Bausch & Lomb

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Tesco   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: boni04, Módosítva: 2016. szeptember 27.

Lelőhely:   Tesco
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Gyengéden tisztít, fertőtlenít és ápol. Minden lágy kontaktlencse tisztítására és ápolására alkalmas.

Platina890413

2019. augusztus 26.

Amazonon rendeltem 2*240 ml -et egy utazó méretet adtak ajándékba mellé meg kettő kontaklencse tartót ez mind 15 euróért. Szerintem ,nagyon jó a folyadék . Megfelelően tisztítja a lencséket , biztosan újra veszem ha elfogy . Előtte a Dm -saját márkását használtam, annál ez fényévekkel jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

boni04

2016. szeptember 16.

Kint Angliában ismertem meg, de biztos hogy otthon is csak ezt fogom használni, netről is könnyen beszerezhető, ha több darabot rendelünk egyszerre még olcsóbb is mint az otthon kapható löttyök. A szemem nagyon érzékeny, kiszáradásra hajlamos, így a megfelelő kontaktlencsét sem volt könnyű megtalálni, de a folyadékokkal még rosszabb volt a helyzet. Az egyetlen ami bevált méregdrága volt, na ez még annál is jobb és fele annyiba kerül!

Nagyon tetszik a csomagolása, letisztult és elegáns. Jól tisztítja a lencséket, és a szemem egész nap hidratált marad! A többi lötyi már akkor csíp, amikor berakom a lencsét, és fél óra múlva már cseppentenem kell valamit úgy ég a szemem. Na ez egy álom. Ha nagyon rendetlen vagyok és elfelejtek eleget inni, akkor max csöppentek ebből a szemembe (a műkönny is felejtős mióta ezt megismertem) és probléma megoldva. Imádom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 16.

Bórsav. Gyenge sav, melyet  antiszeptikus és rovarirtó tulajdonságai miatt használnak. A vegyiparban alapanyag. Fehér por, vízben oldódik. Ásványa a szasszolit. A bórsavat fertőtlenítő (antiszeptikus) hatása miatt a gyógyászatban is alkalmazzák.

A bórax (más néven nátrium-borát vagy nátrium-tetraborát) a bórsav nátriummal alkotott sója. Általában puha, színtelen kristályokból álló fehér por formájában fordul elő, vízben jól oldódik. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint a magas (9-11 közötti) pH értékének köszönhetően a kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő. Paula Begoun szerint az összetevő magas pH értékének köszönhetően nagyobb mennyiségben a bőrre irritáló hatással lehet.