Batiste

Ár:   1190 Ft és 1490 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   50 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Cipriana, az összetevőket feltöltötte: mrsgrob, Módosítva: 2016. július 28.

Ár:   1190 Ft és 1490 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 200 ml
Kategória:   Samponok

Spray formájú szárazsampon kókusz- és egzotikus illattal.

A száraz sampon segítségével felfrissítheted a hajad, a termék tökéletesen beleolvad a hajba és kellemes trópusi gyümölcs illatú.

Ár: 2200 - 400ml , Eladó: lolagirl13
Állapot: Új, Helyszín: Cegléd, fizetés: Személyes átvétel vagy posta/csomagautomata

Jelizz

2020. szeptember 20.

En egy kis pici utazo kiszerelest vettem meg, tenyleg jo iilata van. Jo kis cucc, bar azt sajnalom hogy nem barna, ezert marad a Nivea szarazsampon a kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 20.

nemethdorcy

2020. június 29.

Imádom az illatát! Nekem akár 1-2 nappal is kitolja a hajmosást. Könnyű eloszlatni a hajon, nem lesz fehér a hajtövem sem. Próbáltam olcsóbb árkategóriás szárazsamponokat, de egyik sem volt az igazi, így visszatértem a Batistehoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 29.

Kissdorii

2020. február 24.

Nagyon jó és tartós illata van. Kellemesen felfrissíti a hajam, 1 max 2 napot tudok húzni a hajmosáson. Eddigi legjobb szárazsampon amit próbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 24.

Zsan31

2020. február 22.

Igen, ahogy megjelent levett a lábamról...vagyis gondoltam én. Flamingós és még trópusi illatú is?...kell nekem!
Őszintén, nem igazán szerettem. Az illata szinte semmilyen, nekem olyan mangós beütése van és a hatása is rosszabb pl. az original (a kedvencem) változatnál.
Egynek elment, de ennyi. 😕

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 22.

Egynek elment, de ennyi. 😕

saliz

2019. szeptember 5.

Én nagyon szeretem használni ezt a terméket, a barátom pedig kifejezetten szereti az illatát!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

Babooca

2019. augusztus 26.

A márka a kedvencem száraz samponok terén. Ez a változat a kedvencem. Csínján kell bánni vele és akkor nem okozhat gondot. Régebben, a Blush és a Fresh verziót 2 hetente használtam és nagyon sok hajam kihullott, illetve csinált pár eltömődött pórust, így már csak tényleg végszükség esetén vetem be. Ezt a kis hibát leszámítva bármikor újravenném. Ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

InternationalTraveller

2019. május 14.

Mini kiszerelésben szoktam venni utazáshoz. Szeretem az illatát. Ez az egyik kedvencem a márkától. Ha kicsit zsíros a hajam még pont segít rajta. Nagyon fehér, jól el kell dolgozni, masszírozni, fésülgetni. Én néha még után haszárítóval lefújom a “felesleget’, ha van rá lehetőségem. Nem viszket tőle a szuperérzékeny fejbőröm, de másnap hajmosásért kiállt. Újravevős termék nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 14.

brigditd

2019. április 2.

Nagyon jó kókuszos illatú szárazsampon. 1-2 nappal sikerül vele kitolnom a hajmosást. Lehet nem a legolcsóbb de ha kifogom akciósan nincs nála jobb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 2.

Zsuzska1979

2019. február 23.

Hát ez egy csoda. Kétnaponta kéne hajat mosnom, ami nem kedvezne a rosegold hajamnak, így szárazsamponnal tolom ki a hajmosást. Eddig másik márka volt itthon, ami nem volt az igazi. Most láttam, hogy itt ahol élek külföldön is kapható a Batiste. Egy pillanat alatt olyan lett a hajam tőle mint mosás után. Pedig épp mosást terveztem, mert úgy nézett ki mint amin más már nem segít. És mégis... Imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 23.

rekucccc

2019. január 28.

Imadom:D Nalam a Batiste az elsoszamu szarazsampon, imadom a hatasat. Eddig mas illatot hasznaltam, ami nagyon nem jott be, ezert tertem at erre a tropical verziora, ami hatasban ugyanolyan jo, csak meg az illatat is szeretem:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 28.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: Cetrimonium Chloride