Belico

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   kozmetika   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: trixie, Módosítva: 2016. május 27.

Lelőhely:   kozmetika
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Növényi, szőrnövekedést gátló hatóanyag komplexumot tartalmazó készítmény, mely a keratin termelődését lassítja (már az anagén fázisban is!). Növekedési ciklusról ciklusra egyre kevesebb, és szemmel láthatóan gyengébb szőrszálak születnek. A gyantázást egyre távolibb időpontokra ki lehet tolni. A szőrnövekedés gátló hatása mellett a POST EPIL HGI keratolikus hatóanyagokat is tartalmaz, így megelőzi a hajszálak benövését. Közvetlen gyantázás után alkalmazva nyugtató hatású, csökkenti az irritációk kialakulásának valószínűségét.

Uveggalamb

2018. június 6.

Na az van, hogy én a szőrbenövés okozta bőrgyulladásokra vettem meg a kometikusomtól , de aztán valahogy csak nem sikerült rendszereren használni, meg olyan kis kiszerelésű, hogy valahogy nem tudtam elképzelni, hogy akár a lábamra elkenegessem, ahhoz azért drága is . Szóval kényesebb területeken , kis felületen használtam. Aztán elfelejtődött és állt a polcomon, így azt kell mondanom, hogy nem sikerült rájönnöm, hogy erre a célra tényleg jól működő termékről beszélhetünk-e. Viszont: a kozmetikusom mondta, hogy a sajnos újabban pattanásos bőrömre is megérne egy próbát, mivel az ilyen jellegű gyulladásokra is ajánlják a terméket. Na most erre is bevetettem, és nem tudom , hogy a csodaszámba menő Aloe Vera spray(nagyon tudom ajánlani!!!) , vagy ez , vagy a kettő kombinációja az oka, de a bőröm ezerszer jobb lett,mint eddig volt. Úgyhogy egyelőre próbálgatom, és ha nem felejtem el, esténként bekenem vele az arccsontom alatti területet és remélhetőleg ez is hozzásegít majd ahhoz, hogy végre tényleg rendbejöjjön a bőröm egyszer és mindenkorra. Ha nem felejtem el még visszajövök egy update-tel, addigis 3 csillag:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 6.

trixie

2016. május 20.

Használom már a második turnust csinálom de semmi komoly változást nem vettem észre azon kívül hogy a sima szőreim puhábbak lettek illetve a kezelt bőrfelület...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 20.

Antioxidánsok: Palmatine, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Enzimes hámlasztó hatással rendelkező összetevő. A gyártó szerint enyhe, de hatásos alternatívája az AHA savaknak, vagyis a bőr legfelső rétegére hámlasztó hatással van, ezáltal simítja a bőrt, és felgyorsítja a sejtek életciklusát (cell turnover).  Az összetevőt általában 2% körüli koncentrációban használják otthoni hámlasztók esetén, és a krém pH-értékének 5 és 8 között kell lennie ahhoz, hogy hasson, ezért érzékeny bőrre is ideális.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.