Kövess minket Instagramon is! :)


Beetique Holo Szájfény
Ár: | 2999 Ft | Kategória: | Sminkek szájra | |||
Kiszerelés: | 2,2 ml | Bőrtípus: | Minden | |||
Lelőhely: | DM | Bőrprobléma: | -- |
A krémet és az összetevőket feltöltötte: vkata96, Módosítva: 2019. április 5.
Ár: | 2999 Ft | |
Kiszerelés: | 2,2 ml | |
Lelőhely: | DM | |
Kategória: | Sminkek szájra | |
Bőrtípus: | Minden | |
Bőrprobléma: | -- |
TERMÉKLEÍRÁS
"Holografikus szájfény kompromisszummentes, extrém hatással. Összetételét kifejezetten a Beetique márkához fejlesztették ki, melynek eredményeképp a különleges holografikus pigmentek igazán egyedi fényjátékról és holografikus ragyogásról gondoskodnak. A változatos csillogás intenzitása függ az alapszíntől, a természetes színű ajkaknak is egyedi fényt ad."
5 árnyalatban kapható
ÖSSZETEVŐK (INCI)
Cholesteryl Isostearate
eo
,
Cholesteryl Stearate
,
Cholesteryl Nonanoate
,
Parfum/Fragrance
i
,
Silica
,
Polyisobutene
,
Neotame
,
Barium Sulfate
sz
,
Lecithin
eo I eu
,
Polyhydroxystearic Acid
eu
,
Isopropyl Myristate
eo I i
5
3
,
Ethylhexyl Palmitate
eo I i
4
0
,
Isostearic Acid
ti I eu
,
Polyglyceryl-3 Polyricinoleate
eu
,
Rosin
,
Cl 15850
sz
Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum
Kata791Most már bő 1 hónapja használom, és nagyon meg vagyok elégedve vele. Ki kellett tapasztalni a mennyiséget, nekem a 3 pumpálásnyi az ideális, aminek már látom a hatását, de nem nehezíti el, vagy zsírosítja a hajamat. A hajam alsó kb. 10 centijére szoktam kenni. Száraz és nedves hajra is ugyanolyan jól használható. Szép sima, fényes lesz tőle a haj, és elég lassan fogy. Nem csak a hajamra használom, hanem a körmeimre/kézfejemre is szoktam kenni, pár percig masszírozom a körömágyba, kezembe, maradéktalanul felszívódik és a hatása is nagyon jó. Én akciósan vettem 1490,-Ft-ért, de teljes áron is újra fogom venni ha egyszer elfogy.
krémajánló
Nekem 3 is megvan, high, antidote, amorph. Nekem csak fekete alapon mutatkoznak meg. Nekem gejl szaga van és rettenetesen kevés van benne, az applikátor pedig nagyon kicsi és újra kell húzni amitől csíkos lett. Nem, köszönöm, szépen..



Nekem 3 is megvan, high, antidote, amorph. Nekem csak fekete alapon mutatkoznak meg. Nekem gejl szaga van és rettenetesen kevés van benne, az applikátor pedig nagyon kicsi és újra kell húzni amitől csíkos lett. Nem, köszönöm, szépen..


Hát nekem nagy csalódás volt ez a termék :/ Szerencsére akciósan vettem, de így is pénzkidobás. Kár, hogy nem láttam előbb ferencifanni kommentjét... Én is a Kaleidoscope árnyalatot vettem meg. A kezemen olyan szép volt a teszter, de itthon amikor felkentem a számra merő csalódás lett. Sima szájfény vizes hatással, nyoma sincs benne az a szépség amit várna az ember a tubusból. Nagyon kicsi a tubus, két felkenés is megcsapolta a tartalmát... jelen esetben nem tudom ez jó vagy rossz... legalább hamar elfogy. Az íze nekem rémes, olyan mint ezek a régi édesítőszerek a gyerekkoromból.


Hát nekem nagy csalódás volt ez a termék :/ Szerencsére akciósan vettem, de így is pénzkidobás. Kár, hogy nem láttam előbb ferencifanni kommentjét... Én is a Kaleidoscope árnyalatot vettem meg. A kezemen olyan szép volt a teszter, de itthon amikor felkentem a számra merő csalódás lett. Sima szájfény vizes hatással, nyoma sincs benne az a szépség amit várna az ember a tubusból. Nagyon kicsi a tubus, két felkenés is megcsapolta a tartalmát... jelen esetben nem tudom ez jó vagy rossz... legalább hamar elfogy. Az íze nekem rémes, olyan mint ezek a régi édesítőszerek a gyerekkoromból.


Kaleidoscope árnyalatban van meg, nagyon finom az illata és sajnos az íze is, ezért nem is tartós mert lenyalom, nagyon édes:D szép szín a tubusban, felkenve kb átlátszó, ha megvilágítom vakuval akkor látszódik egy holo effekt, de semmi extra, és 2,2 ml pedig nevetségesen kevés, kevesebb, mint a normál szájfények tartalmának a fele...



Kaleidoscope árnyalatban van meg, nagyon finom az illata és sajnos az íze is, ezért nem is tartós mert lenyalom, nagyon édes:D szép szín a tubusban, felkenve kb átlátszó, ha megvilágítom vakuval akkor látszódik egy holo effekt, de semmi extra, és 2,2 ml pedig nevetségesen kevés, kevesebb, mint a normál szájfények tartalmának a fele...


