Baviphat

Ár:   3900 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   35 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Michelle, Módosítva: 2014. február 11.

Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Könnyű és áttetsző primer, amely elrejti a pórusokat és ráncokat; egyenletes, porcelánszerű hatást kelt. Szabályozza a túlzott faggyútermelést és összehúzza a kitágult pórusokat, segít órákon át megtartani a matt bőrfelületet. BB krém vagy alapozó előtt kell felvinni a bőrre.

jessef2004

2014. december 15.

Végre egy sminkalap, ami nálam is működik! :)) Alapozó alá használtam, és látványosan szebb az eredmény, de ami nálam a leglényegesebb, hogy több óra elteltével sem fényesedett ki a homlokom! Ilyet még nem tapasztaltam eddig, nekem ez csodaszer :D Egy hete használom, nem hozott ki pattanásokat, nem okozott irritációt. Biztos, hogy újra fogom venni, ha egyszer elfogy.

Update: Pár hónap után a bőröm megszokta, vagy nem tudom, mi történt, de visszatért a kifényesedés :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 15.

bokros

2014. november 14.

Hát nem is tudom... Ambivalens tapasztalatim vannak vele kapcsolatban. Néha nagyon jól működik, néha meg katasztrofális. Legutóbb már csak inkább az orcáimra használtam, mert a homlokom és a szám környéke hamar kifényesedik tőle. Azonban sajnos már így sem működött jól. Valószínű, hogy a bőröm is ludas benne, hiszen nagyon változik az állapota a ciklusnak megfelelően. Még kísérletezgetek vele, mert azért ahhoz drága kence volt, hogy ne használjam el, azonban eddigi teljesítménye nekem csak egy közepes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 14.

Racka

2014. január 19.

Mellette szól, hogy tényleg egységes bőrképet varázsol, a pórusokat összehúzza és a bb krémet sokkal könnyebben, egyenletesebben lehet eloszlatni (pont ezért kevesebbet is kell használnom belőle), illetve maga a kész smink sokkal tartósabb lesz felette. Ellene viszont, hogy a pórusokkal csak időlegesen birkózik meg, pár óra és újra láthatóak, illetve ugyanúgy fényesedik, mintha nem használnám (inkább zsírosabb vagy vegyes bőröm van). Úgyhogy még keresem a tökéletes mattító kencét. Az üvegből pedig egyenesen lehetetlen kivarázsolni a maradék cuccot. Csak azért nem pontozom le, mert a smink élettartamát tényleg megnöveli.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 19.

szidury

2014. január 14.

Vegyesek az érzéseim, a fényességen nem igazán segít, pórusokat nem húzza össze, a száraz részeken viszont nekem is remekül működött. Egyetlen komoly aggályom van: úgy veszem észre hogy pattanást csinál...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 14.

mstindigo

2013. december 13.

Igazából ahhoz képest, hogy elvileg zsíros, kombinált bőrre van, nálam nem működik. Keresem, hogy melyik összetevő szabályozná a faggyútermelést, de nem találom. :D A lényeg, hogy az egyébként normál, T-vonalban zsíros bőröm ezzel még jobban csillog. De a múltkor kipróbáltam a borzalmasan száraz bőrű barátnőmön, mert az alapozót is felszívja a bőre. Na ez a primer viszont működött, ugyanis végre nem nyelte el a bőre a festéket. Szóval felemás a tapasztalatom. Mindenesetre eladni nem akarom, mert ha másokat sminkelek, a tapasztalataimból kiindulva jól jöhet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 13.

Lills

2013. december 9.

Na, akkor itt is én leszek a party killer... Alapvetően normál bőröm van, nap végére T-vonalban hajlamos fényleni, ezt próbáltam kiküszöbölni ezzel a primerrel, hogy ne kelljen színezett akármit használnom, ha arra nincs szükségem. Nem igazán jött be, kb. ugyanannyira fénylik a homlokom, mintha nem használnám ezt + púdert. Egyébként tényleg nagyon-nagyon puha bőrt eredményez, de valahogy annyira természetellenesnek érzem amikor használom, konkrétan szilikont kenni a bőrre nem tudom mennyire egészséges hosszú távon.
Bronzosítót, pirosítót tartósabbá teszi, szemhéjpúderrel még nem próbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 9.

Bronzosítót, pirosítót tartósabbá teszi, szemhéjpúderrel még nem próbáltam.

tojsika

2013. augusztus 16.

Ez egy CSoda!!átlagon felüli módon képes zsírosodni a bőröm,smink nélkül is,csak egy sima otthonülős napon is csillog villog a fejem,nem akartam egyből véleményr írni,vártam vele 3 napot,addig tetszteltem!tegnap reggel 10 től este 9 ig volt fent a missha signature alatt,ami önmagába hamar átfénylik,nos ezzel még este 9 kor is makulátlan volt a sminkem,a bőröm egyenletes színű,és zsírmentes....kb 20 percig nézegettem magam a tükörbe mert nem akartam elhinni :)Egyetlen hátrány a kupakja,de a benne lévő csodáért megéri!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 16.

Montelino

2013. július 14.

Mikor kinyomtam belőle, az volt az első benyomásom, hogy ez tömény szilikon, most nézem itt az összetevőit és tényleg a termék nagy része szilikon egy kis allantoinnal megspékelve. Mikor felkenem a bőröm tényleg matt lesz (de arcmosás után is az, tehát ez nem biztos, hogy a termék érdeme) a Dr. Jart BB krémet is könnyebb rajta eloszlatni, mint mikor nem kentem alá. De a pórusaimat nem húzta össze, a szilikonnak nincs is ilyen tulajdonsága, max. beleül a pórusokba és eltömíti azokat, így simábbnak néz ki a bőr optikailag. A parfüm nem tudom minek bele, érzékenyebb bőröket irritálhat. Kíváncsi voltam rá tartósabb-e rajta a BB krém a nap végén, sajnos nem sokkal. Pár óra alatt kifényesedik a bőröm, mint mikor ezt a primert nem használom. A BB krém viszont rondábban kopik, főleg az orromon, ha ez rajtam van. 6 és fél $ volt, nekem ennyit se ér meg, a magyar forgalmazó meg még ennél is drágábban adja.
Kombinált bőröm van, pattanás már ritkán van rajtam, de mitesszer még akad és az arcom egyes részein tágak a pórusaim, T-vonalban fényesedésre hajlamos a bőröm, a többi része normál. Az nem javít a helyzeten ha ezeket eltömítem szilikonnal, a bőröm is kevésbé lélegzik. Télen jól jöhet annak akinek száraz a bőre, mert a hideg kevésbé fogja csípni a bőrét, mert ez egy plusz rétegként védi, de én úgy érzem fullad a bőröm ha ez rajta van meg még BB krém is.
Matt bőrfelszínt szerettem volna főleg, egy másik terméknél megkapom, ennél nem. Alapozót még nem kentem fölé, csak BB krémet, de ősszel majd kipróbálom azzal is, mikor nem kell már fényvédő. Ritkán fogom használni, szerintem tönkretenné a bőröm a sok szilikon miatt ha naponta felkenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. július 14.

musume

2013. május 29.

Már 1-2 hónapja rendszeresen használom. Nem mondom, hogy csodaszer, de minden felkenés után nagyon élvezem a pihe-puha bőröm. :) Pattanásokat szerintem nem okozott (amik vannak, azok nélküle is lennének). A faggyútermelésben én sem tapasztaltam különösebb hatást. Az illatát nagyon szeretem, főleg mivel ez az egyetlen finom illatú kence, amit reggelente a bőrömre kenek (Eucerin krém, Mac alapozó, Clinique púder mind-mind büdösek). Az alapozót sem érzem tőle sokkal tartósabbnak, mert amit használok, önmagában is megállja a helyét. Mással pedig nem próbáltam.
Szóval összességében nem nagyon érzem a hatását, de még így is imádom, és minden alapozás alá használom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 29.

NiDDA

2013. április 12.

Hááát.. A pórusaim úgy, ahogy összehúzza, de a faggyútermelésem nem csökkenti, habár annyira nem vészes (köszi, teafaolaj). Tény, hogy visítozni tudnék reggelente, annyira puha lesz tőle a bőröm, de olyan húde bababőrt nem tapasztalok, pedig nem vagyok egy rinocérosz. Irritációt nem okoz, de szerencsére az én bőrömet szerintem csak a sav irritálná.
Viszont. Anyukám zsíros, tág pórusú bőrét szépen mattította, összehúzta, már fel is írta a kívánságlistájára :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 12.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol