Bayer

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bokihugi, Módosítva: 2013. október 13.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A Bepanthen Plus krém dexpanthenol hatóanyagot tartalmaz. A dexpanthenol a bőr sejtjeiben gyorsan pantoténsav nevű vitaminná alakul át, amely serkenti az új szövetképződést és növeli a hegszövet tartósságát. A Bepanthen Plus krém klorhexidint is tartalmaz, egy olyan fertőtlenítő szert, amely hatásos a sebben elszaporodó baktériumokkal szemben, amelyek egyébként jelen vannak mindenhol a bőrön, és így alkalmas a fertőzés megelőzésére vagy a fertőzés leküzdésére.

A Bepanthen Plus krém patikában kapható. Mint minden patikai krémnél, az összetevők sorrendje itt sem a mennyiségi sorrendet tükrözi.

v1v13n

2020. május 26.

Volt egy kisebb balesetem, a gyanta letépte a bőrömet, borzasztó volt. 2 nap intenzív használat után harmadannyira látszott a folt, egyáltalán nem volt piros, csak kissé elszíneződött. 5 nap után szinte teljesen begyógyult. Hatalmas kő esett le a szívemről, hatalmas megmentőm volt ez a csodakrém. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 26.

Fiszuli

2020. május 14.

Én csak a tetoválásaim kezelésére használtam és szigorúan ezt, a "Plus"-t, nem pedig a "simát". Ez volt a tetoválóm kifejezett utasítása, később tudtam csak meg, hogy legfőképpen a fertőtlenítő hatása miatt. Nagyon szerettem az illatát, jól kenhető volt, hűsítette is a friss tetoválást. Két hétig tartott vele mindig az intenzív kezelés, fóliázással. Minden takarításnál csak úgy hámlott lefelé a bőröm és közben gyönyörűen gyógyult és valóban, sohasem tapasztaltam elfertőződést, bármilyen évszakban is készült a tetoválásom. Az intenzív kezelések után még kb egy hétig kenekedtem vele, naponta egyszer, fürdés után. Ennél jobb krémet nem is használhattam volna a tetoválásaim kezelésére. Csak ebből a szempontból tudok róla nyilatkozni, de így is maximálisan elégedett voltam és bátran ajánlom azoknak, akik tetoválásaik kezeléséhez keresnek megfelelő krémet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 14.

JuditSara

2020. április 9.

Pattanásos bőrömre használom, segíti a gyógyulásukat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 9.

Pattanásos bőrömre használom, segíti a gyógyulásukat.

asbothb

2020. március 4.

Nekem a mindenre túlérzékeny arcbőröm rendszeresen tele van vagy viszkető foltokkal, vagy gyulladt piros dudorokkal, amik aztán marha nehezen tűnnek el. Ez az egyetlen krém, amely rendbe rakja. Szerettem volna hypoallergén és natúrkozmetikumokat használni, de valahogy sosem találom meg az igazit, vagy ha valami beválik vagy megszűntetik vagy hiánycikk. Olyankor ez mindig a mentőöv. Nem tudom napi használata hosszú távon mennyire jó arcon a klórhexidin miatt, pusztán ezért nem merem csak ezt használni, de amúgy csillagos 5ös krém.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 4.

Allics27

2020. február 24.

Az itteni vélemények alapján vettem meg arc-és hegkezelès utáni sebre/pirosságra, szuper! Csak azt sajnálom, hogy eddig nem fedeztem fel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 24.

AligatorBaby

2020. január 23.

Elég rég nem írtam már véleményt, de úgy dönöttem erről a krémről mindenképpen kell írnom. Sajna néha nem tudom megállni, és "eljár a kezem" és biza nekiállok kinyomkodni az arcomon mindent, még azt is amit nem lehet :S Ennek az eredménye természetesen utána gyulladt piros foltok, vagy a pattanás csak még jobban megbosszulja a nyomkodást újra feltelik, jobban begyullad stb... Eddig erre a rég már jól bevált La Roche Posay Baume B5 krémet használtam, ami segített a pirosság és gyulladás mérsékelésében. A nyomkodó akcióm után el is indultam a patikába venni egyet mert a régi már kifogyott. Sajnos csalodóttan vettem tudomásul, hogy a Cicapast Baume B5 nem volt készleten, indultam is el volna egy távolabbi patikába, de a gyógyszerész helyette ajánlotta ezt, mondván ez is tudja azt és olcsóbb is, rövid gondolkozás után úgy dönöttem oks, adok neki egy próbát, hátha. Éjjelre kentem fel relatíve vastagon, jobban koncentrálva a gyulladt göbökre. Reggel felkelve nem hittem a szememnek, az arcbőröm áltagban teljesen egységes volt, a gyulladás és a pirosság lement, a pattanások mérete is csökkent. A Cicaplast Baume B5 is nagyon jó, de azt kell, hogy mondjam, hogy a bepanthen plus még azon is túltett. Az arckrém fölé és alapozó alá is tettem egy keveset a pattanásokra, kicsit vártam hogy beszívódjon és utána kezdtem el alapozni. Azt kell hogy mondjam nagyon sokat segített a problémás bőrömön, és azóta az arckrémembe is keverek egy keveset belőle, illetve ha kijön egy gyulladtabb pati, akkor éjszakára vastagon rakok ebből a krémből, leragasztam kis ragtapasz darabbal és reggelre a patiről leviszi a gyulladást illetve nem engedi, hogy megnőjön nagyra. Persze a aknét nem mulasztja el, tehát olyan csodát senki ne várjon tőle, ám sokat javít az állapotán, és nem engedi, hogy a patik kis gyulladt "dögökké" váljanak, illetve a pattanások utáni piros foltokkal is csodát művel. Ajánlom mindenkinek, aki ilyen gonddal küzd, hogy próbálja ki!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 23.

timcsike198989

2020. január 21.

Nagyon jól gyógyítja a sebeket.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 21.

Nagyon jól gyógyítja a sebeket.

krityo98

2019. december 9.

Nagyon jól bevált sebekre, pattanásokra és igazából bármire.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 9.

Nagyon jól bevált sebekre, pattanásokra és igazából bármire.

Tina5578

2019. november 16.

Mindenre nagyon jó.Sebre pattanásra használjuk.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 16.

Mindenre nagyon jó.Sebre pattanásra használjuk.

zsjudit

2019. október 20.

Állandó tagja a házipatikánknak, szinte mindenre jó, imádjuk.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 20.

Állandó tagja a házipatikánknak, szinte mindenre jó, imádjuk.

Hidratálók: Lanolin
Vitaminok: Panthenol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Nem szabványos INCI név. Fehér vazelin, mely kőolajból nyert, félszilárd szénhidrogének tisztított és elszíntelenített elegye. Fehér vagy csaknem fehér, áttetsző, lágy, kenőcsállományú anyag. Az ásványi olajhoz hasonló tulajdonságokkal rendelkezik.