Beaming Baby

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Vedd meg online a Naurel.hu-n 1290 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Naurel, Módosítva: 2015. június 19.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Vedd meg online: Naurel.hu, 1290 Ft

A Beaming Baby puha arctörlő kendője 90% organikus aloe verával ápolja a kismamák, valamint a kisbabák érzékeny arcbőrét, melyhez a pomelo, grapefruit és narancsvirág kivonat kényeztetése párosul.

Mentes a káros adalékanyagoktól, nem tartalmaz klórt, alkoholt, parabéneket, mesterséges színezéket és illatanyagot.

Ár: 1290 Ft , Eladó: Naurel.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

rosetta5

2016. március 18.

Bio arctörlő kendőt kutattam mindenhol, és hát mint mindig, most is az internet sietett a segítségemre. Csodálatosan puha, szuper tisztító hatású termék ez, a kicsi bőre is imádja, nem pattog ki, nem irritál. Abszolút ötös!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 18.

szivarvany80

2016. február 17.

Én a propylene glycol és az alcohol miatt nem használtam eddig a kendőket, erre megtaláltam a naurel webshopban ezt a kíméletes összetételt és le is csaptam rá. Kisbabám még nincsen, így csak magamat kényeztetem vele, ami a nap végén hihetetlen jólesik a bőrömnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 17.

Zellerlevel

2015. szeptember 18.

Pihe-puha, simogatja a bőrt. A kislányom mindig hangosan nevet, amikor áttörölgetem vele az arcocskáját. Én is ezt használom sminkeltávolításhoz. Kellemes az illata és nem szárítja a bőrt. Nem szakad, szuper minőségű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 18.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice