Bayer

Ár:   1055 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: natasa, az összetevőket feltöltötte: mskillgore92, Módosítva: 2019. január 5.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

A Bepanthen kenőcs bőrvédő, bőrgyógyító kenőcs. Hatóanyaga a dexpantenol, mely a bőr sejtjeiben gyorsan pantoténsav nevű vitaminná alakul át. A pantoténsav szerepet játszik mind a bőr felépítésében mind újraképződésében. A hatóanyagot (dexpantenolt) zsíros kenőcs alapanyagban tartalmazza, azonban magas (25%) lanolin (gyapjúviasz)-tartalmának köszönhetően féligáteresztő réteget képez, így biztosítja a légcserét, illetve segíti a vízpára távozását, támogatva a bőr természetes védőszerepét.

A készítmény hatóanyaga: 1 g kenőcs 50,0 mg dexpantenolt tartalmaz.

Egyéb összetevők: sztearil-alkohol, cetil-alkohol, fehér viasz, mandula olaj, "Protegin X", fehér vazelin, folyékony paraffin, gyapjúviasz, tisztított víz.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Greti97

2022. május 28.

A legjobb sebgyógyító!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 28.

A legjobb sebgyógyító!

Noja123

2022. január 3.

Telen nagyon kiszarad a szam,ejszakara rakenem es reggelre puha es sima lesz. Sebre is szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 3.

sstunde

2021. szeptember 21.

Szintén tetoválásra használtam, nagyon szépen és gyorsan legyógyult tőle

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 21.

Szintén tetoválásra használtam, nagyon szépen és gyorsan legyógyult tőle

nikolett

2021. július 16.

Tetoválás után és leégésre is nagyon jó. A kiszáradt ajkakat is rendbe teszi, ahogyan írták előttem is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 16.

d.anett89

2021. május 26.

Tetoválás után vettem,mert ezt ajánlották. Maximálisan be vált,de mindenre is jó

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 26.

Henrietto

2021. május 26.

Nálam vészhelyzetben sokat segített. Az elhalt bőr réteget 1-2 nap allatt leszedi, otthon ez nálunk alap krém.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 26.

lantlant

2021. május 20.

A gyapjúzsír szaga, és az állati eredetű összetevők számomra zavaróak, egyébként jó kenőcs. Kár hogy nincs vegetáriánus verzió.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. május 20.

tassyjudit

2021. április 8.

Mindenre (is) használjuk ezt a kenőcsöt, sebek, égés, hámlás stb. nagyon szeretem, éjszakára felkenve kevésbé zavaró az állaga.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 8.

Katie

2021. március 12.

Vágott seb kezelésére vettem, hogy ne hegesedjen annyira. Szagtalan, de nagyon rossz, zsíros állaga van, nehéz bánni vele. A seb után egy elég halvány heg maradt, nem tudom, a krém használata nélkül vajon csúnyább lenne-e.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 12.

v.sara

2021. március 7.

Tetoválás ápolására vettem, aztán itteni vélemény hatására elkezdtem ajakápolásra használni. Imádom! A legrosszabb állapotot is megjavítja egy este alatt, kényelmes viselni, sokáig elég. horzsolásra, kisebb sebekre is kentem, azokon is segített. A vállaim kipattogtak valamiért, oda is kentem, hogy segítse a gyógyulást. Vállon nem túl kellemes, ragadós, ha rávesszük a ruhát, de látványos javulást idézett elő, ezért elviselem. Mindenes krém lett belőle

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 7.

Hidratálók: Lanolin
Vitaminok: Panthenol