Best of Beauty 2019

Bayer

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. július 22.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Gyors megoldást jelent atópiás dermatitisz, ekcéma okozta bőrirritáció esetén. Speciális lamelláris lipidtechnológiájának köszönhetően segít helyreállítani a bőr védőrétegét, valamint védelmet nyújt az irritációkkal szemben, így gyors enyhülést hoz a viszkető és kipirosodott bőr számára.

Ár: 1500 , Eladó: Takuun
Állapot: 2x próbált, Helyszín: Budapest, XIII. ker. Árpád híd környéke, fizetés: --
Colormonkey

2019. július 15.

Száraz ekcémás foltokra nekem nagyon bevàlt. Könnyű àllaga van, gyorsan beszívódik. Mindig van belőle itthon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 15.

Szepitesz

2019. július 1.

Nagyon hamar enyhíti a viszketést,de a kiütések nem múlnak el sajnos.Az ára elég borsos.Magamnak nem venném meg,a kicsi fiamra kenem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 1.

PinkMcFreeze

2019. június 17.

Ez a termék eszméletleül jó! 🙂 A kezemen már 4 hónapja szenvedtem vele, mert nem tudtam rájönni és a család sem, hogy mi az istentől van az a szörnyű folt a kezemen... hmm a válasz egyszerű, ekcèma. 25, 3/4 évig sosem jött ki rajtam, de idén januárban szerintem a túl sok stressz és hajtás eredményekènt mégis előjötz. Kentem sokféle krémmel, meg orvoshoz is készültem menni, de nagyon sokára kaptam időpontot, ìgy végül időközben meggyógyult a seb kb. 1-1,5 hónap szorgos kenegetését követően 🥰 Mindenkinek bátran ajánlom, aki hasonló bőrbetegsèggel küzd! 😉

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 17.

laczayzita

2019. május 23.

2 hónapja vásároltam meg a terméket.
Akkor már egy ideje (1-2 hete) kijöttek az ekcémám száraz-piros jelei, de nem volt időm elmenni a bőrgyógyászhoz, hogy megint felírjon egy csodakrémet, viszont a sima/zsíros popsikrémektől sem múlt el a viszkető érzés és a csuklóm gyorsan nagyon csúnya lett. A patikában ajánlották végül ezt a krémet, és bár az ára elsőre kicsit megijesztett, gondoltam kipróbálom. A krém lassan (receptre kapható krémekhez képest) de biztosan megadta a hatást amiben reménykedtem. Legközelebb is meg fogom vásárolni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 23.

2 hónapja vásároltam meg a terméket.

Fannnya

2019. április 21.

Én nagyon szeretem, de nem ekcémára használom. Megfázáskor a kidörzsölt orromat tökéletesen rendbetette, és az extrán kiszáradt arcomra is használ. Néhány naponta kenem éjszakai krém helyett és csodás a hatása, viszont csak 4-es, mert ahogy olvasoma a véleményekt, igazi ekcémára már nem igazán jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 21.

Demonshadow

2019. március 8.

Nagyon szkeptikus voltam a krémmel szemben, de mivel egy nagyon jó barátnőm ajánlotta, hogy neki is pont a kezén, a bütykei körül alakultak ki ekcémás foltok, mint nekem anno, bizakodtam, hogy talán jó megoldás lehet. Nem lehet elmenni az ára mellett, hihetetlenül borsos, ajánlok egy széket tolni a gyógyszertári ablak mellé, hogy legyen mire lerogyni vásárláskor, mert a 20g-os kenőcs is 2000 fölött van. Már jó néhány hete használom napi többször, reggel és este egyszer alaposan bemasszírozva a problémás részekre, és használ. Lassan, de biztosan tünteti el a száraz foltokat, nem csíp, nem irritál.
Mindenkit megnyugtatnék, aki arra panaszkodott, hogy csíp, korábban ugyanerre a problémára a bőrgyógyász Elosalic szteroidos kenőcsöt írt fel, ami olyan volt, mintha erős paprikával kentem volna be az ekcémás/pikkelysömörös területet.Tény, hogy a vényköteles gyógyszer nagyon gyorsan tette a dolgát, de iszonyú rondán szárította le a foltokat, viszont utána évekig semmi probléma nem jelentkezett.
A Bepanthennel most sokkal lassabban gyógyulnak, viszont nem szárítja le, hanem hidratálja, és olyan, mintha maguktól húzódnának vissza a foltok. Ráadásul ez nem tartalmaz szteroidot sem. Árban kábé ugyanott vagyunk, viszont én mégis erre szavazok, mert a szteroidos kenőcs kétszer-háromszor ekkora kiszerelés volt, alig fogyott belőle, de ki is kellett dobnom a kukába, mert nem tudtam elhasználni. El lehet gondolkodni, kinek mi a fontos, mennyit szeretne a kukába dobni, ha már nincs rá szüksége.
Hosszú távú hatásáról egyelőre még nem tudok nyilatkozni, de upolok, ha valami változás állna be, addig megy a négy csillag (egy mínusz a lassú hatóidő miatt).
2019. január 23.

