Batiste

Ár:   1190 Ft és 1490 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   50 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Cipriana, az összetevőket feltöltötte: mrsgrob, Módosítva: 2016. július 28.

Ár:   1190 Ft és 1490 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 200 ml
Kategória:   Samponok

Spray formájú szárazsampon kókusz- és egzotikus illattal.

A száraz sampon segítségével felfrissítheted a hajad, a termék tökéletesen beleolvad a hajba és kellemes trópusi gyümölcs illatú.

saliz

2019. szeptember 5.

Én nagyon szeretem használni ezt a terméket, a barátom pedig kifejezetten szereti az illatát!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

Babooca

2019. augusztus 26.

A márka a kedvencem száraz samponok terén. Ez a változat a kedvencem. Csínján kell bánni vele és akkor nem okozhat gondot. Régebben, a Blush és a Fresh verziót 2 hetente használtam és nagyon sok hajam kihullott, illetve csinált pár eltömődött pórust, így már csak tényleg végszükség esetén vetem be. Ezt a kis hibát leszámítva bármikor újravenném. Ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

InternationalTraveller

2019. május 14.

Mini kiszerelésben szoktam venni utazáshoz. Szeretem az illatát. Ez az egyik kedvencem a márkától. Ha kicsit zsíros a hajam még pont segít rajta. Nagyon fehér, jól el kell dolgozni, masszírozni, fésülgetni. Én néha még után haszárítóval lefújom a “felesleget’, ha van rá lehetőségem. Nem viszket tőle a szuperérzékeny fejbőröm, de másnap hajmosásért kiállt. Újravevős termék nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 14.

brigditd

2019. április 2.

Nagyon jó kókuszos illatú szárazsampon. 1-2 nappal sikerül vele kitolnom a hajmosást. Lehet nem a legolcsóbb de ha kifogom akciósan nincs nála jobb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 2.

Zsuzska1979

2019. február 23.

Hát ez egy csoda. Kétnaponta kéne hajat mosnom, ami nem kedvezne a rosegold hajamnak, így szárazsamponnal tolom ki a hajmosást. Eddig másik márka volt itthon, ami nem volt az igazi. Most láttam, hogy itt ahol élek külföldön is kapható a Batiste. Egy pillanat alatt olyan lett a hajam tőle mint mosás után. Pedig épp mosást terveztem, mert úgy nézett ki mint amin más már nem segít. És mégis... Imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 23.

rekucccc

2019. január 28.

Imadom:D Nalam a Batiste az elsoszamu szarazsampon, imadom a hatasat. Eddig mas illatot hasznaltam, ami nagyon nem jott be, ezert tertem at erre a tropical verziora, ami hatasban ugyanolyan jo, csak meg az illatat is szeretem:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 28.

linkee

2018. december 22.

Életmentő!A decemberi hajtásban sajnos tényleg többször kerültem olyan helyzetbe, hogy éjszaka már semmi energiám nem volt nekiállni hajat mosni.Ezért reggelente ezzel trükköztem. Nem kell sok mennyiséget kifújni.Szép, friss hatást kelt,amit egész napon át tart. A töveket megemeli:) a fehérséget pedig könnyen eltudom dolgozni(én nem fésülöm,mert göndör hajam van) ujjakkal bedörzsölöm, megrázom és tádámmm és kész is. Az illata pedig nagyon finom, szerintem abszolút kókusz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 22.

Detti90

2018. október 11.

Az illatán meglepődtem, mert ez szerintem egyáltalán nem trópusi, inkább valamilyen enyhe édes púderes valami...ennek ellenére tetszett, mert nem finom és nem tolakodó. Jó a szórófeje, igaz, hogy fehér lesz a hajon, de ez gyorsan eltüntethető és szépen teszi a dolgát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 11.

Bettu

2018. szeptember 18.

Nos..Szigorúan tartom a két napi hajmosást. Sajnos még nem igazán találtam olyan sampont, amivel kijjebb tudnám tolni ezt.. Az esetek 98%-ban kétnaponta mosom, viszont sokszor már 2! nap reggel nem tetszik, amit látok.. Megmondom őszintén nem hittem az ilyenekben.. Egyszer azért beadtam a derekam és vettem egyet, amivel nem is voltam megelégedve.. Az illata sem fogott meg és a hajszínemtől eltérő barna lett a hajam tőle.. Áttértem a púderre, azt viszonylag jobban el tudtam tüntetni, bár attól meg a fejbőröm lett fehér.. :D Unokatesómék esküsznek erre a szárazsamponra, így mamám hozott nekem egyet Németországból. Az illata már elsőre tetszett, így ma úgy döntöttem kipróbálom. Nagyon meglepődtem. Fújás után fehér lett a hajam tőle, ami egyből el is tűnt. Szépen dúsította a hajam, az illata még mindig tetszik. Azt hiszem beleszerettem. Köszönöm mama! :) <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 18.

alidak

2018. augusztus 18.

Szerintem nem a legtutibb batiste. Jó kis sampon, de nem nyűgőzött le az illatával. A Blush verziónak szerintem jobb az illata, valamint ez picit szárítja a fejbőröm is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 18.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: Cetrimonium Chloride