesz utána a haj de nagyon könnyedén el lehet dolgozni és nem hagy foltot maga után.
5* Bármikor újravenném.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 21.

Ugyanazon a véleményen vagyok mint az előttem szólók.
5* Bármikor újravenném.

Alkoholok: Alcohol Denat.