Bayer

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. július 9.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Nyugtató, 12 órán át tartó hatású intim mosakodó gél.

• Segít megelőzni az irritációt,védi az intim területek egyensúlyát,
  • Speciális formulájának köszönhetően nyugtatólag hat az intim területeken, hatása 12 órán át tart.

Nőgyógyászatilag tesztelt,szappan- és színezőanyag mentes.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Sz.Anita79

2023. augusztus 13.

Amit én vettem az szerintem új csomagolás volt, nem teljesen egyezik a képen lévővel.
Mivel dobozban volt, így nem bontottam ki, hogy megszagoljam -nekem fontos, hogy vagy nagyon jó illata legyen, vagy semmi- de bárcsak megtettem volna! Ritka undorító öregasszonyos szaga van, amit méterekről megérzek és menekülök előle! Gyomorforgatól, ráadásul annyira tartós, hogy órákig érztem magamon. Sem továbbadni , sem kézmosónak nem tudtam elhasználni, de még lábáztatónak sem bírtam volna elviselni. Ment a kukába a szaga miatt.
Ha valaki kipróbálná, elötte szaglássza meg, mert nekem ez szó szerint kidobott pénz volt!
Nulla csillag lenne ha lehetne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. augusztus 13.

Nulla csillag lenne ha lehetne.

arime

2023. január 27.

Abban a reményben vettem meg, hogy illatmentes lesz (mert ugye minek az illatanyag intim területre), de nemhogy illatmentes nem volt, hanem olyan büdös, hogy rosszul vagyok a szagától, és ráadásul még tartós is, alig jön le a kezemről. A flakonból nehéz normálisan adagolni, nagyon folyós az állaga is. Semmi kedvem elhasználni, de mivel nagyon drága, el fogom. Legalább nem irritál, de csak ennyi előnyét látom, viszont ezt más lemosó is tudja. Nagy csalódás.😞

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 27.

Nagypaleva

2022. szeptember 17.

Visszatérő hólyaghurutos problémával élek már tizenéves korom óta. Rájöttem, hogy a tiszta víznél nincs jobb, de ha panaszmentes vagyok, akkor mindig a Lactacyd classic-ot használtam. Azonban amikor megjelent Lactacyd Pharma lila változata, akkor elcsábultam a leírása miatt (akit érdekel olvassa majd el a gyártó honlapján). Teljesen meg is voltam vele elégedve. Azonban a rettegett hólyaghurut ismét felütötte fejét nálam és ilyenkor az ember ugye mindent bevet, hát vettem egy CanesFresh-t, gondolván, hogy ez véd stb., mint a Canesten kenőcs is. Én hülye nem olvastam el, hogy melyek az összetevői és mikor megbontottam otthon egyből éreztem, hogy ez illatos. Nem az illata zavar, ami igazából citromos (de egyébként a Lactacyd-oknak sokkal jobb az illatuk), hanem az, hogy a Canesten oldalán pont arról papolnak, hogy NO ILLAT, mert az a legjobb a "női sziromnak". Erre telenyomják nekem illatosító anyagokkal? Egyszerűen nem tudom hova tenni. De egye fene, kipróbáltam. Nos, akinek akut problémája van, szerintem csak olaj a tűzre! Egyébként panasz nélkül szerintem tök jó termék lehet, de a Canesten miért ad ki olyan intim mosakodót, amit illatanyaggal csűr tele??? Mondom, én vagyok a hülye, hogy nem olvastam el, de fel sem merült bennem, hogy pont ebben lesz, hiszen a Canesten pont, hogy ezek ellen papol mindig. Én tusfürdőnek használom azóta és visszatértem a Lactacyd-ra, mert ezek nekem jobban beváltak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. szeptember 17.

little_irish

2022. február 7.

Jó cucc, frissít és tisztít, nyugtató hatású lemosó, szerintem egészen rendben van az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 7.

jane79

2022. január 8.

Elhasználtam egy flakonnal, de semmilyen hatását nem véltem felfedezni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. január 8.

Elhasználtam egy flakonnal, de semmilyen hatását nem véltem felfedezni.

6vilag

Korcsoport: >54
2021. április 7.

Öülök, hogy megvettem, és méltán lett népszerű termék.
Bámilyen kis irritáció felmerül, használata gyakorlatilag azonnali enyhülést hoz. Sajnos, nálam is gyakan előfordult már mindenféle fertőzés, elég már az is, ha csak a medencére nézek. A már kialakult problémát enyhíti, de azt hiszem, a súlyosabb esetet csak a doktor orvosolhatja. Viszont lassan több, mint 1/4 éve csak ezt használom, lekopogom, azóta nem volt problémám.
Nos, alapdarab lett a fűrdőszobában, néha el-el csábulok más termék felé, de aztán mindíg megbánom és veszek egyet tartalékba.
Tényleg pici elég belőle, enyhe illatú, kellemes állagú folyadék.
Egyetlen negatívuma a csomagolás, vagyis az adagoló hiánya. De még enélkül is nagyon sokáig elég, amúgy is átönöttem egy pumpás flakonba, az árát bőven megéri még igy is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. április 7.

Öülök, hogy megvettem, és méltán lett népszerű termék.
Tényleg pici elég belőle, enyhe illatú, kellemes állagú folyadék.

ranett

2020. október 26.

Erre váltottam be a pontjaimat a drogériában, kb ingyen volt, gondoltam így teszek egy próbát. Az illata nem tetszik, talán ilyen patikai gyógyszeres. Használat után érzem, hogy megfelelően tisztít, nyugtat és a felmerülő Ph problémámon is segített úgy érzem. Az ára elég borsos, de ennél fogok maradni szerintem, megéri.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 26.

Riky1018

2020. szeptember 16.

Az illata nem a legkellemesebb. De nagyon tiszta és friss hatást kelt használat után. Nagyon kedvelem,többször újra vásároltam de az árát kicsit sokallom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 16.

landi

2020. augusztus 17.

Nagyon büdös,de túltettem magam rajta. Viszont az elsö néhány napban jónak tünt a hatása,de aztán iszonyat irritációt okozott!! Leváltottam a megszokott lemosómra és enyhültek a panaszaim! Kuka!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 17.

Julcsika

2020. augusztus 7.

Érdemes volt megvennem. Kellemes illata van és használat után azonnal enyhülést hoz. Nem olcsó , de legalább nem felesleges pénzkidobás. Strandolásos időszak van és sajnos ilyenkor muszáj használni a kellemetlen viszketés alatt és előtt. Újraveszem ha elfogy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 7.

Hidratálók: Glycine

Nem esszenciális aminosav, melyet a szervezet is képes előállítani, de termelése az életkorral csökken. A glicin fehérjéket felépítő 21 aminosav közül a legkisebb. Az aminosavakat a kozmetikumokban leginkább vízmegkötő tulajdonságuk miatt használják, némelyiknek antioxidáns és sebgyógyító tulajdonsága is van. A glicin más aminosavakkal (pl. leucinnal és prolinnal) együtt alkalmazva ráncsimító hatással is bír illetve a Futurederm információi szerint segíthet a sérült szövetek helyreállításában és elősegítheti a gyógyulást.