Bayer

Ár:   1389 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Kiszerelés:   30 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: katicalány, Módosítva: 2019. január 7.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Rendszeres használattal a bőr szárazságának, berepedezettségének megelőzésére, védelmére, illetve kezelésére szolgál.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

sztinke

2022. június 1.

Tetoválásra ajánlották. Az állaga nagyon könnyed, ami igencsak megkönnyítette a használatát, nem kellett dörzsölni az érzékeny bőrt vele. Könnyen, gyorsan beszívódik és szuperül nyugtat, ápol, gyógyít. Szerencsére egészséges bőröm van, habár egyre érzékenyebb alapjáraton is, féltem, hogy a tetoválás mennyire fogja megviselni, de konkrétan másfél hét alatt teljesen begyógyult és le is hámlott a tetovált rész, és ehhez biztos ez a krém is hozzájárult. Úgyhogy nagyon elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. június 1.

timmmmm

2022. március 21.

Most épp arcra használom a krémet regenerálni az érett bőrt.
Van enyhe fiatalító hatása a panthenolnak! :) és nem zsíros a krém.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. március 21.

Most épp arcra használom a krémet regenerálni az érett bőrt.
Van enyhe fiatalító hatása a panthenolnak! :) és nem zsíros a krém.

KonDori

2022. január 30.

Véletlenül vettem tetoválásra a kenőcs helyett. Először megijedtem, mert ennek nincs az a zsíros állaga, ami pont azért kellene, hogy a tetoválás ne száradjon nagyon ki, de teljesen rendben van. A tetoválásom szépen gyógyult vele, igaz, többször kellett bekennem, hogy ne száradjon ki. Ill. kisebesedett orra használtam nátha alatt. Többet, gyorsabb gyógyulást vártam tőle. Ilyen esetekre jobb a testesebb, zsírosabb kenőcs változata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 30.

MormiOrsi

2022. január 25.

Legjobb! Szérumnak is elmegy, én sokszor használtam annak, mert reggelre olyan szépen leszedte a ragyinnyókat meg a halványította a sebeket. Szeretem, hogy géles az állaga, nem ragacsos kenőcs, pikk-pakk beissza a bőröm. Csak akkora kár, h ennyi változata van :D. Esküszöm elsőre nem jegyeztem meg, hogy melyiket használtam és jó bénán vettem kétfélét is, mire sikerült újra erre rátalálni, így most gyorsan írtam is róla egy véleményt (reméélem, jó helyre, wahahaha), h meglegyen :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 25.

Anetty

2022. január 11.

Univerzális krém, mindenre is jó. Testápolásra, ajakápolásra, hideg ekcémára, pattanások utáni sebek gyorsabb gyógyulására.
Sokkal jobban bevált mint a kenőcs változata, nem zsíros, szuper gyorsan beissza a bőr és nem irritál.
Kenterbe veri a legtöbb drogériás ajakápolót, ez sokkal jobban hidratálja a télen kicserepesedett ajkamat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 11.

Blackxentric

2021. október 1.

Tetoválás ápolására használom. Nem tudom milyen lenne nélküle de ha igaz amit mások mondtak nem lenne jobb. Elég hamar beszívódik a csuklómon lévő tetkó szabályosan issza magába. Eddig szépen gyógyulnak tőle. Úgy érzem erre abszolút tökéletes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 1.

Nikolett9

2021. március 31.

Kenőcsöt akartam, de véletlenül a krémet vettem meg. Végülis nem bántam meg. A kenőcsöt alapvetően a számra használom, mert nagyon szépen begyógyítja, a krém azonban a számon olyan kellemetlen állagú, ezért leégésre, sebekre, valamint az arcomra használtam el, de azóta is rendszeresen újravásárolom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 31.

zdoreebaba

2021. január 17.

Anyukám arcán lévő piros foltokat, száradságokat teljesen megszüntette, amit egy arckrém okozott. Hatalmas hála ennek a terméknek ezért.🙏Gyors és hatékony megoldás mindenre a bőrszáradástól kezdve a bőr pörsögésen keresztül az ekcémás, viszkető bőrre. Kíváncsisággal és nagy meglepődéssel olvasom a hozzászólásokat, hogy milyen sok problémát megszüntet. 👍Be fogom ezekre is vetni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 17.

Camillala

2020. július 21.

Nekem ez a megmentőm, amikor apró ekcémám jön ki valahol. Más márkákkal napokig szenvedek, de ezzel 2-3 nap és a csúnya kipirosodott is elmúlik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 21.

Jelizz

2020. július 21.

En elhiszem hogy jop pelenkazasra meg babapopsira . De nekem nem vat be ez a fajta. A kezeimre es a szamra vettem ,meg az orromra. Minimalisan hidratal eleg folyekony vizes krem. Sajnalom de ez most nem jott be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 21.

Hidratálók: Lanolin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol