Bayer

Ár:   1055 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: natasa, az összetevőket feltöltötte: mskillgore92, Módosítva: 2019. január 5.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

A Bepanthen kenőcs bőrvédő, bőrgyógyító kenőcs. Hatóanyaga a dexpantenol, mely a bőr sejtjeiben gyorsan pantoténsav nevű vitaminná alakul át. A pantoténsav szerepet játszik mind a bőr felépítésében mind újraképződésében. A hatóanyagot (dexpantenolt) zsíros kenőcs alapanyagban tartalmazza, azonban magas (25%) lanolin (gyapjúviasz)-tartalmának köszönhetően féligáteresztő réteget képez, így biztosítja a légcserét, illetve segíti a vízpára távozását, támogatva a bőr természetes védőszerepét.

A készítmény hatóanyaga: 1 g kenőcs 50,0 mg dexpantenolt tartalmaz.

Egyéb összetevők: sztearil-alkohol, cetil-alkohol, fehér viasz, mandula olaj, "Protegin X", fehér vazelin, folyékony paraffin, gyapjúviasz, tisztított víz.

agolden

2020. február 3.

rettentően nehezen kenhető, és rettentő zsíros.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 3.

rettentően nehezen kenhető, és rettentő zsíros.

Nikolett9

2020. január 4.

Kicserepesedett sebes szájra a legjobb megoldás, és nagyon sokáig elég. Sok ajakápolót próbáltam már, de mióta kipróbáltam csak ezt használom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 4.

citromkrem

2019. július 7.

Alappdarab, sebekre, gyógyulófélven lévő hegekre.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 7.

Alappdarab, sebekre, gyógyulófélven lévő hegekre.

orsid

2019. július 1.

"Mindenre is jó",alap,hogy legyen belole.tetovalasokra kivalo,borpir,horzsolas.regota szeretem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 1.

Saranhuone

2019. április 8.

Tetkóra vettem anno, hát bár hamarabb beszereztem volna. Egy tubust elkentem 2 tetkóra plusz ami megmaradt, sebekre. Gyorsabban gyógyít mint bármi más amit eddig próbáltam, és mivel sajnos az arcomon random sebes kiütések jelennek meg olykor, nagyon jól jön ha nem egy hétig, csak 2 napig nézek ki úgy mint akit megcsaptak sósavval. Anno úgy vettem észre ezt az áldásos hatást, hogy az egyik karomon volt egy seb ami nem akart gyógyulni és amikor mellékerült a tetkó, kenegetéskor a seb is kapott a krémből. 2 nap múlva eltűnt, azt hittem hallucinálok. Most fogyott el, de mivel most új tetkó épp nincs kilátásban, a pluszosat fogom venni mert abban fertőtlenítő is van és archegekre szerintem jobban megfelel, míg egyes tetoválófestéket a benne lévő klórhexidin fakíthat. Szóval tetkóra sima, sebekre plusz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 8.

wildrose

2019. március 10.

Enyhe illatú, a Bepanthen Krémnél testesebb állagú, nem is szívódik fel maradéktalanul, ezzel együtt (vagy épp ezért) nagyon szeretem. Kiszáradt orr- vagy ajakszárazság esetén, bajuszgyanta után, általában hámosításra vagy gyulladásra is bevált. A krémet inkább nappalra, a kenőcsöt elsősorban éjszaka használom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 10.

ERRIIIKKKK

2019. február 14.

Esti használatot követően reggelre teljesen elmúlt a bőrgyulladás. A vörösséget és az érzékenységet elmúlasztotta. Jól puhít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 14.

pebble

2019. január 24.

Babám könnyen pirosodó popsijára egyedül ez a krém hatásos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 24.

Babám könnyen pirosodó popsijára egyedül ez a krém hatásos.

angie91

2018. december 10.

Alap készítmény, minden háztartásban lennie kell egy Bepanthennek! Segíti a bőr újraképződését, a száraz területeket pik-pak puhává varázsolja és égési sérülésre is kiváló, bár utóbbira inkább a Bepanthen Plus-t használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 10.

hamamelis

2018. május 25.

Akkor találkoztam ezzel először, amikor a kétnapos első gyerekem arca piros volt, és a csecsemősnővér adott egy mintát. A minta ezer évig elég volt, a babapofit egy nap alatt rendbe hozta, baromi vékony réteg kell belőle, azóta használtam babapopsira, kiszáradt kézfejre, cserepes szájra, jó, gyógyít, hámosít, szeretem. Talán egy nagyon kicsit jobba is, mint a neogranormont, de a kettő hasonló, ez az állaga miatt jobb, nem szárít, de hatásuk hasonlóan jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 25.

Hidratálók: Lanolin
Vitaminok: Panthenol