Beauties Factory

Ár:   4650 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: HeyDorka, Módosítva: 2013. december 17.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

whyteangel

2015. július 30.

A Jézuska hozta tavaly, mert ezt szerettem volna.
Én nagyon szeretem. A világos színek nem túl pigmentáltak, a sötétebbek viszont már igen. Nagyon szép sminkeket lehet vele készíteni, de a drámai hatást nem ezzel lehet elérni. Szerintem hétköznapokra tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 30.

A Jézuska hozta tavaly, mert ezt szerettem volna.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Kaolin 0 0

Nem szabvänyos INCI név. Jelentése: Színezék.

Nem hivatalos INCI név. Jelentése: gyöngyházfényű színanyag.