Beauties Factory

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: alexandra_domotor, Módosítva: 2014. október 8.

alexandra_domotor

2015. január 25.

Szuper színei vannak, jól pigmentáltak. Minden színnél egy szám található, ami szintén előny, ha valaki a készített sminkjét esetleg megosztaná másokkal akkor elég ha a paletta nevét és a használt szín kódját írja mellé.
Ami engem zavar, hogy nem színárnyalatok szerint vannak a színek, hanem össze- vissza, de emiatt nem vonok le csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 25.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Nem hivatalos INCI név. Jelentése: gyöngyházfényű színanyag.