Becca Cosmetics

Ár:   12 000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lillaaa90, Módosítva: 2018. augusztus 28.

Ár:   12 000 Ft
Lelőhely:   külföld (Sephora), online
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Olajmentes, 24 órán át tartó, teljes fedést biztosító vízálló alapozó.

Speciális formulájának köszönhetően hidratál, s rugalmasságot kölcsönöz, ezáltal megakadályozva azt, hogy az alapozó megüljön a finom vonalakban, repedezzen és kiszáradjon. Egyetlen egy pumpányi adag is elég ahhoz, hogy teljes mértékben elfedjen bármilyen bőrhibát, pirosságot, hiperpigmentációt.

Parabén-, szulfát-, ftalát- és állatkísérlet-mentes.

24 árnyalatban kapható

Lillaaa90

2018. augusztus 8.

Aki követi a youtube make-up artistok videóit, az már biztosan találkozott az új Becca, 24 órás fedést biztosító alapozóval. Így nekem is meg kellett rendelnem. Nagyon világos bőrszínem van, melynek köszönhetően a legtöbb alapozónak még a legvilágosabb színe is sárgás/túl rózsaszín, sötét, vagy nem jó fedést biztosít. Nagyon megörültem, hogy ennyi árnyalatban kapható, s kiválasztottam a rózsaszín bőrtónushoz ajánlott világos színt, mely a porcelain. És jelentem, teljes mértékben az én színem, s még csak nem is a legvilágosabb színe. :) Mindenképp fontos szempont volt nálam, hogy állatkísérlet-mentes terméket vásároljak. A fedése csillagos 5ös, beauty blenderrel történő felvitel javasolt, s tökéletes. 24 órán át nem próbáltam ugyan, de még egy durvább nap végén is makulátlan volt az eredmény. Én mindenkinek csak ajánlani tudom. :) Megéri az árát, s úgy érzem sokáig elegendő is lesz, hiszen nagyon kevés mennyiség is elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin

Felületi hártya képző anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.