Bayer

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bokihugi, Módosítva: 2013. október 13.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A Bepanthen Plus krém dexpanthenol hatóanyagot tartalmaz. A dexpanthenol a bőr sejtjeiben gyorsan pantoténsav nevű vitaminná alakul át, amely serkenti az új szövetképződést és növeli a hegszövet tartósságát. A Bepanthen Plus krém klorhexidint is tartalmaz, egy olyan fertőtlenítő szert, amely hatásos a sebben elszaporodó baktériumokkal szemben, amelyek egyébként jelen vannak mindenhol a bőrön, és így alkalmas a fertőzés megelőzésére vagy a fertőzés leküzdésére.

A Bepanthen Plus krém patikában kapható. Mint minden patikai krémnél, az összetevők sorrendje itt sem a mennyiségi sorrendet tükrözi.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

nikiii.*

2022. április 24.

A túl korán szétgyilkolt, szárazra sebesedő pattanásokat gyönyörűen gyógyítja -- az értékelést most főleg azért írom, hogy ne felejtsem el, mennyire szeretem ezt a kenőcsöt. Sokkal látványosabban, gyorsabban és "jobban" működik, mint a cicaplast. Egyedül a sebekre szoktam kenni, ha itthon vagyok, akkor napi háromszor négyszer is akár, jó vastagon, és gyakorlatilag egy-másfél nap alatt leviszi a gyulladást. Korábban voltak vele hasonlóan jó tapasztalataim, azonban valamiért elfeledkeztem róla, viszont miután több, mint két hétig nem akart elmúlni egy nagyon makacs, túl korán megpiszkált pattanásom, megint eszembe jutott. Tegnap reggel kentem be először, napközben még kétszer, illetve egyszer lefekvés előtt kentem be vele a száraz monstrumot, és mára már gyönyörűen elkezdett gyógyulni.

Aki rendszeresen nyomkodja az arcát, az mindenképpen tartson otthon, szerintem pótolhatatlan termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 24.

RKBrigi

2021. július 19.

Kisebb macska karmolásra, illetve a gyulladtabb szőrtüszőkre kenve nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 19.

szofianna26

2021. július 16.

A patikában elfogyott az LRP Cicaplast ezért ezt vettem helyette arcra. Nagyon szépen gyógyítja a hegeket és lehúzza a piros foltokat. Meg merem kockáztatni, hogy jobban működik mint a cicaplast, talán a fertőtlenítős összetevők miatt. Egy kezdődő mély gyulladt pattanást nekem nagyon szépen leviszi egy éjszaka alatt. Olcsóbb is mint a cica, így fix tagja lesz az arcápolási rutinomnak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 16.

Stargazer

2021. július 9.

Ekcémás bőrre, csipkés ruha okozta és egyéb kiütésekre nagyon hatékony, de horzsolásokra, sebgyógyításra semmi hatását nem láttam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 9.

Vansalinda

2021. június 16.

A sebet elkezdi gyógyítani viszont heg marad utána, macska karmolásra és zúzódásra sem jó!
Gyorsan húzza össze a kisebb sérüléseket, persze ujjbegy stb vágásra és felmaródásra nem jó!
Marad utána egy kellemetlen márványos striához hasonló bőrkép lágyabb részen!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. június 16.

Marad utána egy kellemetlen márványos striához hasonló bőrkép lágyabb részen!

Bohmonika

2021. május 10.

Nagyin kiszaradt a fertotlenitotol a kezem es ez mentette meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 10.

Nagyin kiszaradt a fertotlenitotol a kezem es ez mentette meg.

Fiszuli

2021. május 2.

Egy hete építettem be az arcápolási rutinomba, egy hatodik érzékes sugallatra. Csak ez a krém és egy minden-mentes csoda lemosó lett az új tagja a csapatomnak. Ám biztos vagyok benne, hogy 80%-ban ennek a krémnek köszönhető, hogy végre az arcomon semmi új gedva nem jön ki és a régi pattanásaim helyei rekord sebességgel gyógyulnak és hámlanak. Csak esténként használom, micellás víz, arclemosó, aloe vera spray és liposzómás hialuron szérum után. Nagyon vigyázok, hogy a szemem közelébe még véletlenül se kerüljön. Bőven kenem fel, míg csak kívánja és szívja a bőröm. Amíg nem csinál kárt, illetve amíg látványosan látom az arcomon a javulást, marad az esti rutinom oszlopos tagjaként. Tippként elmondom, hogy beszívódni az arcba rendesen kb. soha nem fog, de ha órákkal lefekvés előtt bekenekedik vele az ember, kevés jut a párnára. Ajánlom mindenkinek sebes, heges, pattanásos, gyulladt arcra. Nekem most ő a szívem csücske lett.

Én csak a tetoválásaim kezelésére használtam és szigorúan ezt, a "Plus"-t, nem pedig a "simát". Ez volt a tetoválóm kifejezett utasítása, később tudtam csak meg, hogy legfőképpen a fertőtlenítő hatása miatt. Nagyon szerettem az illatát, jól kenhető volt, hűsítette is a friss tetoválást. Két hétig tartott vele mindig az intenzív kezelés, fóliázással. Minden takarításnál csak úgy hámlott lefelé a bőröm és közben gyönyörűen gyógyult és valóban, sohasem tapasztaltam elfertőződést, bármilyen évszakban is készült a tetoválásom. Az intenzív kezelések után még kb egy hétig kenekedtem vele, naponta egyszer, fürdés után. Ennél jobb krémet nem is használhattam volna a tetoválásaim kezelésére. Csak ebből a szempontból tudok róla nyilatkozni, de így is maximálisan elégedett voltam és bátran ajánlom azoknak, akik tetoválásaik kezeléséhez keresnek megfelelő krémet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 2.

MakaiAndi1988

2021. április 13.

Ekcémára használom és nekem bevált. Előtte a tetoválásaimra használtam, arra is csodaszer volt. Ajánlani tudom csak! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 13.

Peni21

2020. november 6.

A kézfejemen lévő égési hegre használom kb. 1 hete, eleinte napi 2-3x is kentem. Hidratál, véd a baktériumok ellen és láthatóan gyógyít, szépen hámlasztja a sérült hámréteget. Eredmény: sokkal szebb és halványabb heg már pár nap elteltével.:)

UPDATE: 1,5 hét után teljesen eltüntette az égési sérülés után maradt hegem nyomait, szóval ha valaki ugyanezen okból keresné, bátran ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 6.

AVoracsek

2020. október 20.

Felületi horzsolások, kisebb sérülések esetében nagyon hatásos. Mindig van otthon. A kislányom hajlamos kisebb sérüléseket szerezni motorozás, játszóterezés közben, így mindig van otthon. De van, hogy én is használom vasaló/tűzhely okozta égési sérülés kezelésére. Illetve enyhe leégés ellen is kiváló. Csak ajánlani tudom. Zsírosabb krém, lassabban szívódik, kissé zsíros érzetet tud maga után hagyni, ez az egyetlen negatívum, amit fel tudok hozni ellene.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 20.

Hidratálók: Lanolin
Vitaminok: Panthenol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Nem szabványos INCI név. Fehér vazelin, mely kőolajból nyert, félszilárd szénhidrogének tisztított és elszíntelenített elegye. Fehér vagy csaknem fehér, áttetsző, lágy, kenőcsállományú anyag. Az ásványi olajhoz hasonló tulajdonságokkal rendelkezik.