Beauty Kiss

Ár:   499 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   150ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Spar   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Abby, az összetevőket feltöltötte: NovakneViki, Módosítva: 2016. február 15.

Kiszerelés:   150ml
Lelőhely:   Spar
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Flowergarden

2020. március 23.

Nekem bevált és a kókusz illata sem rossz, nem érzem, a büdös aceton szagot tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 23.

mollimo

2019. június 16.

Négy köröm után feladtam,hogy ezzel mossam le a körömlakkot... nagyon nehezen jött le vele, igaz tartós körömlakk volt, fedőlakkal együtt. Lehet csak ezzel nem birkózik meg, majd kipróbálom egy egyszerű lakk lemosását is. Ráadásul még az illata se tetszik, mintha kókuszos lenne, amit nem szeretek. Szerencse volt itthon dugi körömlakklemosó korongok, így azzal fejeztem be a többit. Biztos nem veszem újra.

UP: egy réteg körömlakkal könnyen elbánik (fedőlakk nélkül), így el lehet használni, de legközelebb azért másmilyet veszek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 16.

Destina

2019. május 2.

Nekem a rózsaszín, acetonmentes változat van meg belőle. A két rétegben felvitt, illetve erősebb színű körömlakkot nehezen szedi le, de hosszabb törölgetés után maradéktalanul eltünteti. Az illata szerencsére nem túl erőteljes. Kissé szárítja a körmömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 2.

NikolettaP

2018. július 13.

Rendkívül rossz ez a körömlakklemosó :( Egy tortúra vele leszedni a körömlakkot. Kifogyóban volt a Dm-es Ebelin acetonmentes lakklemosóm, és gondoltam a célra ez is megfelel. Nagyon lassan oldja le a lakkot, a Crystal ferrari piros lakkjàval és a Rimmel super gel fedőlakkal alíg bírt megbírkózni 20-25 perc alatt...Az Ebelin ehhez kèpest ég ès föld!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 13.

eszt3r

2017. november 12.

A lila verzió rettenetes, semmire nem jó..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 12.

A lila verzió rettenetes, semmire nem jó..

LathatatlanOzike

2017. március 2.

Nekem a rózsaszín verzió van meg, nem a lila, nem tudom, hogy miben más, de tökéletesen működik! Nagyon könnyen leszedi bármelyik lakkomat, gyorsan megbirkózik a feladattal, nem szárítja szét a körmöm.
A kiöntője lehetne kisebb, de el tudok tekinteni ettől az apró hibájától.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 2.

A kiöntője lehetne kisebb, de el tudok tekinteni ettől az apró hibájától.

DettiZsu

2017. január 25.

Ahhoz képest, hogy kifejezetten a díszítő lakkok lemosására való alig bírtam leszedni a csillámos lakkot. A sima körömlakkot még úgy ahogy leszedi, csak éppen arra haszontalan, amire kitalálták. Ha már megvan, elhasználom, de aki kifejezetten a sötét és díszítő lakkok lemosására venné, ne tegye, mert nem használ. Külön zavar, hogy tocsognia kell a vattának, hogy csináljon valamit, amit én így nagy pazarlásnak tartotok. Mindig Eszter lemosót használok, nekem bevált, abból a fele mennyiség is elég, hogy leszedje a lakkot. Az egyetlen pozitívuma, hogy ártani nem árt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 25.

Vizililiom

2017. január 7.

Én is úgy jártam, hogy elfogyott az Isana körömlakklemosóm, és mivel úgyis mentünk a Sparba vásárolni, hát vettem egyet ebből (az acetonmentesből), hogy csak a körömlakklemosó miatt ne kelljen még a Rossmannba is elmenni. Tulajdonképpen elmegy, épp ma fogyott el, elhasználgattam. Az Isana sokkal jobb, de ez sem volt rossz. Minden lakkot lemosott, igaz a csillámokkal kicsit meg kellett küzdeni, többször is át kellett dörzsölgetnem a vattakoronggal, de maradéktalanul lejött minden. Valóban szárít kicsit, de mivel így télen amúgy is sokszor kenegetem a kezeimet kézkrémmel, így ez engem nem zavart.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 7.

Kingucii

2016. november 17.

Elfogyott az Isanás körömlakklemosóm és gyorsan vettem egyet a Spárban, mert kellett, hát legközelebb inkább elsétálok a Rossmannig.
Aceton mentes verzió van meg, de nagyon acetonos szaga van, büdös és szárítja a kezem. A lakkot sikálni kell,hogy egyáltalán levigye.
Míg az Isanás körömlakklemosóval egy pamacsot használtam el addig ezzel 4-et is akár. A csillámos lakkal nehezen bánik el, benne marad a vatta...Olcsó húsnak híg a leve, nem ajánlom senkinek! :(
Persze SOS körömlakklemosónak elmegy

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 17.

Persze SOS körömlakklemosónak elmegy

Alexandra19

2016. június 12.

Nekem mar a sokadik flakon van meg, es nagyon szeretem. A kiszereles ugyan nem valami praktikus, de a termek nagyon jo. Nekem nagyon szepen leszedi a koromlakkot, es az illata is kellemes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 12.

Vitaminok: Panthenol

Alkohol denaturálásához használt anyag. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint filmképző, maszkoló (szagokat, ízeket semlegesítő) hatású összetevő, valamint oldószerként is használatos.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.