Bayer

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bokihugi, Módosítva: 2013. október 13.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A Bepanthen Plus krém dexpanthenol hatóanyagot tartalmaz. A dexpanthenol a bőr sejtjeiben gyorsan pantoténsav nevű vitaminná alakul át, amely serkenti az új szövetképződést és növeli a hegszövet tartósságát. A Bepanthen Plus krém klorhexidint is tartalmaz, egy olyan fertőtlenítő szert, amely hatásos a sebben elszaporodó baktériumokkal szemben, amelyek egyébként jelen vannak mindenhol a bőrön, és így alkalmas a fertőzés megelőzésére vagy a fertőzés leküzdésére.

A Bepanthen Plus krém patikában kapható. Mint minden patikai krémnél, az összetevők sorrendje itt sem a mennyiségi sorrendet tükrözi.

Vansalinda

2021. június 16.

A sebet elkezdi gyógyítani viszont heg marad utána, macska karmolásra és zúzódásra sem jó!
Gyorsan húzza össze a kisebb sérüléseket, persze ujjbegy stb vágásra és felmaródásra nem jó!
Marad utána egy kellemetlen márványos striához hasonló bőrkép lágyabb részen!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 16.

Marad utána egy kellemetlen márványos striához hasonló bőrkép lágyabb részen!

Bohmonika

2021. május 10.

Nagyin kiszaradt a fertotlenitotol a kezem es ez mentette meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 10.

Nagyin kiszaradt a fertotlenitotol a kezem es ez mentette meg.

Fiszuli

2021. május 2.

Egy hete építettem be az arcápolási rutinomba, egy hatodik érzékes sugallatra. Csak ez a krém és egy minden-mentes csoda lemosó lett az új tagja a csapatomnak. Ám biztos vagyok benne, hogy 80%-ban ennek a krémnek köszönhető, hogy végre az arcomon semmi új gedva nem jön ki és a régi pattanásaim helyei rekord sebességgel gyógyulnak és hámlanak. Csak esténként használom, micellás víz, arclemosó, aloe vera spray és liposzómás hialuron szérum után. Nagyon vigyázok, hogy a szemem közelébe még véletlenül se kerüljön. Bőven kenem fel, míg csak kívánja és szívja a bőröm. Amíg nem csinál kárt, illetve amíg látványosan látom az arcomon a javulást, marad az esti rutinom oszlopos tagjaként. Tippként elmondom, hogy beszívódni az arcba rendesen kb. soha nem fog, de ha órákkal lefekvés előtt bekenekedik vele az ember, kevés jut a párnára. Ajánlom mindenkinek sebes, heges, pattanásos, gyulladt arcra. Nekem most ő a szívem csücske lett.

Én csak a tetoválásaim kezelésére használtam és szigorúan ezt, a "Plus"-t, nem pedig a "simát". Ez volt a tetoválóm kifejezett utasítása, később tudtam csak meg, hogy legfőképpen a fertőtlenítő hatása miatt. Nagyon szerettem az illatát, jól kenhető volt, hűsítette is a friss tetoválást. Két hétig tartott vele mindig az intenzív kezelés, fóliázással. Minden takarításnál csak úgy hámlott lefelé a bőröm és közben gyönyörűen gyógyult és valóban, sohasem tapasztaltam elfertőződést, bármilyen évszakban is készült a tetoválásom. Az intenzív kezelések után még kb egy hétig kenekedtem vele, naponta egyszer, fürdés után. Ennél jobb krémet nem is használhattam volna a tetoválásaim kezelésére. Csak ebből a szempontból tudok róla nyilatkozni, de így is maximálisan elégedett voltam és bátran ajánlom azoknak, akik tetoválásaik kezeléséhez keresnek megfelelő krémet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 2.

MakaiAndi1988

2021. április 13.

Ekcémára használom és nekem bevált. Előtte a tetoválásaimra használtam, arra is csodaszer volt. Ajánlani tudom csak! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 13.

