Bayer

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. július 22.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Gyors megoldást jelent atópiás dermatitisz, ekcéma okozta bőrirritáció esetén. Speciális lamelláris lipidtechnológiájának köszönhetően segít helyreállítani a bőr védőrétegét, valamint védelmet nyújt az irritációkkal szemben, így gyors enyhülést hoz a viszkető és kipirosodott bőr számára.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

mizse93

2024. április 26.

Ne vegye meg senki!! Sajnos előbb vettem meg, mint elolvastam volna az itteni véleményeket. Kislányom ekcémájára próbáltam ki, sokkal rosszabb lett mint volt…

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 26.

Hanna8814

2024. január 17.

Csíp, sose venném. Szerencsére csak egy termékmintát kaptam, elég is volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. január 17.

Csíp, sose venném. Szerencsére csak egy termékmintát kaptam, elég is volt.

Saradunay

2024. január 16.

Csíp! Bármilyen viszkető, gyulladt ekcémás felületre próbáltam kenni, azt csípte és csak pirosabb lett tőle. Előttem szóló említette a pár száz forintos baleás krémet, én is csak vele tudok egyetérteni, az is jobb ennél. Próbálom kerülni a szteroidos krémeket, de sajnos még nem találtam meg a megoldást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 16.

iregisteredforthis

2024. január 11.

Nem ajánlom senkinek a termék megvételét, az én bőrömet irritálta... Pár száz forintos balea kézkrém is többet segít.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 11.

adra

2023. szeptember 22.

Sajnos atopiás dermatitisz miatt már elég sok ekcémás készítményt kipróbáltam, de ez messze alulmúlja mindegyiket. Konkrétan CSÍP. Hogy engedheti meg magának ezt egy ekcémás kenőcs? Valamint nem túl hatékony a probléma megoldásában sem, legalább 4-5 napig kell kenegetni. Biztos nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. szeptember 22.

Rencsur82

2023. augusztus 6.

Gyereknek szoktam venni atópiás dermatitiszre. Kicsit csípi a bőrét először, de hamar megszűnik és enyhíti a viszketést.
6 éve használjuk, úgyhogy nálunk már családtag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. augusztus 6.

6 éve használjuk, úgyhogy nálunk már családtag.

Mul

2023. április 16.

Megmentette a kezemet. Imádom és annyira örülök, hogy rátaláltam. Munkámból adódóan sok fertőtlenítőt használok, amitől sajnos gyakran előjön a kezfejemen ekcéma. Ilyenkor éjszakára beszoktam vastagon kenni vele és pamut kesztyűben alszom. 1-2 nap után megszűnik a probléma.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. április 16.

blurryface

2023. március 17.

Miért csíp?? Bepanthen krémtől ezt nem vártam volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. március 17.

Miért csíp?? Bepanthen krémtől ezt nem vártam volna.

Bebe188

2022. szeptember 9.

Fél évet dolgoztam cukrászműhelyben, ahol is egész nap lisztbe és kókuszreszelékbe nyúlkáltam, ezt pedig nem bírta a kézfejem. Ekcémaszerű kiütések jelentek meg az ujjaimon, ami a végére már annyira elfajult hogy aludni is alig tudtam, mert folyamatosan viszkettek a kezeim, álmomban gyakran véresre vakartam. Vettem gyógyszertári kenőcsöt, százféle hidratálót és kézkrémet kipróbáltam, de semmi sem segített. Egy ismerősöm ajánlotta ezt a kenőcsöt, és bár sajnáltam 2500ft-ot a kis tubusra, és már vonakodva vettem meg hogy szerintem ez is egy újabb pénzkidobás lesz, nagyon kellemesen csalódtam benne! A viszketés azonnal megszűnt, és pár nap múlva rá sem ismertem a kezemre, hónapok óta nem volt ilyen szép. Leírhatatlanul örülök hogy végre megszabadultam ettől a sz.r kiütéstől, és nem kell dugdosnom a kezemet, mert nagyon szégyenkeztem is miatta ahogy kinézett. Számomra csodaszer :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. szeptember 9.

ohmygod

2022. augusztus 4.

A szemhejamon - valoszinuleg agressziv tultisztitas miatti - hamlo, szinte seb szeru szaraz reszt, ami egyre csak terjedt, gyakorlatilag 2 ejszaka alatt elmulasztotta, mig mas, egyebkent nyugtato es apolo hatasu krem abszolut nem segitett. Gyorsan beszivodik, kellemes, nem nehez krem, baromi jol hidratal, lehet ezt fogom ezutan szemkornyekapolokent bevetni. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 4.

Antioxidánsok: Olea Europaea (Olive) Oil
Gyulladáscsökkentők: Stearyl Glycyrrhetinate
Hidratálók: Glycerin, Pentylene Glycol, Butylene Glycol, Sodium PCA
Vitaminok: Panthenol

Olívaolaj. Kiváló természetes emolliens és hidratáló összetevő a száraz bőrre. Számos, a bőr számára hasznos anyag forrása: polifenolok (antioxidáns), squalane, zsírsavak (elsősorban olajsav, melyből akár 55-83%-ot is tartalmazhat) és E-vitamin is található benne. Néhány állatokon végzett kísérlet arra is utal, hogy védi a bőrt az UVB-sugárzás okozta károktól. A squalene egyik legjobb növényi forrása.

Diglicerid, melyet zsírsavakból és glicerinből állítanak elő. A kozmetikumokban bőrjavító (skin conditioning), bőrpuhító (emolliens) és emulgeálószerként (segíti a vizes és olajos fázisok összekeverését) használatos.

Lipid féle. Tojássárgájában, növényi és állati sejthártyában található. A kozmetikai iparban leggyakrabban liposzómák létrehozására és más összetevők bevonására és stabilizálására használják.

Squalane eo 1 0

A squalene ún. hidrogenizált formája. A kozmetikumokban kiváló hidratáló, bőrpuhító, bőrpuhító, selymes és sima bőrt nyújtó emolliens anyag, mely segít megelőzni a vízhiányt és a transzepidermális vízvesztést (TEWL). Mivel ez a forma kevésébé oxidálódik, mint a squalene, a squalane-t gyakrabban használják a kozmetikumokban. Minden bőrtípus számára hasznos összetevő, aknés bőrre is használható, mi több, az Incidecoder leírása szerint gombás eredetű bőrproblémák, például seborrhea vagy gomba okozta pattanások esetén is jótékony hatással van a bőrre.

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.