Beauty Baby

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pocok, Módosítva: 2017. október 12.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Egyéb

Komfort olajos törlőkendő értékes növényi olajokkal és jojobaolajjal. Színezék-, alkohol- és paraffinolajmentes. Puha, nagy szakítószilárdságú és különösen nedvszívó.

Mundow

2016. augusztus 14.

Nagyon olajos és az illata sem tetszik. Miután használom, többször is kezet kell mosnom, hogy ne érezzem az "illatát" és, hogy ne ragadjanak össze az ujjaim.
Egyetlen célra használom Csirip74 véleménye alapján: cipőápolásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 14.

Egyetlen célra használom Csirip74 véleménye alapján: cipőápolásra.

danyadi77

2016. július 22.

Egyszer vettem, valamiért nem volt más lehetőségem, csak ez. Rémálom. Én utáltam, hogy minden olajos tőle. Tizedennyi olaj is elég lenne rá...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 22.

Naturmeo

2016. április 19.

Nagyon jó! Fürdés előtti áttörölgetésre mi is használtuk, illetve egy ideig fogzásnál popsira. Kellemes illata van, a bőr finom puha lesz tőle. Irritációt nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 19.

eviszv

2015. október 20.

Nagyobbik Fiamnál jobban beváltak az olajos kendők a popsiápolásnál, mint a sima nedvesek. Akkor rengeteget használtam el belőle, szerettük. Viszont ami megmaradt, hamar megavasodott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 20.

Csirip74

2015. január 30.

Teljesen más funkciót tölt be nálam, mint amire eredetileg rendeltetett. Ilyenkor télen a cipőket törlöm át vele, szép fénye lesz a bőrnek, a fiúk tépőzáras téli bakancsait is szépen tisztítja. Némileg nedvességtaszítóvá is teszi. Próbáljátok ki!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. január 30.

DaisyMiller

2014. április 28.

Babámra próbáltam, fürdés előttre, de szörnyű piros popi/hónalj/nyak lett az eredménye. Nem sírt, tehát nem csíphette, de soha nem kenem rá többet. Magamon használtam el, gyantázás utáni lemosónak, arra tökéletes, és pihe-puha a bőröm tőle. Én nem reagáltam rá érzékenyen, és az illata is finom, de amit a lányommal csinált, az ijesztő volt :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 28.

azursatellite

2013. október 19.

Elég univerzálisan használom, amire próbáltam mindenre bevált, nagyon praktikus. Talán a legemlítésreméltóbb jó tulajdonsága, hogy idén nyáron nem dörgölte ki a lábam egy 'cipő' sem, mert a kényes pontokon áttöröltem ezzel a kendővel és még csak be sem pirosodott a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 19.

pocok

2012. március 23.

Nagyon szép összetevői vannak, finom illata, nagyon puha és finom a bőrhöz ez a törlőkendő. A fürdetés előtti áttörölgetésre, a hajlatok törlésére használom (igaz nem régóta) de nagyon elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 23.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate