Bayer

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. július 9.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Nyugtató, 12 órán át tartó hatású intim mosakodó gél.

• Segít megelőzni az irritációt,védi az intim területek egyensúlyát,
  • Speciális formulájának köszönhetően nyugtatólag hat az intim területeken, hatása 12 órán át tart.

Nőgyógyászatilag tesztelt,szappan- és színezőanyag mentes.

Riky1018

2020. szeptember 16.

Az illata nem a legkellemesebb. De nagyon tiszta és friss hatást kelt használat után. Nagyon kedvelem,többször újra vásároltam de az árát kicsit sokallom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 16.

landi

2020. augusztus 17.

Nagyon büdös,de túltettem magam rajta. Viszont az elsö néhány napban jónak tünt a hatása,de aztán iszonyat irritációt okozott!! Leváltottam a megszokott lemosómra és enyhültek a panaszaim! Kuka!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 17.

Julcsika

2020. augusztus 7.

Érdemes volt megvennem. Kellemes illata van és használat után azonnal enyhülést hoz. Nem olcsó , de legalább nem felesleges pénzkidobás. Strandolásos időszak van és sajnos ilyenkor muszáj használni a kellemetlen viszketés alatt és előtt. Újraveszem ha elfogy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 7.

Szilani78

2020. július 29.

Megvettem az itteni ajánlások miatt, de annyira erőteljes, elviselhetetlen, mű illata van, hogy képtelenség megszabadulni tőle, hiába mosom a kezem. Ezek után és ennek ellenére kipróbáltam intim területen, bár ne tettem volna. Kuka kategória, a szaga miatt még kézmosónak sem tudom elhasználni. Ennyi pénzért többet vártam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 29.

sarahun

2020. július 14.

Szerintem kategóriájában a legjobb. Kicsit drágább, de megéri megvenni. Kellemes, friss érzetet ad azonnal, és sokkal kevesebb problémám van a felfázásokkal, mióta használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 14.

Riccah

2020. május 8.

Az egyik legjobb intim mosakodó! Az összetevői alapján is messze a legjobb. :-)
Tényleg felfrissít és nyugtat egyszerre.:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 8.

Az egyik legjobb intim mosakodó! Az összetevői alapján is messze a legjobb. :-)
Tényleg felfrissít és nyugtat egyszerre.:)

Martincsa

2020. március 26.

IMÁDOM!
Frissít, véd, fertőtlenít.
Számomra A MOSAKODÓ ❤️
Ajánlom mindenkinek.
Sportolok, műtöttek is..legjobb!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 26.

IMÁDOM!
Frissít, véd, fertőtlenít.
Számomra A MOSAKODÓ ❤️
Ajánlom mindenkinek.
Sportolok, műtöttek is..legjobb!

Leander

2019. december 5.

Nem irritál, de tiszta, friss érzést biztosít és amikor használom, tényleg messze elkerülnek a fertőzések - hasonlóan a Beliema lemosójához. Kb. ugyanannyira bevált nekem mindkettő, árban is nagyjából ugyanaz - én biztosan mindig csak e kettő közül valamelyiket fogom venni a jövőben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 5.

PDEva

2019. január 9.

Eddigi legjobb illatú intim mosakodóm. Ősszel, gombás fertőzés révén ismertem meg. Kiváló kísérője volt a kezelésnek. Azóta is használom, mert kellemes frissességet nyújt az intim helyeken. Azt nem hiszem, hogy megelőzi az elkerülhetetlent, vagy hogy mindenkor 12 órán át tart a hatása, de értékelem az összetevőit. Nem egy bonyolultnak tűnő termék, simán lehetne olcsóbb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 9.

hildi

Korcsoport: >54
2018. október 13.

Nagyon szuper termék. Igaz nem olcsó, de sokáig elég. Napi szinten használom, a legjobb intim mosakodó amit valaha próbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. október 13.

Emulgeálószerek: Cocamidopropyl Betaine, Cocamide DEA, PEG-6 Caprylic/Capric Glycerides
Tisztítószerek: Cocamidopropyl Betaine, Cocamide DEA, Stearamine Oxide, PEG-6 Caprylic/Capric Glycerides
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Citronellol, Coumarin, D-Limonene, Geraniol, Hydroxycitronellal, Linalool