Bayer

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. július 22.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Gyors megoldást jelent atópiás dermatitisz, ekcéma okozta bőrirritáció esetén. Speciális lamelláris lipidtechnológiájának köszönhetően segít helyreállítani a bőr védőrétegét, valamint védelmet nyújt az irritációkkal szemben, így gyors enyhülést hoz a viszkető és kipirosodott bőr számára.

Bepanthen Sensiderm Krém 50g
Ár: 4000 Ft , Eladó: sundisznocska
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Panni21

2022. április 30.

Nappali arckrémnek kezdtem el használni, amikor tél végén száraz foltok kezdtek megjelenni az arcbőrömön. Nagyon szépen helyretette a területet, és tökéletesen bevált mint arckrém. Gyorsan beszívódik, nem okoz kipirosodást,nem veszik össze a fényvédővel, és szépen lehet sminkelni is fölé.
A kézfejem is ekcémára hajlamos, oda csak gyorssegélynek volt jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 30.

A kézfejem is ekcémára hajlamos, oda csak gyorssegélynek volt jó.

BlankaF

2022. január 24.

A kiszáradt, sebes piros kezemet hamar megnyugtatja, valóban megszűnik a viszketés. Viszont nem tart sokáig, hamar kezd újból kiszáradni a bőröm, egész nap kenegethetném. Az ára is nagyon sok a kiszereléshez képest.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 24.

Dorina07

2021. november 2.

Egy ismerősöm ajánlására vettem meg, mert nagyon száraz, érzékeny bőröm van. Már több terméket próbáltam, de egyik sem használt. Sok reményt fűztem hozzá, de nem vettem észre változást. A kezem továbbra is száraz maradt. Alapvetően nem egy rossz krém, de az árához képest nem tud többet, mint egy olcsóbb árkategóriájú krém.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 2.

m.nikus

2021. augusztus 13.

Nem tudtam mit kezdjek a kézfejem/csukló környéki irtózatos viszketéssel. Soha nem volt még ilyen. Sebesre vakartam. Mindent kipróbàltam (sudokrem, fenistil, aloe vera, himalaya krém). Ez az egy, ami hatott. Màr elkeseredésemben vettem. Az ára sem érdekelt. Nàlam tényleg működött. 2nap alatt levitte a pirossàgot, elmúlt a viszketés és a sebem is szépen gyógyul. Kisebb problémàkra ezekszerint hatàsos. Aki durvàn ekcémàs, neki lehet, hogy nem hat, ahogy olvasom. Viszont mindem màsra alkalmas.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 13.

juditkaa70

2021. július 22.

Nagyon jó termék. Észrevettem mostanában, hogy allergiás bőrreakcióm van a tusfürdőktől. 1-2 helyen jön ki,de elég nagy területen. Gyógyszertában ajánlották nekem, ezt a krémet. A hatása meg győzőtt engem, a viszketést csillapítja, a teljes gyógyulási folyamat nálam kb. 5-6 nap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. július 22.

t.dia97

2021. június 9.

Annyit reklámozták, azt hittem tökéletes lesz az ekcémás bőrömre :)
nem, nem hat semmit sem pénzkidobás volt ez a 2500ft úgy érzem előbb elmúlik magától a problémám, mint hogy ez a valami eltüntetné nagyon mérges vagyok..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 9.

Annyit reklámozták, azt hittem tökéletes lesz az ekcémás bőrömre :)

rokarege

2021. május 3.

Számomra nagyon bevált ez a termék. Allergiára hajlamos arcbőröm szépen rendbe teszi. Korábban a bőrgyógyász szteroidos kenőcse nagyon rossz hatással volt az arcomra. Elhatalmasodott a perorális dermatitisz de szerencsére ez a krém szépen rendbe hozta mit már semmi más nem tudott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 3.

sz.zsusz

2021. április 7.

Az ekcémás kezemre használtam. A gyógyulásban nem vett részt, viszont puhította és ezáltal valamennyire nyugtatta a bőrömet. De nem vagyok benne biztos, hogy bármilyen másik krém nem oldotta volna meg ugyanígy. Kiegészítésnek ajánlom esetleg egy komolyabb gyógykenőcs mellé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 7.

Cserida

2021. március 30.

Ekcémára vettem, arra tényleg nem használt sokat, csak a bőrgyógyász által felírt szteroidos krém, ami egy hét alatt elmulasztotta a gombás ekcémámat a nyakamon és szemöldök alatt.
DE: nagyon jól puhítja a bőrt, ekcémámat nem csípte, inkább hidratálta így kevésbé hámlott a bőr gyógyulás közben. Szóval a felírt krémet nagyon jól kiegészítette mint hidratáló.
Most hogy már elmult az ekcémám néha még mindig felkenem estére az arcomra, testes hidratálónak nagyon jó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 30.

Burberryfan

2021. március 12.

Rettenet...Tévébe 15 percenként ezt nyomatják..semmirevaló! 1 éve küzdök ekcémás bőrproblémával,eddig ez volt a legrosszabb krém amit kipróbáltam! Nekem a szám is nagyon berepedezik az ekcémától,felkentem és még roszabb lett! Kezeimen a viszketést sem enyhíti! Én ekcémára nem ajánlom senkinek! Inkább valami mást próbáljatok ki!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 12.

Gyulladáscsökkentők: Stearyl Glycyrrhetinate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sodium PCA
Vitaminok: Panthenol

Squalane eo 1 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.