Beauties Factory

Ár:   9500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: HeyDorka, Módosítva: 2013. december 17.

Erina

2017. február 7.

Educ-nak köszönhetően hozzám került a paletta. Innen is nagyon köszönöm :) Valóban jó alappal nagyon tartós tud lenni, eszméletlen változatos sminket lehet vele készíteni, gyerekeknek is farsangra :) Külön öröm, hogy vanak matt színek is, mert eddigi összes palettám csillogós vagy szatén fényű, és már kezdtem unni. Azt nem mondom, hogy napi szintem használom majd, mert nem lenne fair a többi palettámmal szemben. Minden napra jut egy, ő lesz a pénteki, amikor már fáradt leszek a heti melótól, és kell egy kis szín (na meg egy jó parfüm) a jókedv növeléséhez :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 7.

educ

2016. október 24.

Közepesen,de elég jól pigmentáltnak mondanám. Alap nélkül semmiféleképp nem célszerű használni. Rengeteg szín megtalálható benne, matt, csillogó, szatén. Külön tetszik benne hogy 2 fekete szín is megtalálható benne :) Nagyon szeretem ezt a palettát, de már nagyon ritkán használom mert ritkán sminkelek így hát feltettem eladásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 24.

henrietta93

2014. november 18.

Nekem a 120-as Nude paletta van meg, 9500 Ft volt a makeup plazan, ajándék volt hozzá egy ecsetkészlet. Én hatalmasat csalódtam ennyi pénzért az ember azért elvár egy jóminőségű szemhéjfestéket. A színei ránézetre szépek, de felkenve alig látszik...egyáltalán nem pigmentált, olyan 5x viszem fel (applikátor/ecset) amire látszik hogy valami van a szemhéjamon. Ez minden csak nem "professzionális" ez pénzkidobás, már nagyon bánom hogy megvettem :( de lehet csak a nude paletta ilyen sz*r :D Mellesleg az ecsetkészletük eredeti kecskeszőrből van ami nagyon jó!!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 18.

Camilla_B

2014. június 9.

Nekem ugyan olyan jó, mint a Coastal Scents 88-as Original palettám. Ár, pigmentáltság, tartósság nálam teljesen jó az árához képest. A nude változatára fáj még a fogam, ezért valószínű egyszer még arra is beruházok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. június 9.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Kaolin 0 0

Nem szabvänyos INCI név. Jelentése: Színezék.

Nem hivatalos INCI név. Jelentése: gyöngyházfényű színanyag.