Beauty Baby

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   25 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: natasa, az összetevőket feltöltötte: Realgirl, Módosítva: 2015. április 30.

Kiszerelés:   25 db
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Parfüm, alkohol  és színezőanyag mentes.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Szonya

2016. július 11.

Én arctörlésre vettem, de egy használat után elajándékoztam. Csíp, mint a nyavalya. Szerintem a sodium benzoate nem a barátom, más termékben sem szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 11.

Realgirl

2015. május 27.

A hozzátáplálás óta ezt a kéztörlőt használom, nagyon jók az összetevők, nem szárad ki, szépen tisztít, játszótér után, utazás közben is nagyon praktikus.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. május 27.

natasa

2014. június 8.

Én takarításhoz vettem, bútortisztításra (pl. pohárnyom a fabútoron stb.) kiválóan alkalmasak az ilyen kis kendők. Rossmannban szoktam beszerezni erre a célra a babydream kendőt, de nem volt már nyitva a környéken egy sem, így a Müllerben szereztem be egy ilyet.
De lehet, kipróbálom majd kéztörlőnek is, mert egész jók az összetevők, nem is túl nedves, pont jó. Jól visszazárható, praktikus, utazáshoz is jó. Olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. június 8.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Allantoin