Bayer

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. július 22.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Gyors megoldást jelent atópiás dermatitisz, ekcéma okozta bőrirritáció esetén. Speciális lamelláris lipidtechnológiájának köszönhetően segít helyreállítani a bőr védőrétegét, valamint védelmet nyújt az irritációkkal szemben, így gyors enyhülést hoz a viszkető és kipirosodott bőr számára.

Dana1983

2020. március 26.

Mint ahogy az előző hozzászóló is, én is irritált bőrre használtam, de csípett és tiszta vörös lett tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 26.

annamariav

2020. március 12.

Update: másnapra ugyanúgy visszajött sajnos. Kézen talán annyit segít mint egy mezei kézkrém. Csodát senki se várjon tőle.:(

Eddig a pirosságot a szemem alól szépen eltűntette. Várandósság miatt kezdtem használni ezt szteroidos krém helyett. Most kipróbálom az extrán száraz kezeimen, hátha segit.:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 12.

StrawberryMuffin

2020. március 11.

3 nap használat után teljesen eltűntette a piros, kiszáradt részeket az arcomon. Szóval nekem bevált. Az ára viszont nem éppen a legkedvezőbb, így szinten tartáshoz inkább sima egyszerű shea vajat használok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 11.

bvril

2020. március 9.

Sajnálom, hogy sokaknak ennyire nem vált be! Pár hete használom. Nekem nagyon szuperül segített a télen nagyon csúnyán kisebesedő, viszkető vörös foltokon a kézfejemen, ujjaimon. Nem vizsgáltattam ki, ekcéma jellegű, télen szokott kijönni. Előtte sok mindent próbáltam rá, az Elocom se segített, a Neogranormon se nagyon, tavaly egy gyógyszertárban kevert krém igen, de később már az sem annyira. Ez most teljesen elmulasztotta a viszketést, amikor néha visszatér, az szerintem már csak pszichés. A vörösség és szárazság is szinte teljesen eltűnt, csak a legsúlyosabb részeken látszik még kicsit. Az is jó, hogy hamar beszívódik, bár talán kicsit túl könnyű is a textúrája, kicsit több kell belőle. Ja, és szuper az INCI!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 9.

norcsa

2020. február 29.

Pénzkidobás. Ekcémás bőrre nem ajánlom. Én ilyen probléma miatt vettem, de inkább ártott, mint használt. Maradok a bőrgyógyász által felírt krémeknél.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 29.

limonade

2020. február 15.

Ekcémás bőrömre akartam kipróbálni szteroid nélküli krémet, reklám miatt vettem meg.. Sajnos, pedig nem szoktam reklámok alapján dönteni, vásárolni. Nagy hiba volt.. Kenés után csípte, égette a bőröm, nem hogy segített inkább fokozta a problémát.. Totális pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 15.

Maknae

2020. február 11.

Nekem csak úgy mondott "hidegekcémám" van (orvosi körökben nem hiszem, hogy elfogadott fogalom, de interneten ezen a néven kering), és ezen nemhogy nem segített - gyakorlatilag fokozta a problémát. Olyan 10 másodpercig hidratáltabbnak éreztem a bőröm, aztán mintha nem is kentem volna rá semmit, egy órával később pedig már rosszabb volt, mint előtte. Legszörnyűbb krémem valaha. Csak azért használtam el, hogy "fair esélyt" adjak neki, de bár ne tettem volna. Legalább nem volt benne sok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 11.

Colette221

2020. január 28.

El kellett volna olvasnom itt KM-en a véleményeket mikor megvettem. Miután beszívódik, egy nagyon picit segít a szárazságon, de ennyi. 2500 forintot nem ér meg. Ráadásul elég kevés mennyiség van a tégelyben. A sima Bepanthent kellett volna megvennem. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 28.

CzFru

2020. január 8.

Iszonyatosan csíp, amíg be nem szívódik, ellenben nagy változást nem okoz, csak hidratál kicsit. Nem veszem többet, helyette a klasszikus penaten ezerszer jobb az ekcémára.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 8.

ngsrr

2019. szeptember 28.

Arcra használtam, szolizástól kicsit égett bőrre, hát, igen is meg nem is. Hűtőben tárolom, szóval jó hideg amikor kiveszem, és nem olyan sűrű, mint a rendes bepanthen, fele arányban kevertem az aloeverás arckrémemmel. Másnapra elmúlt a pirosság, meg puha is az arcom, viszont pattanást okoz, ha zsíros bőrűek használják (mint én). Ez nem is csoda, utólag megnéztem az összetevőit, kókuszolaj, sheavaj, instant kipattogás, full komedogén az egész, úgyhogy csak óvatosan! Egyébként a Laroche cicaplasthoz hasonlítanám, szerintem jobb nála. Adok neki 3 csillagot, mert amire rendeltetett, azt betartja, én használtam helytelenül.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 28.

Gyulladáscsökkentők: Stearyl Glycyrrhetinate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sodium PCA
Vitaminok: Panthenol

Squalane eo 1 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.