Az összes összetevő funkció szerint lebontva
Emolliensek: Cholesteryl Isostearate, Lecithin, Isopropyl Myristate, Ethylhexyl PalmitateEmulgeálószerek: Lecithin, Polyhydroxystearic Acid, Isostearic Acid, Polyglyceryl-3 Polyricinoleate
Tisztítószerek: Isostearic Acid
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Isopropyl Myristate, Ethylhexyl Palmitate
Színezékek: Barium Sulfate, Cl 15850
Összetevők megmagyarázva
Illatanyag, mely az amerikai termékek címkéjén Fragrance, míg az európai termékek címkéjén Parfum néven szerepel. Ez alatt a kifejezés alatt természetes vagy mesterséges illatanyagok egy meg nem határozott keverékét kell érteni. A magas EWG pontszámot elsősorban annak köszönheti az általános "illatanyag" megnevezés, hogy nem lehet pontosan tudni, hogy mit is takar. Az illatanyagok az egyik leggyakoribb allergizáló szerek a kozmetikumokban. Az EWG szerint továbbá contact dermatitist (a bőr allergiás reakciója) és légzőszervi problémákat is okozhatnak.
Szilícium dioxid. Agyagban, homokkőben, gránitban megtalálható ásvány, az üveg egyik fő összetevője. A kozmetikai iparban főként a ”felszívó” (absorbent) tulajdonságáért használják, képes ugyanis az izzadságot és az olajat felszívni a bőrről. Sűrítő anyagként is használatos.
A CosIng besorolása szerint sűrűság szabályozó, kötőanyag és felületi réteg képző összetevő. Nagy molekula mérete miatt nem szívódik be a bőrbe. Leggyakrabban szájfényekben és ajakápolókban találkozhatunk vele.
Lipid féle. Tojássárgájában, növényi és állati sejthártyában található. A kozmetikai iparban bőrpuhító (emollient) és vízmegkötő anyagként használatos.
Mesterséges olaj, amit bőrpuhító (emollient), sűrítő, és sikosító (a krémet könnyebben kenhetővé tevő) anyagént használnak. A zsíros bőrűeknek és pattanásokra hajlamosaknak érdemes kerülni, mert komedogén (pattanásokat okozó) és pórus elzáró összetevőnek számít. További információ a truthinagingen.
Pálmaolajból származó bőrpuhító, emolleint összetevő, melyet gyakran használnak natúrkozmetikumokban a szilikonok természetes alternatívájaként. A comedogén idexe 5-ből 4-es, így pattanásokra hajlamos bőrrel érdemes óvatosnak lenni az összetevővel. (További info: truthinaging)
Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.
Fenyőgyanta. Fenyőfélék balzsamának lepárlásakor visszamaradó szilárd anyag, mely gyantasavakból áll. A szépségirparban szőrtelenítésre használják. Az EWG szerint allergiát okozhat.
Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum
Most már bő 1 hónapja használom, és nagyon meg vagyok elégedve vele. Ki kellett tapasztalni a mennyiséget, nekem a 3 pumpálásnyi az ideális, aminek már látom a hatását, de nem nehezíti el, vagy zsírosítja a hajamat. A hajam alsó kb. 10 centijére szoktam kenni. Száraz és nedves hajra is ugyanolyan jól használható. Szép sima, fényes lesz tőle a haj, és elég lassan fogy. Nem csak a hajamra használom, hanem a körmeimre/kézfejemre is szoktam kenni, pár percig masszírozom a körömágyba, kezembe, maradéktalanul felszívódik és a hatása is nagyon jó. Én akciósan vettem 1490,-Ft-ért, de teljes áron is újra fogom venni ha egyszer elfogy.
Helia-D Classic Hidratáló Éjszakai Krém
Valaha volt legjobb éjszakai krémem. Sűrű, de hihetetlenül könnyen beszívódik, az illata finoman gyógynövényes, cseppet sem tolakodó. Reggelre üde, matt bőrrel ébredek. Nagyon szeretem.
Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
Újravevős termék nálam. Nagyon könnyen beszívódik, nem hagy filmréteget. Télen is kellőképp hidratálta a bőröm. Sokan panaszkodnak, hogy erős az illata, szerintem abszolút kellemes. Csomagolása pedig ezért az árért csak plusz pont!!!
Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre (régi)
Kiváló testápoló,imádom. Hamar felszívódik és nem hagy zsíros érzést,mint egyes drágább termékek.Nagyon jó illata van.Tescóban vettem leárazva 850 Ft-ért,ennyiért sehol nem kapni jobbat.Az érzékeny bőröm miatt kicsit aggódtam,hogy irritálni fogja-e az olaj ami benne van....ééés nem! Mindenkinek ajánlom! :)
Helia-D Regeneráló Hajhullás Elleni Esszencia
Imádom ezt a kis csodaszert!! Időszakosan szokott hullani a hajam, sok mindent kipróbáltam már, de ez tényleg használt. Én minden nap jól befújkálom vele a fejbőröm és alaposan belemasszírozom, ilyen használat mellett a 2. hét végére jelentősen csökkent a hajhullásom, és azóta rengeteg babahajam is nőtt az egész fejemen. Nagy meglepetéssel tapasztaltam, hogy nem csak új hajszálaim nőttek, hanem a meglévő hosszú szálak is mintha megvastagodtak volna, erősebbek lennének. Már a 2. flakonnál járok, de biztos, hogy mindig lesz belőle itthon. Persze nem fogom mindig minden nap használni, csak kúraszerűen.