Peni21

2020. november 6.

A kézfejemen lévő égési hegre használom kb. 1 hete, eleinte napi 2-3x is kentem. Hidratál, véd a baktériumok ellen és láthatóan gyógyít, szépen hámlasztja a sérült hámréteget. Eredmény: sokkal szebb és halványabb heg már pár nap elteltével.:)

UPDATE: 1,5 hét után teljesen eltüntette az égési sérülés után maradt hegem nyomait, szóval ha valaki ugyanezen okból keresné, bátran ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 6.

AVoracsek

2020. október 20.

Felületi horzsolások, kisebb sérülések esetében nagyon hatásos. Mindig van otthon. A kislányom hajlamos kisebb sérüléseket szerezni motorozás, játszóterezés közben, így mindig van otthon. De van, hogy én is használom vasaló/tűzhely okozta égési sérülés kezelésére. Illetve enyhe leégés ellen is kiváló. Csak ajánlani tudom. Zsírosabb krém, lassabban szívódik, kissé zsíros érzetet tud maga után hagyni, ez az egyetlen negatívum, amit fel tudok hozni ellene.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 20.

Nairam

2020. augusztus 14.

Gyakran kicsattan a szám,így herpeszkrém mindig van itthon.Zoviraxot használtam előtte,meg néhány másik márkát kipróbáltam,de eddig, sosem segített egyik sem! Hiába kentem naponta többször,napokig virított az ajkaimon a herpesz. Majd csúnyán és fájdalmasan kifakadtak a hólyagocskák,és szenvedtem,mire végre elmúlt....
A legutóbbi alkalommal, elkeseredésembe,nem a hasztalan herpeszkrémet,hanem a Bepanthen Plust kentem rá.....hátha segít! Mivel hűtőben tárolom a krémeket,rögtön nyugtatta a sebet. Vastagon bekentem,és reggelre lement a duzzanat,nincsenek fajdalmas kifakadt hólyagok! Szépen gyógyul! Végre megtaláltam azt,ami tényleg segít!Gyakorlatilag 24 óra alatt csak 2x kentem be, és már mindjárt elmúlik, nem fáj!!!! Nekem ezentúl,herpeszre CSAK Bepanthen Plus!!! Csoda!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 14.

v1v13n

2020. május 26.

Volt egy kisebb balesetem, a gyanta letépte a bőrömet, borzasztó volt. 2 nap intenzív használat után harmadannyira látszott a folt, egyáltalán nem volt piros, csak kissé elszíneződött. 5 nap után szinte teljesen begyógyult. Hatalmas kő esett le a szívemről, hatalmas megmentőm volt ez a csodakrém. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 26.

JuditSara

2020. április 9.

Pattanásos bőrömre használom, segíti a gyógyulásukat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 9.

Pattanásos bőrömre használom, segíti a gyógyulásukat.

asbothb

2020. március 4.

Nekem a mindenre túlérzékeny arcbőröm rendszeresen tele van vagy viszkető foltokkal, vagy gyulladt piros dudorokkal, amik aztán marha nehezen tűnnek el. Ez az egyetlen krém, amely rendbe rakja. Szerettem volna hypoallergén és natúrkozmetikumokat használni, de valahogy sosem találom meg az igazit, vagy ha valami beválik vagy megszűntetik vagy hiánycikk. Olyankor ez mindig a mentőöv. Nem tudom napi használata hosszú távon mennyire jó arcon a klórhexidin miatt, pusztán ezért nem merem csak ezt használni, de amúgy csillagos 5ös krém.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 4.

Hidratálók: Lanolin
Vitaminok: Panthenol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Nem szabványos INCI név. Fehér vazelin, mely kőolajból nyert, félszilárd szénhidrogének tisztított és elszíntelenített elegye. Fehér vagy csaknem fehér, áttetsző, lágy, kenőcsállományú anyag. Az ásványi olajhoz hasonló tulajdonságokkal rendelkezik.