Beauty Baby

Ár:   549 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gizidili, Módosítva: 2015. február 26.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Értékes természetes hatóanyagokkal, mandulaolajjal, E-vitaminnal és panthenollal. Parfüm, színezék, parabén, tartósítószer, paraffinolaj és illóolaj mentes. Ultrasensitiv. A krém intenzív ápolást nyújt az igényes, érzékeny, irritált bababőrnek, természetes olajokkal védi a bőrt a dehidratáltságtól. Ideális az érzékeny, allergiára hajlamos felnőtt bőr ápolására is. Bőrkímélő hatása bőrgyógyászok által igazolt.

Loona

2017. április 30.

A felnőtt arcbőrömön terveztem használni ezt a krémet akkor, ha a normálisnál több hidratálásra lett volna szükségem, pl. kiszáradt vagy kisebesedett bőr esetén, a szép összetevőlistája miatt esett rá a választásom. Sajnos azonban felkenés után minden alkalommal enyhe csípő érzést okozott az ilyen területeken, és máshol sem volt igazán kellemes a használata. Arckrémként például nekem túl sűrű, nehéz, és zsíros, ragacsos réteget hagy (éjszakára használva - ezek után nappalra meg sem próbáltam használni). Pusztán emiatt nem vonnék le pontot, mert a szuperzsíros bőröm eleve nem nagyon kompatibilis a testesebb hidratálással és normál állapotban nem is igényli, de az irritáció aggaszt... tudom, nem fair/logikus lepontozni egy krémet nem teljesen rendeltetésszerű használat esetén (bár ezt speciel felnőtt bőrre is ajánlják), de ha az én kémiai hámlasztókhoz szokott és alapból nem érzékeny bőrömön irritációt okoz, mit csinálhat egy érzékeny felnőtt-, vagy egy irritált bababőrön, amire ajánlják?

Kidobni azért nem fogom, lábra, testre elhasználom, mert ott szerencsére nem irritál, de a használata ott sem igazán kellemes, mert ha keveset használok, nehéz eloszlatni, ha pedig többet, akkor itt is ragacsos réteg marad utána, ami látszólag beivódik, de nedvesség (pl izzadás) esetén újra érezni lehet, hogy ott van - meg a következő zuhanyzáskor is azt, ahogy lemosom :P És erre a célra ár-érték arányban sem a legjobb választás.

Ja, érdemes még megemlíteni a szagát :D Elég erős (arcon, orr alatt használva pláne), szúrós, talán klórhoz hasonló szaga van. Nekem mindig az úszómedencevíz jut róla eszembe, zavarni annyira nem zavart, de meglepett :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 30.

Ancs

2016. augusztus 29.

Ha már a müllerbe jártam és fogyóban volt az arckrémem, gondoltam elhozom magammal ha nem jó elhasználom másra, hát majdnem jó csak a szemem környéke marad száraz, pattanást nem csinált úgyhogy marad testápolónak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 29.

gizidili

2015. április 13.

Kislányom atópiás bőrőre vettük. Semmit sem ér sajnos. A barátságos összetevői miatt azonban ajánlom azoknak, akiknek nem kimondottan száraz a bőrük, csak szeretnék megelőzni a kiszáradását.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak