Beauty Baby

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pocok, Módosítva: 2012. április 3.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Egyéb

Rendkívül nagy szakítószilárdságú és jó nedvszívóképességű törlőkendő, kamilla és aloe vera kivonattal. A rendkívül puha kendők gyengéden tisztínak, bőrsemleges pH. Színezék és alkoholmentes,

tonic

2019. március 20.

2018.dec.27.
Bár egy kicsit lehetne nedvesebb szerintem, de ettől függetlenül szeretjük, már többször újravettük,még úgy is,hogy rendszeresen kísérletezünk,próbálunk újabbakat...
Update
Továbbra is szeretjük,imádom az illatát, bár tényleg lehetne kicsit nedvesebb,a gyártók odafigyelhetnének jobban az ilyesmire. A csomagolása szerencsére már nem ilyen,sokkal aranyosabb. Mérete is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 20.

2018.dec.27.
Update

beatrix1112

2017. október 26.

A pelenkájuk jó,de ez a törlőkendő...konkrètan egy nagy sz...nem hogy a kakit de mèg a pisi szagot se tünteti el! Ha szag marad gondolom a pisi is a baba bőrèn.Vastagsága,mèrete jó,de a többi kritèriumnak számomra nem felel meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 26.

Naturmeo

2016. április 19.

Puha, vastagabb anyagú, nem málik szét, és kellőképpen nedves, de nem tocsog. Finom, púderes illata van, egyáltalán nem erős. Biztos fogunk még venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 19.

eviszv

2015. október 20.

Nagyon szeretem, csupa jót akartam írni róla. De érdemes volt megnyitni az oldalt, mert hiába gondoltam, hogy átbogarásztam az összetevőket, szerintem a Sensitive-re emlékezhettem, és nem tudtam. hogy ebben van PEG... Mínusz 2 csillag. A meglévő készletet elhasználjuk, aztán visszaállunk a Sensitive-re, még akkor is, ha egyébként nem bántotta a babapopsit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 20.

Nicu

2014. szeptember 29.

Csak ismételni tudom az előttem szólókat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 29.

Csak ismételni tudom az előttem szólókat.

Vintage Lady

2013. június 4.

Nagyon jó törlőkendő. Vastag, megfelelően nedves, jól tisztít, nem csíp, és finom púderes illata van. Sajnos nincs Müller a közelemben, de ha egyszer megint arra járok tuti újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 4.

Macska

2013. január 26.

A legjobb törlőkendő, amit valaha próbáltam, puha, vastag, erős anyagú és kellőképpen nedves.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 26.

Roni

2012. november 22.

én ezt sminklemosásra használtam sokáig és nagyon szerettem, mert elég anyag van benne, nem szárad ki hamar és jó áron sokat kapunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 22.

hbogi87

2012. augusztus 17.

Többfajta törlökendöt próbáltunk már, de a babapopsi ezt szereti a legjobbat- vagyis a rózsaszín, szenzitívet ( illatmentes). Nagyon tetszik, hogy többféle kiszerelésben kapható, így a pelenkázó táskába is belefér, itthonra pedig nagyon gazdaságos, 4 csomagos kiszerelésben kapható. A tárolódobozának is egy csillag, mert könnyü hozzáférni a kendökhöz, elég nagy a nyílás, nincsenek rajta "fogacskák".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 17.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Propylene Glycol