Bayer

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bokihugi, Módosítva: 2013. október 13.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A Bepanthen Plus krém dexpanthenol hatóanyagot tartalmaz. A dexpanthenol a bőr sejtjeiben gyorsan pantoténsav nevű vitaminná alakul át, amely serkenti az új szövetképződést és növeli a hegszövet tartósságát. A Bepanthen Plus krém klorhexidint is tartalmaz, egy olyan fertőtlenítő szert, amely hatásos a sebben elszaporodó baktériumokkal szemben, amelyek egyébként jelen vannak mindenhol a bőrön, és így alkalmas a fertőzés megelőzésére vagy a fertőzés leküzdésére.

A Bepanthen Plus krém patikában kapható. Mint minden patikai krémnél, az összetevők sorrendje itt sem a mennyiségi sorrendet tükrözi.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

orsiy

2023. augusztus 9.

Ez a krém mindenki otthonába must-have termék. Kicsi korom óta hatalmas fájdalomként élem meg ha egy apró horzsolás is ér és nem tudom egyből bekenni vele. Ez a mindenre is jó krém. Szerintem a plus és a sima között nincs nagy különbség. Ilyen pici utazó méretet sajnos sehol nem találtam még belőle én az illatát is szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. augusztus 9.

Rencsur82

2023. augusztus 6.

Sebek, horzsolások, pattanások után hamar helyre hozza a bőrt. Kötelező darab otthonra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. augusztus 6.

sandi73

2023. május 17.

Házipatikánk állandó tartozéka. A "sima" változatot használtuk a gyerek popsijára, sikeresen előztük meg a gyulladásokat. A Plus változat pedig jó minden pörsenésre, horzsolásra, szőrtelenítés utáni bőrnyugtatásra. Tartalmas krém, nem mondom, hogy nyomtalanul felszívódik, de ennek ellenére nem okoz patikat, sőt a meglévőeket mulasztja.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. május 17.

zsaratnok

2022. október 18.

Nagyon szeretem, mert sokféleképpen használható.

Elsősorban friss tetoválásokra szoktam használni, de sérült, gyulladt bőrterületekre, az arcomon gyantázott részekre is kiváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. október 18.

Nagyon szeretem, mert sokféleképpen használható.

nikiii.*

2022. április 24.

A túl korán szétgyilkolt, szárazra sebesedő pattanásokat gyönyörűen gyógyítja -- az értékelést most főleg azért írom, hogy ne felejtsem el, mennyire szeretem ezt a kenőcsöt. Sokkal látványosabban, gyorsabban és "jobban" működik, mint a cicaplast. Egyedül a sebekre szoktam kenni, ha itthon vagyok, akkor napi háromszor négyszer is akár, jó vastagon, és gyakorlatilag egy-másfél nap alatt leviszi a gyulladást. Korábban voltak vele hasonlóan jó tapasztalataim, azonban valamiért elfeledkeztem róla, viszont miután több, mint két hétig nem akart elmúlni egy nagyon makacs, túl korán megpiszkált pattanásom, megint eszembe jutott. Tegnap reggel kentem be először, napközben még kétszer, illetve egyszer lefekvés előtt kentem be vele a száraz monstrumot, és mára már gyönyörűen elkezdett gyógyulni.

Aki rendszeresen nyomkodja az arcát, az mindenképpen tartson otthon, szerintem pótolhatatlan termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 24.

RKBrigi

2021. július 19.

Kisebb macska karmolásra, illetve a gyulladtabb szőrtüszőkre kenve nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 19.

szofianna26

2021. július 16.

A patikában elfogyott az LRP Cicaplast ezért ezt vettem helyette arcra. Nagyon szépen gyógyítja a hegeket és lehúzza a piros foltokat. Meg merem kockáztatni, hogy jobban működik mint a cicaplast, talán a fertőtlenítős összetevők miatt. Egy kezdődő mély gyulladt pattanást nekem nagyon szépen leviszi egy éjszaka alatt. Olcsóbb is mint a cica, így fix tagja lesz az arcápolási rutinomnak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 16.

Stargazer

2021. július 9.

Ekcémás bőrre, csipkés ruha okozta és egyéb kiütésekre nagyon hatékony, de horzsolásokra, sebgyógyításra semmi hatását nem láttam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 9.

Vansalinda

2021. június 16.

A sebet elkezdi gyógyítani viszont heg marad utána, macska karmolásra és zúzódásra sem jó!
Gyorsan húzza össze a kisebb sérüléseket, persze ujjbegy stb vágásra és felmaródásra nem jó!
Marad utána egy kellemetlen márványos striához hasonló bőrkép lágyabb részen!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. június 16.

Marad utána egy kellemetlen márványos striához hasonló bőrkép lágyabb részen!

Bohmonika

2021. május 10.

Nagyin kiszaradt a fertotlenitotol a kezem es ez mentette meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 10.

Nagyin kiszaradt a fertotlenitotol a kezem es ez mentette meg.

Hidratálók: Lanolin
Vitaminok: Panthenol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Nem szabványos INCI név. Fehér vazelin, mely kőolajból nyert, félszilárd szénhidrogének tisztított és elszíntelenített elegye. Fehér vagy csaknem fehér, áttetsző, lágy, kenőcsállományú anyag. Az ásványi olajhoz hasonló tulajdonságokkal rendelkezik.