bebe Young Care

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: xxEDITxx, Módosítva: 2015. július 3.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Gyümölcsös illata van és gyorsan beszívódik anélkül, hogy zsíros hatást hagyna maga után. A sheavaj bársonyos hatása,és a málnakivonat gondoskodik, hogy a bőrünk nedvességtartalma azonnal helyreálljon, és 24 óráig meg is tartsa azt.

Dermatológiailag tesztelt.

vikijhsz

2018. július 24.

Ajandekba kaptam fel evvel ezelott, azota is csak ezt hasznalom, egyszeruen imadom!
Utaltam testapolot hasznalni az utana keletkezo zsiros erzet miatt, de ez megvaltozott ennel a csodanal.
Nem zsirositja a bort, jol hidratal es hosszantarto a hatasa.
Szarazborueknek kimondottan ajanlani tudom csak, illata szuper gyumolcsos.
Kicsit hig, de engem nem zavar, sokaig eleg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 24.

Nem zsirositja a bort, jol hidratal es hosszantarto a hatasa.
Szarazborueknek kimondottan ajanlani tudom csak, illata szuper gyumolcsos.
Kicsit hig, de engem nem zavar, sokaig eleg.

poisonvert

2018. április 17.

A drogériában először az illata fogott meg, na meg az, hogy féláron adták. Alapvetően rendkívül száraz a bőröm, legfőképpen a vádlimon és berepedezésre hajlamos. Eddig semmilyen csodakence sem segített rajta, szóval úgy voltam vele, hogy miért is ne, egy próbát megér.
Nem egy csodaszer, azonban nem vártam volna tőle, hogy ennyire hidratálja a lábamat és az illata is ilyen tartós marad. A lábam a használatától kevésbé száraz, de ha egy éjszakai krémezést kihagyok újra rosszabb állapotba kerül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 17.

eperturmix

2016. október 15.

Találomra vettem,megtetszett az illata,azonban egyre kevésbé tetszik,túl sok.Ezenfelül híg is,engem nem hidratál kellően.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 15.

Pinky

2016. június 15.

Mindenféle utánanézés nélkül vettem meg, és elégedett vagyok. Igaz , hogy nekem túl híg, viszont nagyon finom és tartós illata van, és a nem túl száraz részeket kitünően hidratálja. Viszont sajnos a nagyon száraz részeken nem sokat segit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 15.

Jutka1989

2016. április 25.

Hát ennek valami mennyei illata van, olyan mint egy gyümölcsös, nyári koktél *.* A hidratálással is teljesen elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 25.

ALettah

2016. február 3.

Látom, hogy az előző értékelések közt vegyesen van a tusfürdőről meg a testápolóról szó, én kifejezetten a testápolóra gondolok.
Az illata tényleg gyümölcsjoghurtra hasonlít, harapnivaló, picit túlzottan is, ezért felváltva használom egy illat nélküli testápolóval, vagy az esti zuhanyozás után, hogy még elalváskor is érezzem a kellemes illatát.
A bőrömnek nagyon jót tett, egyetlen alkalom után helyrehozta a lábszáram száraz bőrét. Szuper cucc, örülök, hogy a nagy kiszerelést vettem belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 3.

straub.stella

2016. január 5.

Iszonyat jó az illata és jól hidratál :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 5.

Iszonyat jó az illata és jól hidratál :)

kitti09

2016. január 5.

Ugyan ez testapolonak van irva,de szerintem a tusfurdore gondoltak..:D
Most hasznalom eloszor,nagyon jo az illata:)nekem az altalanos sulis menzas tea illatahoz hasonlit.imadom,mert a boromet sem szaritja:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 5.

Ugyan ez testapolonak van irva,de szerintem a tusfurdore gondoltak..:D

matine91

2015. november 15.

Ezzel a tusfürdővel egyszerűen élvezet fürödni. Az illata annyira jo, hogy képes lennék órákon át a fürdőben tollászkodni. Tökéletesen hidratál, nem szárít, olcsó. Nálam bérelt helye van a fürdőszobában.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 15.

kincsö

2015. július 3.

Ez az illat valami fantaszikus! ! Imàdom. Jól habzik, hidratàl, és az illata bombasztikus. Pròbàljàtok ki ;)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 3.

Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Caprylyl Glycol, Propylene Glycol

Sorbitol h 1 1

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.