bebe

Ár:   900 Ft   Kategória:   Ajakápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Glowycosmeticsblogspot, Módosítva: 2020. január 6.

Kategória:   Ajakápolók

Finom meleg karamellás popcorn illatú! Nagyszerű, krémes textúrája  puha ajkakat eredményez. Tökéletes a #Popcornt szerető - minden napokra  is.

Bettina0225

2021. július 6.

Még tavaly szereztem be. Megfogott a cuki csomagolása ja és persze, hogy karamell illatú. Minden ami karamell, jöhet. :D Sajnos nem vált be. Se jó se rossz. Az illata nagyon tetszik, tényleg karamellás popcorn. (Titkon még reménykedtem, hátha az íze is olyan, de nem.) Kézzel bele kell nyúlkálni, hogy fel tudjuk vinni az ajkakra a terméket. Ez nem a leghigiénikusabb módszer és egy idő után undorítóan néz ki. Annak ellenére, hogy ügyeltem a tiszta kézzel való felvitelre, valahogy mindig bele bele került valami kis szösz/porszemcse. A viselete kellemes, de semmi extrát nem csinál azonkívül, hogy Barbi rózsaszínre színezi az ajkakat. Pár napja kellett kidobjam a félig teli kis tégelyt, mert nem tudtam már elhasználni és csak mágnesként vonzza magához a port. Maradok az egyszerű gyógyszertári kakaóvajnál. Nekem az vált be a legjobban az ajkak hidratálására.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 6.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate