Bayer

Ár:   1055 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: natasa, az összetevőket feltöltötte: mskillgore92, Módosítva: 2019. január 5.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

A Bepanthen kenőcs bőrvédő, bőrgyógyító kenőcs. Hatóanyaga a dexpantenol, mely a bőr sejtjeiben gyorsan pantoténsav nevű vitaminná alakul át. A pantoténsav szerepet játszik mind a bőr felépítésében mind újraképződésében. A hatóanyagot (dexpantenolt) zsíros kenőcs alapanyagban tartalmazza, azonban magas (25%) lanolin (gyapjúviasz)-tartalmának köszönhetően féligáteresztő réteget képez, így biztosítja a légcserét, illetve segíti a vízpára távozását, támogatva a bőr természetes védőszerepét.

A készítmény hatóanyaga: 1 g kenőcs 50,0 mg dexpantenolt tartalmaz.

Egyéb összetevők: sztearil-alkohol, cetil-alkohol, fehér viasz, mandula olaj, "Protegin X", fehér vazelin, folyékony paraffin, gyapjúviasz, tisztított víz.

tassyjudit

2021. április 8.

Mindenre (is) használjuk ezt a kenőcsöt, sebek, égés, hámlás stb. nagyon szeretem, éjszakára felkenve kevésbé zavaró az állaga.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 8.

Katie

2021. március 12.

Vágott seb kezelésére vettem, hogy ne hegesedjen annyira. Szagtalan, de nagyon rossz, zsíros állaga van, nehéz bánni vele. A seb után egy elég halvány heg maradt, nem tudom, a krém használata nélkül vajon csúnyább lenne-e.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 12.

v.sara

2021. március 7.

Tetoválás ápolására vettem, aztán itteni vélemény hatására elkezdtem ajakápolásra használni. Imádom! A legrosszabb állapotot is megjavítja egy este alatt, kényelmes viselni, sokáig elég. horzsolásra, kisebb sebekre is kentem, azokon is segített. A vállaim kipattogtak valamiért, oda is kentem, hogy segítse a gyógyulást. Vállon nem túl kellemes, ragadós, ha rávesszük a ruhát, de látványos javulást idézett elő, ezért elviselem. Mindenes krém lett belőle

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 7.

Dyana91

2021. február 26.

Szuper ez a krém! Kézfejemen teljesen megszüntette az ekcémás foltokat. Sokáig elég, mert kevés kell belőle és az illata sem zavarò.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 26.

Petalodirosa

2021. február 10.

Szuper kenőcs, ha valami miatt megsérült az arcbőr felső rétege, érzékennyé vált. Nekem ez segített és az aloe vera spray, amit pl. a drogériában is kapni. Ezzel a két termékkel kezeltem az arcomat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 10.

theylovejucc

2021. február 6.

SminkTetoválás utáni hegesedésre vettem először amit a kozmetikusom ajánlott. Majd pár évre rá "normál" tetoválás után is ezt a krémet ajánlották. Mindkét alkalommal helyretette a bőrömet pár nap alatt. Néhanapján a karomon és a nyakamon allergiás pöttyök jelennek meg, ilyen jellegű tüneteimre is nagyon hatékony, viszketést azonnal elmulasztja. Azzal számolni kell, hogy ez nem egy habkönnyű kencefice, zsíros és nehezen szívodik be ahogy a neve is tartalmazza "kenőcs" nem pedig "krém", de amíg teszi a dolgát nem érdekel ez a része. Ha meglátom, hogy fogyóban van itthon, rohanok is a patikába, hogy biztosan legyen, ha szükség van rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 6.

i.napcsi

2021. január 17.

nagyon szeretem,extra száraz részekre,szájra,esténként kézre is pluszban,és esténként a szemem köré is teszem extra hidratálás miatt!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 17.

Judy777

2020. november 26.

Kötelező darab a fürdőszoba polcán, enyhe ekcémára, száraz bőrfoltokra, cserepes ajkakra használom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 26.

Vivi629

2020. október 21.

Pár éve durva ekcémám lett a szemem és a szám körül. Számos bőrgyógyászt, allergia vizsgálatot megjártam, erős gyógyszertári kencéket használtam, de mindig újra belobbant. Apukám mesélte, hogy egy kollégájának ez segített az ekcémáján. Először úgy voltam vele, hogy hogyne...amikor a szteroidos krémek is időlegesen hatnak, majd pont ez. De volt itthon, úgyhogy kipróbáltam és néhány használat után javult, majd elmúlt az ekcémám. Mivel ezt nem kellett abba hagyni, huzamosabb ideig is tudtam használni és nem is jött vissza. Már nem használom erre, de azóta is tünetmentes vagyok. Én sem értem a dolgot, de segített és ez a lényeg :) A csomagolása nem a legjobb, mert egy idő után nekem szét szokott repedni és folyik ki mindenhol, de az előzőek fényében ezt megbocsátom neki, jár az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 21.

agolden

2020. június 21.

rettentően nehezen kenhető, és rettentő zsíros.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 21.

rettentően nehezen kenhető, és rettentő zsíros.

Hidratálók: Lanolin
Vitaminok: Panthenol