Bayer

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bokihugi, Módosítva: 2013. október 13.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A Bepanthen Plus krém dexpanthenol hatóanyagot tartalmaz. A dexpanthenol a bőr sejtjeiben gyorsan pantoténsav nevű vitaminná alakul át, amely serkenti az új szövetképződést és növeli a hegszövet tartósságát. A Bepanthen Plus krém klorhexidint is tartalmaz, egy olyan fertőtlenítő szert, amely hatásos a sebben elszaporodó baktériumokkal szemben, amelyek egyébként jelen vannak mindenhol a bőrön, és így alkalmas a fertőzés megelőzésére vagy a fertőzés leküzdésére.

A Bepanthen Plus krém patikában kapható. Mint minden patikai krémnél, az összetevők sorrendje itt sem a mennyiségi sorrendet tükrözi.

Tina5578

2019. november 16.

Mindenre nagyon jó.Sebre pattanásra használjuk.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 16.

Mindenre nagyon jó.Sebre pattanásra használjuk.

zsjudit

2019. október 20.

Állandó tagja a házipatikánknak, szinte mindenre jó, imádjuk.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 20.

Állandó tagja a házipatikánknak, szinte mindenre jó, imádjuk.

Zsuzsi216

2019. október 16.

Egy égési sérülés kapcsán ismerkedtem meg a krémmel.
Nagyon szuper. Egyből enyhülést adott és gyógyít is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 16.

Egy égési sérülés kapcsán ismerkedtem meg a krémmel.
Nagyon szuper. Egyből enyhülést adott és gyógyít is.

DianeLockhart

2019. július 19.

Csodaszer. Kidörzsölt orr, cipő okozta feltörések, apró vágások, kutyakarmolások, horzsolások esetén használom és nagyon sokat segít, hogy hamarabb és szebben gyógyuljon a bőr. Van egy rossz szokásom, a körmeim mellett lekaparom a bőrt...éjszakára azokat is bekenem vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 19.

rhaenys

2019. június 21.

Sebre, pattanásra, mindenre (is) szuper 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 21.

Sebre, pattanásra, mindenre (is) szuper 🙂

ilki

2019. június 15.

Az öcsém használta az arcán lévő ekcémaájára, szépen megnyugodott tőle és vissza húzódott.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 15.

annaramona

2019. május 7.

Minden sérülésre beválik, de emiatt gyorsan fogy. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 7.

Minden sérülésre beválik, de emiatt gyorsan fogy. :D

eveartstar

2019. május 1.

Egy új cipő kidörzsölte a sarkamat, de olyan módon, hogy egy piros pukli lett rajta, ami eszméletlenül viszketett. Gondoltam rákenem ezt. Minden este kentem aztán abba hagytam, persze megint egy hét múlva kijött a viszkető piros pukli, megint adtam neki a krémmel.
És végre sikerült, nyomtalanul meggyógyulnia, és le is hámlott szépen. Hálistennek ez a ragya azóta se jött ki... :D
A másik esetem, a szemöldököm és az orrom találkozásánál keletkezett egy pici érzékeny vérző seb, gondoltam ezzel bekenem.
Nagyon hamar begyógyitotta, és ez is nyomtalanul eltűnt. Azóta ezzel kenem a sebeim, meg a pattanásaim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 1.

Eperke17

2019. április 28.

Náthaszezonban a kidörzsölt orromat nagyon szépen rendbehozta, folyamatosan kenegettem és nem sebesedett ki, nem fájt. Átlagos krémillata van, könnyed állagú, lassan szívódik be, de nem érdekel :D, csak az, hogy használ.
Előtte aloeval kentem a nózimat, az borzasztóan csípett.
A Neogranormon meg nemhogy segített volna, de szétmarta a sebet.
Nivea cuccokat vagy Neutrogénát nem tudok ilyen célra használni, régen volt az Azulenol nevű krém, de sajna már nem lehet kapni, az szuper kis cucc volt erre.
Bepanthen 5 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 28.

Előtte aloeval kentem a nózimat, az borzasztóan csípett.
A Neogranormon meg nemhogy segített volna, de szétmarta a sebet.
Bepanthen 5 csillag.

Boriskajuliska

2019. április 3.

Tetoválás "utókezelésére" használtam a tökéletes gyógyulás érdekében. A tetováló által felragasztott védőfólia 4 napig volt fent (ez volt a az utasítás) ezt követően használtam napi 3-4 alkalommal, így a bőrt fertőtlenítem egyben nem tudott kiszáradni a mi a friss tetoválásnál kerülendő. A fólia és a krém használatával teljesen meg tudtam előzni még a leg enyhébb kipirosodást is!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 3.

Hidratálók: Lanolin
Vitaminok: Panthenol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Nem szabványos INCI név. Fehér vazelin, mely kőolajból nyert, félszilárd szénhidrogének tisztított és elszíntelenített elegye. Fehér vagy csaknem fehér, áttetsző, lágy, kenőcsállományú anyag. Az ásványi olajhoz hasonló tulajdonságokkal rendelkezik.