Bayer

Ár:   1389 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Kiszerelés:   30 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: katicalány, Módosítva: 2019. január 7.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Rendszeres használattal a bőr szárazságának, berepedezettségének megelőzésére, védelmére, illetve kezelésére szolgál.

krityo98

2019. december 9.

Nekem nagyon bevált, főként csak hidratálás céljából használom, de az itten vélemények alapján kipróbálom majd sebekre is és pattanásokra is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 9.

Audry1

2019. szeptember 16.

Tetoválásom miatt vettem még régen, azóta párszor be szoktam kenni őket, hogy ne kopjon a színük és ne legyen száraz a bőröm. Nekem nagyon sokat segített a gyógyulási szakaszban is, de nyilván erre is van kitalálva részben. Mindig tartok otthon belőle! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

Lina14

2019. június 19.

Én is tetováláshoz vettem, nagyon szépen elősegítette a gyógyulást.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 19.

Én is tetováláshoz vettem, nagyon szépen elősegítette a gyógyulást.

tothgyongyi92

2019. június 17.

Imádom! Tökéletes gyorssegély bármilyen helyzetre. Akár új tetoválás, akár kivakart szúmyogcsípés, akár felszakadt körömágybőr.. Mindig van nálam 🤩😍😍😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 17.

wildrose

2019. március 10.

Enyhe illatú, könnyű állagú, gyors és maradéktalan felszívódású krém, náthás időszakban sebes orra, cserepes ajakra, bajuszgyanta után és úgy általában hámosítani szuper.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 10.

Candy21

2018. november 24.

Nagyon jó kis krém sebekre nagyon kiszáradt bőrre szoktam használni. A pattanásokon is sokat segít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 24.

LathatatlanOzike

2018. november 24.

Friss tetoválásomat kenegettem vele, nagyon szépen tette a dolgát, gyönyörű lett az eredmény. Az első tetoválásomat a kenőcs verziójával kentem, mert nem tudtam, hogy van belőle krém változat is. Ez sokkal könnyebben kenhető, nem kell vele bajlódni, kevésbé zsíros.
A maradékot az arcomon használom el. Már ott is próbálgattam. Lehúzza a gyulladást, egységesíti az arcbőrt, gyorsan beszívódik. Tényleg kis csodaszer. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 24.

grd39

2018. november 18.

Friss tetoválásra a legjobb! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 18.

Friss tetoválásra a legjobb! :)

RyahOneY

2018. november 8.

Eredetileg Neogranormont akartunk venni, csak azt épp nem kaptunk, úgyhogy ezt ajánlották. :) Azóta használjuk ezt is, és igazából semmivel sem rosszabb, mint a másik. Horzsolásokra, kidörzsölődött bőrre szoktuk használni - nekem a combom hajlamos rá, pl. szoknyaviselésnél; utána elég szép kiütéseim vannak... :/ Ettől a krémtől másnapra már el is múlik, nyugtatja, védi a bőrt, szuperül hámosít.
A fent említett társával együtt, mindkettőt bátran ajánlom. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 8.

A fent említett társával együtt, mindkettőt bátran ajánlom. :)

kovacsrekaa

2018. augusztus 24.

Elvagtam az ujjam az uvegszilankkal, az uj cipo feltorte a sarkam es a honlokomra kijott egy harmadik szem meretu pattanas. Ezekre mind hatasos, nagyon szepen gyogyul minden. En a legkisebb kiszerelesert sokallom az 1400 forintot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 24.

Hidratálók: Lanolin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol