Bayer

Ár:   1389 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Kiszerelés:   30 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: katicalány, Módosítva: 2019. január 7.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Rendszeres használattal a bőr szárazságának, berepedezettségének megelőzésére, védelmére, illetve kezelésére szolgál.

Nikolett9

2021. március 31.

Kenőcsöt akartam, de véletlenül a krémet vettem meg. Végülis nem bántam meg. A kenőcsöt alapvetően a számra használom, mert nagyon szépen begyógyítja, a krém azonban a számon olyan kellemetlen állagú, ezért leégésre, sebekre, valamint az arcomra használtam el, de azóta is rendszeresen újravásárolom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 31.

zdoreebaba

2021. január 17.

Anyukám arcán lévő piros foltokat, száradságokat teljesen megszüntette, amit egy arckrém okozott. Hatalmas hála ennek a terméknek ezért.🙏Gyors és hatékony megoldás mindenre a bőrszáradástól kezdve a bőr pörsögésen keresztül az ekcémás, viszkető bőrre. Kíváncsisággal és nagy meglepődéssel olvasom a hozzászólásokat, hogy milyen sok problémát megszüntet. 👍Be fogom ezekre is vetni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 17.

Camillala

2020. július 21.

Nekem ez a megmentőm, amikor apró ekcémám jön ki valahol. Más márkákkal napokig szenvedek, de ezzel 2-3 nap és a csúnya kipirosodott is elmúlik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 21.

Jelizz

2020. július 21.

En elhiszem hogy jop pelenkazasra meg babapopsira . De nekem nem vat be ez a fajta. A kezeimre es a szamra vettem ,meg az orromra. Minimalisan hidratal eleg folyekony vizes krem. Sajnalom de ez most nem jott be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 21.

krityo98

2019. december 9.

Nekem nagyon bevált, főként csak hidratálás céljából használom, de az itten vélemények alapján kipróbálom majd sebekre is és pattanásokra is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 9.

Audry1

2019. szeptember 16.

Tetoválásom miatt vettem még régen, azóta párszor be szoktam kenni őket, hogy ne kopjon a színük és ne legyen száraz a bőröm. Nekem nagyon sokat segített a gyógyulási szakaszban is, de nyilván erre is van kitalálva részben. Mindig tartok otthon belőle! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

Lina14

2019. június 19.

Én is tetováláshoz vettem, nagyon szépen elősegítette a gyógyulást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 19.

Én is tetováláshoz vettem, nagyon szépen elősegítette a gyógyulást.

tothgyongyi92

2019. június 17.

Imádom! Tökéletes gyorssegély bármilyen helyzetre. Akár új tetoválás, akár kivakart szúmyogcsípés, akár felszakadt körömágybőr.. Mindig van nálam 🤩😍😍😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 17.

wildrose

2019. március 10.

Enyhe illatú, könnyű állagú, gyors és maradéktalan felszívódású krém, náthás időszakban sebes orra, cserepes ajakra, bajuszgyanta után és úgy általában hámosítani szuper.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 10.

Candy21

2018. november 24.

Nagyon jó kis krém sebekre nagyon kiszáradt bőrre szoktam használni. A pattanásokon is sokat segít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 24.

Hidratálók: Lanolin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol