Beautyblender

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pandácska, Módosítva: 2016. október 3.

Kategória:   Egyéb

A tisztító folyadék enyhén levendula illatú, mely színezékanyag mentes, nem tartalmaz bőrirritáló anyagot. Fő összetevője a szója, mely a természet egyik legjobb hidratálójaként ismert. Környezetbarát, ugyanis természetes összetevőjének köszönhetően könnyen lebomlik.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

jadegirl

2016. május 25.

Szerintem az illata borzasztó, a ricinusolajra emlékeztet. A teljesítménye sem átlagon felüli, én szívesebben nyúlok a Makeup Revolution brush shampoo-ért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 25.

rekag

2016. május 25.

A 150 ml-es kiszerelést rendeltem meg, de már bánom, hogy nem a nagyobbat vettem, mert nagyon könnyen és alaposan ki lehet ezzel a tisztítóval mosni az alapozót a beautyblenderből. Eddig kétfázisú szemfestéklemosóval áztattam ki belőle a koszt, de rengeteg fogyott, plusz sokáig tartott, de még mindig alaposabb volt, mint az ecsettisztító samponok . Szóval ez egy hiánypótló termék és ha elfogy a normál méretű, akkor legközelebb a nagyot rendelem meg!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 25.

LaNara

2016. február 24.

Én Beautybayes rendeléshez kaptam egy deluxe mintát, a MAC ecsettisztító folyadékával és kicsi vízzel keverem, tökéletes ecsetmosáshoz. Önmagában nem hiszem, hogy megvenném ugyanis szerintem van egyszerűbben beszerezhető és olcsóbb alternatíva a harmadik komponensre, de még gondolkodom ugyanis tényleg egy jó termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 24.

murczinodett

2015. március 26.

Szerintem ez a termék semmit nem ér. Nekem nem szedi ki könnyen az alapozót főleg a sűrűbb fajtát. Megpróbáltam mosogatószerrel kimosni a beautyblendert és 1000szer könnyebben kiszedte a "foltokat", úgyhogy tuti nem veszem meg még egyszer, főleg, hogy nagyon drága is és egyáltalán nem éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 26.

juditviktoria

2014. augusztus 3.

Nagyon jól kiszedi az alapozót a szivacsból és nem kell belőle sok,én a kis üveggel rendeltem meg egy éve és még több mint a fele megvan pedig elég sűrűn használom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 3.

Pandácska

2014. február 14.

A beauty blender tisztításához rendeltem egy nagyobb üveggel. Nagyon megszerettem, mert sokkal szebben és alaposabban kiszedi az alapozót, mint mondjuk a babasampon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 14.