Up.: Jöttem a hosszabb távú tapasztalatokkal. Január közepe fele kezdtem el használni, és nagy reményeket fűztem hozzá, mert a közvetlen környezetemből is ajánlotta valaki, kifejezetten a kézfejen megjelenő ekcémára. Lelkiismeretesen kentem napi 2x, olykor még többször is, de most jutottam el oda, hogy kimondjam, ez a krém az ég világon semmit nem ér, ablakon kidobott pénz. Ha csináltam volna egy előtte-utána fotót, a gyártó biztos felcserélte volna a kettőt, mert a valóságban a kis száraz pöttyből mára már egy kisujjkörömnyi száraz, berepedezett, olykor vérző, fájó, netán viszkető valamit lett. Feladtam, hogy ezek után bármit is csinálna vele, valószínűleg sarokápolásra vagy hasonlóra el fogom használni. Újravenni biztos, hogy nem fogom, és valószínűleg jönni fog a szteroidos krém, mert lassan úgy néz ki ez a folt, mintha egy kelés lenne, hogy más szavaival éljek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 8.

2019. január 23.

Misspolli

2019. február 11.

Nekem is meg jelentek pár hete az ekcémás tünetek.Ki próbáltam és nagyon kellemesen csalódtam.Finoman hidratál és a kiütéseim pár kenegetés után halványodtak és el is tüntek.Nagyon drága és kevés van benne sajnos.Így én vettem más fajta krémet is ami szintén jó igaz nem olyan hatásos mint ez de az is használ (nivea baby tégelyes) a minősége őtös megadom a csillagot!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 11.

Hecate

2019. február 5.

Rokonom ekcémájára általában hat, de nem mindig és mindenhol. (Ha sebes a bőr neki, akkor már csípi.) Nagyon kis mennyiségű és drága, pedig ha hat is az időigényes. Rossmannban 20 mg-os 2000 forint, gyógyszertárban van 50 mg-os 4000-ért, de az is hamar elfogy. Lehet keresünk más alternatívát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 5.

Szutyi

2019. január 31.

A kezeimen 2 hónapja megjelent az ekcéma és egyre nagyobb területre terjedt szét. Nem is gondoltam, hogy ekcéma lehet, mert sosem volt még eddig. Pici, vörös, viszkető pöttyökkel kezdődött, amit ha vakartam, továbbterjedt és napról napra egyre csúnyábbá vált. Ha megmostam a kezeimet, kicsit enyhült a viszketés, de hamar újra kezdődött. Kipróbáltam több kézkrémet, de úgy vettem észre, ha kenem, annál gyorsabban romlik a helyzet. Így aztán hagytam szárazon, de úgy meg olyan szörnyen nézett ki, hogy már ciki volt közösségbe menni, mert mindenki úgy bámulta a kezeimet, mintha leprás lennék. Meg persze fájt is és nagyon be is repedezett, szóval nagyon elkeseredett voltam már, mit tehetnék. Érett bennem a gondolat, hogy dokihoz megyek, de a szteroidokkal nem vagyok nagy barátságban. Aztán tegnap ajánlották ezt a Sensidermet. Este bekentem és reggelre már sokkal szebbek lettek a foltok. Ma már többször is bekentem vele, kb minden kézmosás után, és szinte már alig látszanak a sebek. Hihetetlen.
A nagyon száraz, fájó sebeimet iszonyatos módon égette az első bekenéskor, de ez nem zavart. Már olyan helyzetben voltak amúgy is a kezeim, hogy a melegvíztől is égett, nemhogy a krémektől. Aztán, mikor elmúlt az égető érzés, kellemesen hidratálttá vált tőle a kezem. Érzetre kicsit furcsa krém, mert elég zsíros, olajos érzést hagy maga után. Az ujjvégekről le kell törölni, mert különben mindent összezsírozunk velük. Viszont a foltok tetejét - ahol már valószínűleg elhalt a bőr - nem puhítja be, hanem dorozmás érzésűvé válik a bőr, mintha száradna. Majd ahogy ez a dorozmás bőr leszárad, alatta már ott van a puha, finom, friss, hidratált bőr, ami nem fáj, nem ég, nem szúr és nem is viszket. Szerintem baromi jó ez a krém.
Olvasom, hogy drága. Én kétezerért vettem a Rossmannban és nem tűnt drágának más krémekhez képest. Ha meg azt nézem, hogy két nap alatt rendbe hozta a két hónapja szenvedő bőrömet, akkor még a dupláját is megérte volna simán.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 31.

hedi84

2019. január 28.

Lányom 4 éves, ekcémás. Próbáltam a piros viszkető könyökhajlatba kenni és a nagyobb területen száraz alkarján. Végeredmény 20-30 perc szívettépő zokogás, annyira csípte :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 28.

Gyulladáscsökkentők: Stearyl Glycyrrhetinate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sodium PCA
Vitaminok: Panthenol

Squalane eo 1 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.