Beetique

Ár:   2899 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vkata96, Módosítva: 2019. április 4.

Krémes-matt, pigmentekben gazdag textúrájú szemhéjpúder paletta minden alkalomra és minden típus számára ideális. A mindenkori kedvenc nude tónusokkal személyre szabott eredmény érhető el, a decenstől egészen a deep smokey-ig. Ápoló hatású jojobaolajat tartalmazó összetételének köszönhetően rendkívül kellemes viseletet biztosít. A matt és enyhén csillogó színeket önmagukban vagy kombinálva is használhatjuk.

laczeva

2020. január 28.

Semmit nem ér! Borzalmas... Nem látszanak a színek felkenve.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 28.

Semmit nem ér! Borzalmas... Nem látszanak a színek felkenve.

fekdoraa

2019. december 8.

A dm-ben nagyon tetszett a paletta, imádtam a színeket, de az itthoni első használatkor vettem észre hogy a színek nem pigmentáltak, és porzik is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 8.

Hidratálók: Caprylyl Glycol