Bee Natural

Ár:   595 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: cintialaura, az összetevőket feltöltötte: clairenoctuelle, Módosítva: 2017. augusztus 6.

Kiszerelés:   4,2 g
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Ajakápolók

Kókuszdió-vanília ajakbalzsam 100%-ban természetes méhviaszból. Táplálja, védi és hidratálja a száraz, repedezett ajkakat.

tonic

2019. június 8.

Nem tudom miért kellett itthon megszüntetni a forgalmazást... A gránátalmásat,és ezt is imádom,nagy kedvencem.
Ha néha eljutok a németekhez,akkor többet is szoktam venni mindkettőből és jó darabig elég is. Nagyon jó hatás,jó összetevők.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 8.

Cathi

2019. március 12.

Nem tudom, miért nem irtam eddig véleményt. Régòta hasznàlom, nagyon jò. Főleg ha éjjelre bekenem vele a szàmat, reggelre nagyon puha lesz

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 12.

sinmo88

2018. november 23.

Imádom, a hatása 100%, az illata pedig a finom ráadás :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 23.

Imádom, a hatása 100%, az illata pedig a finom ráadás :)

junglequeen

2018. október 17.

Szuper kis ajakápoló, nekem sokszor ultra cserepes az ajkam, pedig annyit iszom, mint egy teve... de mégis.
Ez szépen hidratál, kellemes érzés, nem ragad, finom az illata.
Biztosan újra venném, sajnálatos, hogy már nincs a Müllerben :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 17.

Ez szépen hidratál, kellemes érzés, nem ragad, finom az illata.
Biztosan újra venném, sajnálatos, hogy már nincs a Müllerben :(

jampiangel

2018. szeptember 19.

Update: Ha valaki tudja hol tudnék ilyet beszerezni vagy látja valahol, írjon. Írtam a gyártó cégnek, Magyarországon a Müller megszüntette a forgalmazását :(

03.10: Müllerben találtam rá a 20%-os Müller szombaton. Isteni. Én nem használtam még jobb ajakápolót. A gránátalmás volt még emellett, de drágább is volt 100-200 forinttal és abban alkohol illetve több irritáló anyag is van, míg ebben nincs, így erre esett a választásom. Kellemes, visszafogott illata van, jól zár a kupakja és körülbelül 3 hónapig elég is volt (hozzá kell tenni hogy én meglehetősen sűrűn kenegetem az ajkaimat, napi 5-6 alkalommal). Már beszereztem az utánpótlást. Ha jobban belegondolok maradok is ennél, mert ajakra nem használnék már olyan terméket, aminek egészségre káros hatású összetevője lehet mint pl. Labello, Bebe stb, ezen a vonalon inkább a természetes anyagokra szorítkozom, amire pedig tökéletes ez a termék. :) Nekem a sokak kedvence Carmex sem vált be, pedig az duplája árban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

Marzipan

2018. augusztus 10.

A legjobb ajakápoló! Kellemes illat, tökéletes hidratálás, megfelelő ár-érték arány! Szuper kis termék, nem hagy nehéz érzetet maga után, az összetevői pedig csodálatosak!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 10.

RachelNews

2018. április 9.

Igen, igen és igen! Végre! Megtaláltam a legjobb ajakápolót. Akinek állandóan cserepes az ajka és már minden lehetséges módot megpróbált már, hogy enyhítse eme kellemetlen tüneteket, annak jó hírem van. Van megoldás. A hatása mellett az ára szinte ajándék. Szuper termék! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 9.

nonciii

2018. március 10.

Az eddigi legjobb ajakápoló ,amit valaha próbáltam :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 10.

Az eddigi legjobb ajakápoló ,amit valaha próbáltam :)

lecsapaketchup

2018. február 27.

Kb két napja vettem meg, mert véresre repedezett a szám ettől a hideg időtől. Gondoltam beújítok, és kipróbálok valami újat, és így landolt ez a kis cukiság a kosaramban. Nem bántam meg! Már az első használat után éreztem, hogy kezd helyreállni a rend. A harmadik használat során már teljesen rendben volt a szám. Az illata is nagyon kellemes, az állaga is fincsi krémes, de egyáltalán nem zavaró. Selymes érzetet ad, nem ragad. Szerintem ez egy igazi telitalálat! :) A csomagolása pedig cuki. :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 27.

Ennie86

2018. február 16.

Ugyanolyan jó mint a gránátalmás tesója, de ennek sokkal jobb az illata. :) Imádom a kókuszt és a vaníliát is. Szuperül hidratál, nagyon szépek az összetevői. Szerintem az összes változatot végig próbálgatom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Lanolin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.