Beauty Made Easy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2019. május 21.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Lehúzható arcmaszk sütőtökkel az azonnal ragyogó bőrért. Egy hosszúra nyúlt éjszaka után a bőr ismét friss, ragyogó és egészséges kinézetű lesz.

Hidratálók: Glucose

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Kalcium-szulfát, melynek a fő forrása a Wikipédia adatai szerint a természetben megtalálható gipsz és evaporit, de a kalcium-szulfát számos egyéb kémiai eljárás melléktermékeként is keletkezik. Átlátszatlanná tevő, összecsomósodást megakadályozó, sűrítő segédanyagként használt a kozmetikumokban, és a többi agyaghoz hasonlóan remek zsírfelszívó, és hasznos összetevő olajos, pattanásos bőrre. Leggyakrabban különféle arcpakolásokban találkozhatunk vele.