Batiste

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Rossmann, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kata791, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. május 25.

Lelőhely:   Rossmann, Müller
Kategória:   Samponok

Limitált kiadás

Fűszeres és vibráló - szárazsampon a dús és fényes hajért, Marokkó inspirálta aromás és egzotikus illattal.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

bszandra

2018. október 25.

Nagyon jó száraz sampon, de a Batiste-tól ezt is vártam, az illata olyan, mint a Lush üzleté.
TIPP: Egyébként én a KÖKI Fantasy Drogéria nevű helyen vettem 1000 Ft-ért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 25.

TIPP: Egyébként én a KÖKI Fantasy Drogéria nevű helyen vettem 1000 Ft-ért.

Bubucim

2018. május 20.

Notino online drogériából rendeltem, mert ez a fajta Magyarországon nem található meg egyetlen drogéria polcán sem. Az illata kifejezetten nyári, nekem enyhén citrusos. Ahogyan az előttem hozzászóló is írta: a design alapján keleties illatra számtana az ember, de nem. Én ezt nem is bánom. A minőségével és a tudásával semmi gond, szokásos magas Batiste minőség. Az illata miatt nyáron fogom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 20.

Piko888

2018. január 27.

Nagyon beváltak a Batiste szárazsamponok, több félét is próbáltam már, de eddig a Marrakech a favorit. A teljesítményük szerintem egyforma, de ennek valami fantasztikus parfümös illata van (pedig a design alapján orientálisra számítottam). Sajnos csak online elérhető. Én általában lefekvés előtt használom, így reggel olyan a hajam mintha frissen mostam volna és foltos sem lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 27.

Carillon

2017. július 16.

Már több fajtát is kipróbáltam, de eddig ez a legjobb, bár az original és a blush (kissé vattacukor illatú) is nagyon szupi :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 16.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: Cetrimonium Chloride