Beauties Factory

Ár:   4650 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ilovex, Módosítva: 2015. június 30.

26 színű arcpír és kontúrozó paletta. Nagyon praktikus, hasznos és jól összeválogatott árnyalatokat tartalmaz. Egy paletta segítségével megoldható a kontúrozás és az arc pirosítása. Bármilyen bőrszínhez találunk benne megfelelő árnyalatú pírt és kontúrozót. Tartós, jól pigmentált, építhető színek. Színenként változhat a minimális porzása. Nem csak az arc formázáshoz használható, de szemfestéknek is jó választás. Professzionális felhasználásra is kihasználható lehet.

Talc 1 0Kaolin 0 0Mica Magnesium Stearate sz I h 1 0Titanium Dioxide f 0 0Color szPearl Lustre Pigment sz

mangusztaho

2015. december 16.

Nekem kicsit összetettebb róla a véleményem.

Több mint egy éve van meg ez a palettám és számtalan jót és rosszat tapasztaltam vele kapcsolatban.
Az első dolog ami feltűnt mikor a kezembe vettem a szettet, a pirosító volt. Az összes pirosító csillog ami nekem nem nagyon tetszett mert egyszerűen nem szeretem a csillogó sminkeket. Sajnos túl sok pirosítóval előtte nem volt dolgom így nem tudom hogy mindegyikbe van-e csillám, de ilyet eddig még nem tapasztaltam. Sajnos nem tudom megállapítani hogy ez vajon mennyire lehet feltűnő a mindennapokban mindenesetre engem frusztrálni szokott.
A pirosítók pozitívuma viszont hogy nagyon nagy a színkínálat belőlük!!! BÁRMILYEN sminkhez tökéletesen használhatóak és ezt egyenesen IMÁDOM bennük. (+++ pont hogy szemhéjpúderként is tökéletesen helytállnak)
A pirosítók tökéletesen pigmentáltak és a porzásuk is megfelelő!

A kontúrozó palettával csak egy problémám, észrevételem akadt. Nagyon sokszor kell felvinni a bőrre a tökéletes hatás érdekében.
Viszont komolyabb sminkeknél sem okoztak eddig soha csalódást.

Maga a paletta elegáns megjelenésű, nagyon kényelmes és praktikus használni.

Nálam mindent egybevéve 5öst kapnak hiszen még a komoly sminkeket is el tudom velük készíteni. Mindennapokban és a különleges alkalmakkor is helytállnak így hát az apróbb (számomra) kellemetlenségeket is kiküszöbölte a paletta minősége.
Számomra megérte az árát!

Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 16.

Nekem kicsit összetettebb róla a véleményem.

A pirosítók tökéletesen pigmentáltak és a porzásuk is megfelelő!

Viszont komolyabb sminkeknél sem okoztak eddig soha csalódást.

Maga a paletta elegáns megjelenésű, nagyon kényelmes és praktikus használni.

Számomra megérte az árát!

Csak ajánlani tudom!

ilovex

2015. július 29.

100%-ig meg vagyok vele elégedve! A pirosítók gyönyörűek és hihetetlen pigmentáltak, a kontúrszínért egyenesen odavagyok. Hétköznapokra fantasztikusan kihasználható paletta, de én el tudom képzelni professzionális használatra is!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 29.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Kaolin 0 0

Nem szabvänyos INCI név. Jelentése: Színezék.

Nem hivatalos INCI név. Jelentése: gyöngyházfényű színanyag.