Beaming Baby

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Vedd meg online a Naurel.hu-n 1590 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Naurel, Módosítva: 2015. június 19.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Vedd meg online: Naurel.hu, 1590 Ft

Organikus aloe verával és grapefruit mag kivonattal készült puha törlőkendő, mely gyengéd ápolást biztosít a kipirosodott babapopsinak.

Nem tartalmaz káros adalékanyagokat.

Ár: 1590 Ft , Eladó: Naurel.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

aivil

2016. április 13.

Igyekszünk nem pazarolni, odafigyelek, hogy ne termeljünk túl sok hulladékot feleslegesen, de azért pelenkázáshoz elmegy 1-2 törlőkendő. Amikor rájöttem, h sokszor még a gyerekeknek szánt termékek is hemzsegnek az irritáló anyagoktól, akkor váltottam a Beaming Baby-re, és milyen jól tettem!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 13.

Zellerlevel

2015. szeptember 11.

Jó az állaga, nem tocsog, de nem is száraz, élvezet használni. Az illata is nagyon kellemes és láthatóan szépen ápolja a kislányom bőrét. Számomra azonban a legfontosabb, hogy nem tartalmaz kémiai adalékanyagokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 11.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice